Skocz do zawartości

Wzmacniacz sluchawkowy do dt 990 pro


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od dawna słucham muzyki, w domu od 17 do 22 siedzę przy kompie i słucham muzyki 50/50 słuchawki/głośniki, chciałem kupić Bayerdynamic'i DT 990 Pro polecane przez wielu, sam pojadę je przetestować w sklepie niedługo, ale interesowało mnie jaki typ wzmacniacza powinienem do niego zastosować; interesuję się również informatyka ale w tym dziale jestem totalnie zielony więc proszę pisać jak do dziecka :P; ogólnie dużo muzyki typu trap/house/elektroniczna słucham dość głośno jeżeli to ma znaczenie, i w samych autobusach/pociągach siedzę po 2-3h dziennie więc jeżeli jakimś cudem byłyby wersje wzmacniaczy - przenośnych to byłbym w niebie jednak nie jest to konieczność z samego telefonu też mogę słuchać nie umrę :P, mój budżet to koło 400zł +-50.

 

Za pomoc z góry dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DT990 PRO to polecam przenośnego C&C BH2.

Tu kupowałem. http://www.shenzhenaudio.com/c-c-bh2-portable-headphone-amplifier-battery-amplifier.html

Gra mi nie gorzej niż stacjonarne klocki z DT990. Poczytaj w sieci o nim, dla mnie mistrzostwo świata w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przenośne wersje tracą na mocy i wydajności, czy są na porównywalnym poziomie z 'stacjonarnymi'? Oraz czy można C&C BH2 zakupić w Polsce czy tylko za granicą?

Edytowane przez Iliketrains148
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C&C pędzi DT bez podbijania gaina czy basu. Potrafi pogonić trudniejsze słuchawki.

Niczego nie stracisz względem stacjonarnych klocków, czas pracy na baterii wg producenta do 80 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt990 pro w pociąg zapomnij. Jeślk już beyery to dt770 - te są zamknięte. A najlepiej wziąć słuchawki bardzo skuteczne, jak choćby ath m50. Nie trzeba wtedy wzmaka i granie z kopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...słucham dość głośno jeżeli to ma znaczenie, i w samych autobusach/pociągach siedzę po 2-3h dziennie...

 

 

Już posiadasz DT990? W autobusie, pociągu lepiej DT770 i masz wersję 80ohm łatwiej napędzić. Nie mam teraz obu par przy sobie, ale będzie sporo podobieństw w brzmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uber_GŁUCHY ; w pociągu siedzę 1h+ rano i po południu, najwięcej w domu i w wolne dni, ale prawda rozmyślałem nad 990/770 wersją, a z kolei : touok - 600ohm wersji nawet nie brałem pod uwagę zbyt kolosalna liczba mi się wydawała i fakt że mało jaki wzmacniacz mógłby je supportować.


Jeszcze nie mam ich, ale głośno ogólnie lubię słuchać w domu jak siedzę, nie wiem czy to ma znaczenie przy tym wzmacniaczu dlatego napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta godzina będzie męczarnią i dla Ciebie i dla współpasażerów. W dt880 niewykonalne, żeby cieszyć się muzyką podczas jazdy pociągiem. A do tego wkurzasz podróżnych. Polecam właśnie m50 albo momki - granie klasowe, a jednocześnie ne trzeba pajacować ze wznakami i masz dobre brzmienie "od kopa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam AKG K520, ktore dzieki uprzejmosci kolegi Andrewek, mialem mozliwosc odsluchac, swietne sluchawki portable, graja jak rasowe wokoluszne :).

Tyle, ze juz nie produkowane, jedynie uzywki wchodza w gre, no i nie izoluja wcale ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, odświeżę temat.
Co polecicie z wzmacniaczy do DT990 Pro w przedziale od 300 do 500zł?
Będę używał tego zestawu tylko stacjonarnie a będzie służyć głównie do grania na syntezatorze oraz odsłuchiwania miksu na nim zrobionego. Będą również podłączane do pianina cyfrowego oraz do karty dźwiękowej Roland Quad Capture i ogólnego słuchania muzyki w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności