Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden pad uległ uszkodzeniu.

Używałem dotychczas padów asynchronicznych, by w końcu po miesiącu usłyszeć, że niszczą dźwięk strasznie, szczególnie bas traci na rozdzielczości.

Postanowiłem więc wrócić do oryginału, a tu niespodzianka.

Obicie gąbki odkleiło się. I co teraz? Pisać do producenta, nie mam dowodu zakupu, kupiłem używki, iść do krawca czy kaletnika? Którą drogę wybrać?

 

Wysłane z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słabo, oryginalne pady i się rozpadają po krótkim czasie...żenua!

 

 

W pierwszych partiach Final Audio Pandora też się rozpadały. A znacznie droższe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne poady Meze faktycznie są słabe mi się rozpadły przy 2 lub 3 podmiance z super softami. Ale one na super softach są o niebo wygodniesze i łapią fajny oddech o którym pisze Perul więc po co te żale :) Zakładać super softy i słuchać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć :) Bardzo proszę o poradę… Zachęcony opiniami zastanawiam się nad zakupem tych słuchawek, ponoć ze smartfonami grają dobrze, mam tylko pytanie… Jeśli w HTC 10 jest system Hi Res Audio i ich dołączone dokanałówki też są Hi Res, to czy lepiej byłoby szukać do tego telefonu słuchawek zamkniętych też Hi Res? Czy słuchawki też są 24 bitowe, czy tylko odtwarzacz w takich zestawach jest Hi Res?

Jestem laikiem w tych sprawach, będę wdzięczny za podpowiedź…

Edytowane przez dominikem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na pudełku telefonu jest znaczek z narysowanymi słuchawkami i symbolem Hi Res przy nich, w innym miejscu jest logo Hi Res samo, z tego co wyczytałem te słuchawki do htc 10 też są Hi Res tak jak i telefon, bo ponoć nie wszędzie są dołączane do telefonu właśnie te z Hi Res...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, widziałem w jednej recce na YT że ktoś używa, chciałem dwa w jednym, bo mimo wszystko wykres dość równy, ale skupię się na razie na tych Meze... Ciekawe jakie będą wrażenia po porównaniu ich z dokanalowkami do HTC 10 i moimi wcześniejszymi dokanałówkami beats audio- tour 2.0 i czy zgraja się z HTC 10...

 

Edit

 

Przepraszam za posta pod postem, chciałem jeszcze spytać, jak wypadają te słuchawki w porównaniu do np. Bose QuietComfort?

Edytowane przez dominikem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Dziś dojechały Meze Classics 99 zakupione przeze mnie w polskim sklepie internetowym, pudełko wyglądało na oryginalnie zafoliowane, z tymże chciałem Was, posiadaczy tych słuchawek o coś spytać:

 

1. Czy te pady są w porządku (zdjęcia poniżej - wychodzące elementy zaznaczyłem na czerwono na pierwszej focie)

 

2. Na znaczku Meze (ostania fota) na futerale - nie było przyklejonej przezroczystej folijki, którą się zdziera - jak jest pokazane na unboxingach tych słuchawek w necie na You Tube, jak było u Was? Znaczek jest trochę porysowany - widać pod słońce...

Myślicie, że mogły być oddane do producenta a potem foliowane ponownie? - Nie pytałbym w sumie o to, gdyby nie te wychodzące elementy padów...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Edytowane przez dominikem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na używane.

Napisałem do supportu Meze w tej sprawie, zamieściłem zdjęcia i zapytałem o te naklejkę przezroczystą na logo na futerale, której nie miałem, zobaczymy co odpiszą...

Próbowałem to lekko wcisnąć ale nic nie dało, przeglądałem recki na youtube i zdjęcia na necie - nie te promocyjne - i takiego czegoś nie widziałem... trzeba będzie raczej odstąpić od umowy i oddać, tak jak mówicie.

 

Powiedzcie proszę, na jakiej zasadzie się kupuje na stronie rumuńskiej, teraz można tylko w euro chyba, tylko nie wiem za bardzo jak to działa, bo za granicą jeszcze nie kupowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności