Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie tak będzie wyglądać każda para. Pady są wygodne, wielkość mają w sumie na styk, żeby być wokółuszne, całkiem wygodne. To tylko kwestia użycia lepszego kleju lub w ogóle przeszycia zamiast klejenia.


Moje Meze też wyglądają idealnie, bo po naprawie nie da się różnić padów praktycznie, kształt został zachowany. Tylko niech mi ktoś odpowie, po co to kleić w ogóle?

 

Ogólnie słuchawki robią wrażenie, a dźwięk rzeczywiście ma coś z tego "dużego" :) Według mnie to świetna i lepsza alternatywa dla Momentumów.


Dobra to wracam do grzania :)

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skuteczne słuchawki, lubią się z M-DACiem.

Muszę przyznać, że gdy rozleciał się ten pad, to mi podcięło skrzydła. Jednak poskładane do kupy dają chyba więcej frajdy niż R70x czy DT990Pro, które brzmią bardziej technicznie.

Poczekamy zobaczymy. Jestem ciekaw, co na to wszystko Meze.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiają wrażenie świetnych. Wygląd itp super (lepiej niż na zdjęciach, ale to drewno i tak mi nie pasuje). Dźwiękowo także. Po prostu po tylu superlatywach jak cokolwiek odbiega od mojego wyobrażenia ideału to trochę podcina mi skrzydła. No, ale to moja para, zobaczymy co odpiszą. Tak czy inaczej chcę mieć jedne takie. Co najwyżej kabel portable mniej mikrofonujący dobrać, a z trzaskami i innymi bajerami przy ruszaniu głową nie miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sobie wyobraziłem jak siedzą ludzie po domach i grzeją Meze, jeden gładzi palcem zadrę, drugi podkleja taśmą odpadłe pady, trzeci walczy z ostrą górą, ale jest kilku takich co spokojnie siedzi i czeka na komisowe okazje! :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sobie wyobraziłem jak siedzą ludzie po domach i grzeją Meze, jeden gładzi palcem zadrę, drugi podkleja taśmą odpadłe pady, trzeci walczy z ostrą górą, ale jest kilku takich co spokojnie siedzi i czeka na komisowe okazje! :P

 

Jest też przynajmniej jeden taki co je wygrzał i używa od 2 tygodni po 4-5 godzin dziennie z uśmiechem na ustach ;) Moje zostają na stałe (przynajmniej do czasu odkrycia czegoś lepszego).

 

Baele co Ci aż tak bardzo w nich nie pasuje że sprzedajesz zanim się wygrzały?

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei interesuje porównanie z TH-X00.

 

tak na szybko bez odsłuchu - gdyby TH-X00 pojawiły się w komisie to od ręki by poszły za 2 tys., a dwie sztuki Meze wciąż czekają na chętnych po 1 tys. :P

 

co nie znaczy, że to jest sprawiedliwe, mądre itd. ale tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślą mi pady bez żadnych opłat, przynajmniej będę miał na zmianę :)

 

Ostra góra w Meze? Ktoś musi mieć chyba jasny i ostry tor, bo tam tej góry aż tyle nie ma.

 

Baele chyba oczekuje czegoś innego, te słuchawki po prostu grają muzykę, nie służą do tego, aby dostąpić katharsis, czy wsłuchiwać się w mikrodetale.


Nie wiem mykupyku, co tutaj za cyrki odstawiasz, ale powiem Ci jedno TH-X00 za 2000zł nie przekonują mnie w żaden sposób, może za 1500 bym się skusił :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyślisz :) Ja bym wolał jeszcze więcej góry, jeszcze wyższą rozdzielczość i mniej basu itd ale z drugiej strony zdają sobie sprawę że wtedy nie dało by się z taką przyjemnością słuchać wszystkiego łącznie ze słabszymi nagraniami. Moim zdaniem to są słuchawki już na tyle wysokiej klasy że potrzebują odpowiedniej jakości źródła oraz potrafią różnicować nagrania względem dobre/złe tyle że w moim mniemaniu nadal w bardzo łagodny sposób. Flagowce potrafią być naprawdę bezlitosne pod tym względem nawet do poziomu gdzie pewnych płyt nie da się słuchać. Jeśli ktoś uważa że meze są kapryśne to niech się nie pcha w HD800 czy inne T1 nawet.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tak naprawdę jest tylko jedna rzecz, która się nie podoba, ale, niestety, kluczowa - są zbyt płytkie pady - często mi się to zdarza, a tak za te pieniądze, to bardzo uczciwe i dobre granie - gdyby kosztowały nawet więcej, to byłoby OK :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności