Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tylko podzielę ze dla mnie to byl wielki zawód. Po legendzie dx100 spodziewałem sie wiecej, znacznie więcej. Bas oceniam na 4- ( brak zejścia, przy duzych składach zlewa się ), scena również na 4 ( ani głęboko ani szeroko, holo poprawne ). Dynamika na 3. Grane z sure 846, LeA, iSine, Sine. Zadne z połączeń nie zagrało lepiej mi z dx200 niz htc10 czy cyfrowe fio 5III. Moze moduł wzmacniacza jak bylo z x7 zmieni obraz ale na ta chwile gora 2,5k bym zapłacił za to "wybredne" cudo.

Technicznie moze i to jest wysoka polka ale muzyka gdzieś i życie przy tym uciekło. Taki telewizor 4k ze slaba matryca.

Ah android jak każdy poza tym od sonego to jakaś niedoróbka.

 

M.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wady:

 

nie gra z każdymi słuchawkami, niby cieplejsze, przestrzenne i szybkie to dobry wybór, ale nie ma reguły i każde trzeba sprawdzić

 

bateria nie jest wyczynowa - 6-9h

 

WiFi 2.4gHz potrafi siać zakłócenia

 

nie jest lekki ani cienki

 

soft wymaga dopracowania i dorzucenia oficjalnego Play i aptX

 

zdarzały się awaryjne egzemplarze - ekran, bateria

 

jeden slot pamięci

 

brak szkła ochronnego w zestawie

 

nie ma informacji jakie i kiedy będą modułu AMP

 

musi pograć ok. 200h, żeby pokazać w pełni jak gra

 

zalety:

 

SQ na poziomie najlepszych DAPów

 

solidnie wykonany

 

dobry ekran HD

 

solidny skórzany pokrowiec

 

duża moc i wymienne moduły

 

pełen android 6.0

 

streaming, mocne dwuzakresowe WiFi

 

szybka i bezproblemowa obsługa producenta

 

szybkie usuwanie niedoróbek w sofcie

 

cena zdecydowanie niższa lub wielokrotnie niższa od DAPów, z którymi konkuruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko podzielę ze dla mnie to byl wielki zawód. Po legendzie dx100 spodziewałem sie wiecej, znacznie więcej. Bas oceniam na 4- ( brak zejścia, przy duzych składach zlewa się ), scena również na 4 ( ani głęboko ani szeroko, holo poprawne ). Dynamika na 3. Grane z sure 846, LeA, iSine, Sine. Zadne z połączeń nie zagrało lepiej mi z dx200 niz htc10 czy cyfrowe fio 5III. Moze moduł wzmacniacza jak bylo z x7 zmieni obraz ale na ta chwile gora 2,5k bym zapłacił za to "wybredne" cudo.

Technicznie moze i to jest wysoka polka ale muzyka gdzieś i życie przy tym uciekło. Taki telewizor 4k ze slaba matryca.

Ah android jak każdy poza tym od sonego to jakaś niedoróbka.

 

M.

Wlasnie ja tez nie wiem gdzie ten refrencyjny bas... opinie tu byly mega optymistyczne a dla mnie po prostu dobry. Ak300 bardziej mi sie podoba w tym zakresie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie słuchaliście chińskich podróbek!

 

 

jakie to szczęście, że ja słyszę rewelacyjny bas w DX200 i świetną dynamikę i przestrzeń i takie tam...

 

skąd się biorą takie rozbieżności?

 

przede wszystkim i niestety DX200 nie gra ze wszystkim...

 

jak ktoś podłącza słuchawki, które dobierał do swojego DAPa... to się może zdziwić

 

druga sprawa - skoro zdarzają się awaryjne sztuki to może zdarzają się sztuki, które są po prostu schrzanione i tak grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

...a może ich powtarzalność jest na poziomie piłkarza Milik? Zdarzy mu się bramkę strzelić, a iBasso zagrać. Mam od groma słuchawek na sklepie a to cholerstwo gra poprawnie ledwo z kilkoma, a dobrze z 3 - jak na mnie to mało.

Niepotrzebnie się spieszyli. To nawet nie jest beta. Są zalążki na super produktu, ale chyba dopiero z następnych produkcji. Chyba, że sklecą coś powiedzmy DX201 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a może ich powtarzalność jest na poziomie piłkarza Milik? Zdarzy mu się bramkę strzelić, a iBasso zagrać. Mam od groma słuchawek na sklepie a to cholerstwo gra poprawnie ledwo z kilkoma, a dobrze z 3 - jak na mnie to mało.

Niepotrzebnie się spieszyli. To nawet nie jest beta. Są zalążki na super produktu, ale chyba dopiero z następnych produkcji. Chyba, że sklecą coś powiedzmy DX201 :)

a o tym 120 nic nie słychać?

tak: na jednej kości dac, bez BAL, mniejszym ekranem i bez modułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie słuchaliście chińskich podróbek!

 

 

jakie to szczęście, że ja słyszę rewelacyjny bas w DX200 i świetną dynamikę i przestrzeń i takie tam...

 

skąd się biorą takie rozbieżności?

 

przede wszystkim i niestety DX200 nie gra ze wszystkim...

 

jak ktoś podłącza słuchawki, które dobierał do swojego DAPa... to się może zdziwić

 

druga sprawa - skoro zdarzają się awaryjne sztuki to może zdarzają się sztuki, które są po prostu schrzanione i tak grają?

Bez przesady z tym dobieraniem sluchawek. Ja raczej robie odwrotnie bo to sluchawki sa podstawa. Dap ma byc w miare neutralnym i dobrze napedzajacym towarzystwem.

Poza tym patrz na przekroj sluchawek na jakich testowalismy... i kazdy z nas na innych. Cos to jednak mowi... ze odczucia w miare niezalezne od.sluchawek? Albo dx200 jest az tak kaprysny co tez w moich oczach go skresla... bo juz taki poziom kaprysnosci to dla mnie przesada.

Niemniej jeszcze raz mowie. Fajny dap dla mnie. Sq na prawde top. Ale wady ma ewidentne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Wy możecie go słuchać, on nie ma jaj, wszystko jest takie bez życia.

Masakra nie? Ja już tak bardzo nie mogłem słuchać swojego, że wysłałem go do Chin. Może coś poradzą. Mogliby włożyć do środka C4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hibi podaj mi numer serwisowy - dowiem się w serwisie o co chodzi. Może być na PW

12 miesięcy

sprawa załatwiona, Łódź górą :)

aku wymienione ekspresowo w ramach gwarancji, funkcję DAca sobie daruję bo to pewnie to tak rzeźbi aku

 

teraz nasunęła mi się mi myśl czy dac działał będzie na kablu wyłącznie z szyną danych czy xmos potrzebuje prądu z usb ? ciekawe..

Edytowane przez hibi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie wiem jak Wy możecie go słuchać, on nie ma jaj, wszystko jest takie bez życia.

Może masz nudne słuchawki? ;)

 

 

Dharmy D1000 nie uznał bym za nudne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja nie wiem jak Wy możecie go słuchać, on nie ma jaj, wszystko jest takie bez życia.

Może masz nudne słuchawki? ;)

 

 

Dharmy D1000 nie uznał bym za nudne. :D

 

Miałeś okazję słuchać DX200 z Dharmami? Możesz coś więcej napisać o tym połączeniu? :) Wnioskuję, że specjalnej synergii nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było szczegółowo, z sporą sceną.

Ale pomimo tego że sluchałem na 80 kresce, w ogóle nie było czuć mocy w dźwięku. Przesłuchałem dwa kawałki i po prostu nuudaa. Przepiąłem się na Cayina N5 i zupełnie inny świat.

 

Jutro sprawdzę go na innych połączeniach, w miarę możliwości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności