Skocz do zawartości
  • 0

Podkolorowany i miły dla ucha dźwięk w iPhonie 6s


Ektos

Pytanie

Hej, szukam słuchawek.

Sprawa jest taka, że niedawno zmieniłem iPhone'a 5C na 6S. Do tej pory używałem dołączonych EarPodsów i jakość była ok, ale po zmianie telefonu muzyki praktycznie nie da się słuchać. Dźwięk w 5C był przyjemny, gładki, ciepły i dosyć wciągający. Natomiast w 6S wydaje mi się, że bas jest zbyt punktowy, a góra trochę zbyt ostra. Męczę się z nim.

Szukam więc czegoś, co okiełzna mi ten dźwięk. Może być ciepło i kolorowo.

 

Jeśli słuchawki nauszne to tylko zamknięte, wygodne i niezbyt naciskające na głowę.

Jeśli dokanołowe to też wygodne i nie za duże.

Muzyki słucham głównie poza domem.

 

Sprzęt tak do 400zł. Fajnie byłoby gdyby na kablu był pilot z mikrofonem.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej, szukam słuchawek.

Sprawa jest taka, że niedawno zmieniłem iPhone'a 5C na 6S. Do tej pory używałem dołączonych EarPodsów i jakość była ok, ale po zmianie telefonu muzyki praktycznie nie da się słuchać. Dźwięk w 5C był przyjemny, gładki, ciepły i dosyć wciągający. Natomiast w 6S wydaje mi się, że bas jest zbyt punktowy, a góra trochę zbyt ostra. Męczę się z nim.

Szukam więc czegoś, co okiełzna mi ten dźwięk. Może być ciepło i kolorowo.

 

Jeśli słuchawki nauszne to tylko zamknięte, wygodne i niezbyt naciskające na głowę.

Jeśli dokanołowe to też wygodne i nie za duże.

Muzyki słucham głównie poza domem.

 

Sprzęt tak do 400zł. Fajnie byłoby gdyby na kablu był pilot z mikrofonem.

Dzięki :)

RHA750i ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedzi Panowie. Te hifimany re-400 póki co mnie najbardziej kuszą. Są niestety trochę drogie.

A co zaproponowalibyście, gdybym powiedział, że chcę wydać 250-300zł? (400 to takie górne maksimum, na które się szarpnę, jeśli rzeczywiście w przedziale do 300zł nic nie będzie ciekawego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności