Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

The Bit Opus#1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy Wam też po aktualizacji nie działa wzmocnienie? Znaczy działa ale żeby wprowadzona zmiana z na przykład low na high gain była skuteczna muszę wyłączyć i włączyć Opusa.

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy ma ktoś może podlinkować skąd pobrać fw 2.00.09 bo ze strony Opusa strasznie wolno idzie i jest jakiś błąd bo nie chce się zainstalować???

W trakcie instalacji pliku ze strony Opusa w połowie wyskakuje mi takie info....50ef60a02c6841e8c7ccff06b0963d54.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po kłopocie...Okazało się że pliki były uszkodzone i wogóle strasznie długo się ściągały.Dopiero wchodząc dalej znalazłem fw do wersji limitowanej począwszy od 2.00.03 do 2.00.09.Te już były w porządku.Poza tym po rozpakowaniu folderu wypakowywało mi tylko plik lollipop.update a update.pack nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
15 minut temu, artbass napisał:

Skąd zassać 2.00.09 do #1, ta na stronie dramatycznie długo idzie i nie ściąga się w całości. Może ktoś podrzucić link

Miałem to samo?

Spróbuj z tego linku:

http://divinfo.mmccorp.jp/opus1/opus1dl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo. Możesz śmiało pobierać.Na tej stronie są wszystkie wersje do lollipop.

 

23 minuty temu, artbass napisał:

Skąd zassać 2.00.09 do #1, ta na stronie dramatycznie długo idzie i nie ściąga się w całości. Może ktoś podrzucić link

Miałem to samo?

Spróbuj z tego linku:

http://divinfo.mmccorp.jp/opus1/opus1dl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego? Po prostu zażartowałem z tego spostrzeżenia kolegi że z linku, który podesłałem(dla wersji Metal Premium)ściągnął i wgrał soft do swojej jedynki?A ja faktycznie wgrywałem do LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam poważny problem. Mój Opus odmówił współpracy, dotyk przestał działać, nie można go wyłączyć, nie można szukać plików. Sklep, gdzie kupiłem, powiedział, że od kilku lat już tego nie sprzedaje, i powiedział, bym podał prosto do producenta. A ten nie odpowiada...
Gdzie mogę ten sprzęt naprawić????

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opus jest cieplejszy i ma więcej funu. Bardziej rozrywkowe granie. iBasso jednak bardziej w stronę grania analitycznego. Na pewno dużo szersza scena i lepsza separacja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Koleżanki i Kolegów.

Mam problem - mój Opus nagle przestał reagować na dotyk w miejscu, gdzie jest wybór odtwarzania - pojedyncze utwory, foldery, wykonawcy. Czy Ktoś może się orientuje czy to problem z wyświetlaczem (wydaje się działać) czy uwalił się soft? Powrót do fabrycznych nic nie dał i za cholerę nie mogę zainstalować nowego softu (jest tam teraz 1.11.00.

Ktoś pomoże?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności