Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wysokiej klasy słuchawki (headset) do PS4


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem kiedyś o PLYR1 i nawet myślałem nad zakupem. Niestety wtedy nie był dostępny za bardzo. No i tutaj znowu podeprę się komentarzami z amazonu. Nie wiem czy oni tam ludziom jakiś klasy 2 sprzęt sprzedają ale jest troszkę negatywnych opinii dotyczących jakości plastików trzymających muszlę. Nie chciałbym też wypaść na osobę, która nie znając produktu od razu do niego zniechęca, po prostu jak miałbym sam go kupić to bym właśnie się zastanowił ze względu na te opinie: http://www.amazon.com/Skullcandy-Surround-SMPYFY-003-Not-Machine-Specific/product-reviews/B00C2B2Y9A/ref=cm_cr_dp_qt_hist_one?ie=UTF8&filterBy=addOneStar&showViewpoints=0 . Jedyne co to na zdjęciach są głównie białe więc może plastik jest lepszy w czarnych ?

To jedyny bezprzewodowy headset, który znalazł się na liście polecanych słuchawek na head-fi. Ogólnie z tego co czytam grają dużo lepiej od Astro 50, możliwe że nawet lepiej od SS H, a przy tym mają dużo lepszy mikrofon. Co do surround 7.1, to korzystają z tej samej technologi co droższy Steelseries.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie headsetu SteelSeries H Wireless. Odnosi się ono do zagadnienia, które już tutaj poruszałem, a mianowicie możliwości jednoczesnego podłączenia dwóch źródeł dźwięku do transmitera słuchawek.

Na niektórych zdjęciach gniazda optyczne widoczne z tyłu transmitera opisane są jako "IN" i "OUT", w tym przypadku możemy podpiąć tylko jedno źródło dźwięku w tym samym czasie, np. PS4, które podłączamy do gniazda "IN". Jednak zauważyłem również zdjęcia transmitera, na których gniazda optyczne opisane są jako "1" i "2". Czy mam rozumieć, że jest to jakaś inna (nowsza) wersja transmitera, w której są dwa wejścia optyczne, do których możemy jednocześnie podłączyć dwa niezależne źródła dźwięku, np. PS4 i kino domowe, a następnie przełączać się pomiędzy tymi źródłami z poziomu transmitera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Dotarł do mnie headset SteelSeries H Wireless i... mam problem z mikrofonem. Sparowałem słuchawki z PS4, dźwięk jest ale konsola w ogóle nie widzi mikrofonu, czy to znaczy, że może być uszkodzony?

Transmiter połączyłem z konsolą optykiem (gniazdo OPTICAL IN w transmiterze). Transmiter zasilany jest przewodem zasilającym podłączonym do gniazdka i to wszystko. Konsolę mam połączoną z TV poprzez amplituner kablem HDMI.

Kiedy transmiter słuchawek ustawiam w opcji PLAYSTATION, na ekranie transmitera wyświetlane są następujące komunikaty:
1) SELECT INPUT - wybieram OPTICAL IN;
2) CONECT USB FOR CHAT - tu nie ma opcji wyboru, jest tylko możliwość zatwierdzenia DONE. To mnie trochę dziwi, gdyż wszędzie w recenzjach słuchawek było napisane, że w tym headsecie czat w PS4 działa w pełni bezprzewodowo i nie trzeba łączyć słuchawek żadnym dodatkowym kablem;
3) CONECT THE SELECTED CABLES - tu też nie ma opcji wyboru, jest tylko DONE;
4) NEW SOURCE HAS BEEN SAVED - zatwierdzenie DONE.

Ustawienia transmitera dla opcji XBOX są identyczne z pominięciem pkt. 2. To też wydaje mi się dziwne, bo XBOX raczej wymaga dodatkowego kabla aby czat działał.

Próbowałem wykonać parowanie słuchawek z PS4 ustawiając w transmiterze zarówno opcję PLAYSTATION jak i XBOX ale efekt jest ten sam, czat nie działa, konsola nie widzi mikrofonu.

W konsoli oczywiście ustawiłem priorytet dla OPTICAL OUT oraz Dolby Digital, jednak wszystkie suwaki dotyczące ustawień mikrofonu są nieaktywne, a konsola jako urządzenie wyjściowe widzi TV/amplituner a nie headset.

O co tu chodzi? Zależy mi na pilnej odpowiedzi, bo jeśli słuchawki wymagają jednak dodatkowych połączeń przewodowych dla czatu, albo nie są jednak w pełni kompatybilne z PS4, to chcę je zwrócić.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej patrykCBR. Czat głosowy działa pewnie bezprzewodowo ale między transmiterem a słuchawkami. PS4 nie podaje czatu głosowego na wyjściu optycznym stąd konieczność podpięcia wyjścia USB z konsoli do wejścia USB w transmiterze. Wtedy powinno wszystko działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kolega któryś tu wspomniał o Samsung Level-Over Ear BT, zainteresowałem się właśnie tym modelem ze wzgędu na długość pracy i panel dotykowy.

1. Czy to działa z PS4 czy wymaga jakiś dodatkowych dongli? Pytam, czy w ogóle ktos miał okazje to sprawdzić bo to nie są tanie słuchawki.

2. Coś konurencyjnego czyli te samki vs (cenowo) Astro A50?

3. Jak one graja (muzyka) w porównaniu do KOSS ur40 i philips shp 9500 - może ktoś miał to wszystko na uszach i coś może podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung level over nie będą działać z PS4. Tak w ogóle to sprawa jest dosyć skomplikowana. Jak nie masz jakichś wielkich wymagań co do dźwięku to może łatwiej będzie zakupić Sony Gold wireless headset. Astro to sprzęt dla graczy i raczej stosunek jakości do ceny nie wypada tutaj najlepiej. Możesz ewentualnie zakupić dongla do Samsunga ale musisz się upewnić, że będzie działać :

1. Creative bt-w2 - www.ceneo.pl/44316000,

2. Sennheiser btd-500 - http://www.ceneo.pl/15774157.

Nie wiem czy będzie działać czat z tymi donglami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samsung level over nie będą działać z PS4. Tak w ogóle to sprawa jest dosyć skomplikowana. Jak nie masz jakichś wielkich wymagań co do dźwięku to może łatwiej będzie zakupić Sony Gold wireless headset. Astro to sprzęt dla graczy i raczej stosunek jakości do ceny nie wypada tutaj najlepiej. Możesz ewentualnie zakupić dongla do Samsunga ale musisz się upewnić, że będzie działać :

1. Creative bt-w2 - www.ceneo.pl/44316000,

2. Sennheiser btd-500 - http://www.ceneo.pl/15774157.

Nie wiem czy będzie działać czat z tymi donglami.

 

W opisie creativa jest napisane ze jest wpierany dla PS4. Czyli powinny działać wszystkie funkcje o ile słuchawki mają mikrofon. Tutaj jest jak to dodać na konsoli http://support.creative.com/kb/ShowArticle.aspx?sid=126731 sprawdzę to chyba. Wezme do tego jakies słuchawki do 200 pln byłe były po BT.

Chociaż według tej opinii https://www.amazon.com/Creative-70SA011000000-BT-W2-USB-Transceiver/product-reviews/B00ZYYPFHU to nie działa.

"4.0 out of 5 stars

ByUbersockon April 26, 2016
I bout this to use with my Bose soundlink Bluetooth version 2 and it works flawless. I got tired of trying to battle my other usb adapter which was a Kingston usb 4.0 doggle . I hated dealing with the drivers which allot of usb bloothtooth doggles have and us CSR generic drivers or old windows drivers which makes a difference in sound quality. this creative dongle sounds great all i had to do was plug it in and pair it with my device , very easy, no software or drivers to install.

 

Worth the extra cost vs a $8 - $20 dongle

 

also will work with audio on the ps4 no problem, but the mic will not work, because i think Sony is blocking that from happening with there OS software which sort of makes me sad. Creative should make that more clear in the description"

Edytowane przez ale_jak_to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donlge działa w aptX LL ( Low Latency) i żeby działał mic w słuchawkach też muszą to obsługiwać - https://www.aptx.com/products?field_product_category_tid=125&field_aptx_type_tid=484 . Pewnie są też inne bo nie wiem czy stronka jest aktualizowana na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności