Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iphon czy ipod, jak tak to który


Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuję kupić grajka, głównie do sportu, na ulicę. Zastanawiam się nad iphonem 5s lub ipodem 4g touch. Który z nich gra lepiej, głośniej, może ktoś ma i może polecić?

Słyszałem, że ipod4G gra najgłośniej.

 

Uprzedzę, że nie zamierzam używać iphona do telefonowania, zastanawiam się nad nim wyłącznie w kategoriach odtwarzania muzyki.

 

Będę wdzięczny za jakieś sensowne przemyślenia od osób, które mają sprzęt appla.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie telefonujesz , to pewnie taniej wypadnie używany iPod . Jak tylko do grania. Natomiast co do lepiej, głośniej.... Trochę to śmiesznie brzmi. W każdym razie ipod T4g gra dobrze, lekko ciepło, napędza nieźle słuchawki mobilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info. Nie zależy mi na apllu, ale miałem już wiele takich no name i nie byłem zadowolony. Myślałem również o FIIO jakimś, ale jak zacżałem czytać recenzje, to nie za bardzo - sterowanie kółkiem ludzie krytykowali.

Muszę mieć głośno, wiadomo, że nie słucham na full, ale jak grajek jest głośny, to każda muza dostanie powera. Jak nie ma mocy w grajku, to żadne słuchawki nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@jups: dlatego właśnie opiniami ludzi należy się sugerować z głową, w kontekście np. daty publikacji. FiiO ma to do siebie, że dosyć często aktualizuje FW w grajkach i jak w jednym coś zepsuje, to w drugim naprawi - tak właśnie było do niedawna z kółkiem w X1 i X5 (pierwsze edycje obydwu) i to do tego stopnia, że miałem ochotę sprzedać X5, bo już mi nerwów brakowało. Na szczęście wyszedł FW 2.6 (finalny) i nagle nawigacja zaczęła działać jak powinna, zresztą podobnie uległa poprawie na X1.

Co do głośności - muzyka ma brzmieć dobrze, a niekoniecznie głośno. Nie zagłuszaj muzyką otoczenia tylko kup zamknięte słuchawki, które na ulicę się nadadzą, ale do sportu niekoniecznie, bo jak dla mnie to sprzeczne wymagania: w zamkniętych słuchawkach będziesz odcięty od otoczenia, a co więcej - będziesz słyszeć np. własny oddech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności