Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

The Bit Opus#1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jaworrr napisał:

Wrzuć pliki aktualizacji do pamięci urządzenia. 

Dzięki.Na początku nie pokazywało mi opcji wkej nie wiem czemu.Ale poszło już.Ktoś wie dlaczego w equalizerze są tyko 3 wybory użytkownika a nie ma gotowych opcji wyboru (w danych jest podane 10 ustawień fabrycznych)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wichu79 napisał:

Dzięki.Na początku nie pokazywało mi opcji wkej nie wiem czemu.Ale poszło już.Ktoś wie dlaczego w equalizerze są tyko 3 wybory użytkownika a nie ma gotowych opcji wyboru (w danych jest podane 10 ustawień fabrycznych)? 

Zawsze były 3:) Fabrycznych nigdy nie wiedziałem. 

 

Ale tutaj nie używamy EQ bo jesteśmy... jacy jesteśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaworrr napisał:

Zawsze były 3:) Fabrycznych nigdy nie wiedziałem. 

 

Ale tutaj nie używamy EQ bo jesteśmy... jacy jesteśmy:)

Jasne? Na pudle wyczytałem że jest 10 opcji fabrycznych i 3 własne.....

Czy ktoś też tak ma że po podłączeniu do usb podczas ładowania pokazuje mi na głównym ekranie np.82% naładowania baterii a na pasku u góry 96%.

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 o 09:36, Jaworrr napisał:

Jeszcze pytanie, jak oceniacie line-out w Opusie#1? Mi się wydaje, że implementacja tej opcji w sofcie sprowadziła się do ustawienia maksymalnej głośności urządzenia, bez pominięcia sekcji wzmacniacza... niestety. 

 

 

 

The line out of Opus#1 is output through the amplifier.

the amp section is ON when line out is ON

Best regards,

Audio-Opus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gourney napisał:

Co kto lubi - ja nadal wybrałbym c10. Nie, że jest lepszy, ale bardziej mi podchodzi emoji4.png.

 

Chodzi o względnie obiektywną opłacalność, a ta moim zdaniem jest na korzyść Opusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnął funkcję USB DAC na najnowszym sofcie? Mi zarówno na Win10 jak i macOS sprzęt wykrywa bez problemu, ale dźwięku nie ma. :(

 

EDIT: Na macu zagrał po przełączeniu trybu USB z transferu plików na ładowanie, na win10 nadal cisza...

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkowników......

Czy ktoś ma problem z ładowaniem biblioteki?Chodzi mi o to, że za każdym razem gdy odpalam Opusa gdzie mam na karcie około 1500 plików ładują się  one około minuty.Nie wiem czy to wina karty (Samsung EVO+) w co raczej wątpię ale jak miałem innego DAPa to ładowanie pojawiało się tylko w przypadku gdy coś kasowałem albo dogrywałem.

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności