Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletna załamka, właśnie dowiedziałem się, że kumpel kupił sobie MP4 z allegro. Dał za nie 300 zł, w przyszłym tygodniu się do niego przejdę i zobaczę jak to gra.

 

P.S. Jutro o 12 mam egzamin na prawo jazdy w Legnicy. Trzymajcie za mnie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kompletna załamka, właśnie dowiedziałem się, że kumpel kupił sobie MP4 z allegro. Dał za nie 300 zł, w przyszłym tygodniu się do niego przejdę i zobaczę jak to gra.

Moi kumple z klasy ostatnio pokupowali sobie mp4 za ~250-280zł. Jakość opiszę tak: :lol::lol::lol::lol:

 

matej: Powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna załamka, właśnie dowiedziałem się, że kumpel kupił sobie MP4 z allegro. Dał za nie 300 zł, w przyszłym tygodniu się do niego przejdę i zobaczę jak to gra.

 

P.S. Jutro o 12 mam egzamin na prawo jazdy w Legnicy. Trzymajcie za mnie kciuki.

Bede trzymal bo ja zdaje we wtorek o 11 :) wiec prosze o to samo... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yupi zdałem w końcu to prawko :D A teraz idę spać bo padam.

 

P.S. Polecam wykupienie sobie conajmniej 1 godzinki jazd w dniu egzaminu, pomaga jak cholera.

 

Ja wlasnie wrocilem z 2 godzin jezdzenia po miescie... Jutro o 11 egzamin :) Mam nadziej,e ze jutro napisze posta identycznego jak twoj... oby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zainstalowałem sobie WebServ na kompie, postawiłem serwer www, ftp i mam własny adresik :) Zaraz będę wrzucał Joomlę :D

 

Oglądał ktoś Apocalypto? Ja się zabieram w weekend, bo słyszałem same dobre opinie na temat tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że film większy nacisk położy na tło historyczno-kulturowe. Wyszło brutalne, dynamiczne, dość sztampowe i przewidywalne kino akcji. Jako film rozrywkowy - polecam. Od strony technicznej robi wrażenie i wciąga w swój świat. Dobrze się na nim bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film fajny, idea dobra, tylko po co takie to bylo brutalne? Mialo byc o kulturze majow, wyszedl naprawde fajny film, ale natezenie scen smierci w meczarniach bylo zdecydowanie zbyt duze... chociaz czego sie mozna po Gibsonie spodziewac po 'Pasji', on ma jakies spaczenie w kierunku cierpienia fizycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yupi zdałem w końcu to prawko :D A teraz idę spać bo padam.

 

P.S. Polecam wykupienie sobie conajmniej 1 godzinki jazd w dniu egzaminu, pomaga jak cholera.

 

Ja tez dzis zdalem! :D Mowilem, ze zdamy matej B)

 

Gratulacje :):D:lol: Też miałeś takie zajechane auto jak ja? Toyota Yaris rocznik 2006 a tak paskudnie potraktowane przez ludzi zdających. Sprzegło do bani ale dałem radę.

 

A numer z kopertą jak Wam wyszedł? :)

 

Masz na myśli jazdę po łuku i zatrzymanie się w kopercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z moich dwoch! kopert byl zadowolony :P:D Tej z przodu i z tylu... Na miescie tez mi kazal wykonac podobny 'manewr'... Oj nie jest latwo zdac :P:D

 

Ja jechalem na Corsie 5d (Bydgoszcz)... oj sprzeglo bylo wygniecone i to strasznie, ale je wyczulem :) Ogolnie to corsy srednio nadaja sie do nauki jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zaczynac nowego tematu ''co kupic'' wiec uderzam tutaj, chociaz na razie sie zastanawiam

 

mianowicie chodzi o telefon

tak sobie upatrzylem 2 modele, SE k750i oraz SE w800i, generalnie czytajac ich opisy to stwierdzam ze prawie sie nie roznia, no i w cenie tez nie,

jestem ciekaw ktory gra lepiej, a moze ktory z serii ''W'' jest najlepszy,

zna ktos odpowiedz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiem

k750i ma zwykle pchly i karte 32, albo 64mgb :lol: smiech na sali

a w800i ma dokanalowki sonego i karte 512mgb

i sa w dodatku w tych samych cenach

 

mi bardziej chodzi o wrazenia odsluchowe, bo moze ten SE bedzie takim zastepczym playerem, takim jak dla niektorych jest szufla, zyjemy w takich czasach ze bez komorki nie da sie zyc

 

[edit] no wlasnie! roznia sie softem, a soft softowi nie rowny, zwlaszcza w komorkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności