Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

X7 to weszło na rynek przed testami alfa.

Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, ze to sa produkty premium i powinny być dopracowane zanim trafia na rynek. Cena jest konkurencyjna, wiec ich nie stać na Google Play? Naprawdę? Pioneera za 2x mniej dolarów stać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X7 to weszło na rynek przed testami alfa.

Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, ze to sa produkty premium i powinny być dopracowane zanim trafia na rynek. Cena jest konkurencyjna, wiec ich nie stać na Google Play? Naprawdę? Pioneera za 2x mniej dolarów stać?

Pewnie, że byłoby super:) Tobie to przeszkadza, a ja jestem pewien, że DX200 będzie się świetnie sprzedawał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez Mysle, ze będzie sie swietnie sprzedawał, bo dla jakości dźwięku jesteśmy w stanie przełknąć różne takie gorzkie piguły. Szkoda tylko, ze pozwoliliśmy sobie na to, ze reguła staje sie robienie z nas betabtesterow. To samo Microsoft z Win10, to samo TIDAL, to samo iPhone. Twórcy samochodów jakos potrafią zrobić 100x bardziej skomplikowany sprzet i nie poprawiać go co 2 tygodnie. Ok, kończę. Wyraziłem swoje lekkie wkurzenie podejściem do klienta. Życzę wszystkim, zeby DX200 grał jak najlepiej i cieszył jak najbardziej. Potrzebujemy porządnych DAPow z dobrym SQ i porządna funkcjonalnością, wiec trzymam kciuki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez Mysle, ze będzie sie swietnie sprzedawał, bo dla jakości dźwięku jesteśmy w stanie przełknąć różne takie gorzkie piguły. Szkoda tylko, ze pozwoliliśmy sobie na to, ze reguła staje sie robienie z nas betabtesterow. To samo Microsoft z Win10, to samo TIDAL, to samo iPhone. Twórcy samochodów jakos potrafią zrobić 100x bardziej skomplikowany sprzet i nie poprawiać go co 2 tygodnie. Ok, kończę. Wyraziłem swoje lekkie wkurzenie podejściem do klienta. Życzę wszystkim, zeby DX200 grał jak najlepiej i cieszył jak najbardziej. Potrzebujemy porządnych DAPow z dobrym SQ i porządna funkcjonalnością, wiec trzymam kciuki

 

Odnośnie samochodów - z Teslami bywało różnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład motoryzacji jest trochę z d***y - może we wcześniejszych autach ale obecnie w wielu zdarzają się aktualizacje softów oprogramowania kompa pokładowego, nie wspominając, że również można sobie zmienić parametry silnika - tzw chip tuning to nic innego, jak zmiany oprogramowania silnika choć oczywiście może pójść przy okazji głębiej ;)

Poza tym akcje serwisowe na czym polegają? Coś spieprzyli i trzeba poprawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja mam nadzieję, że jeśli chodzi o brzmienie, nic nie będą zmieniać w DX200, bo jak dla mnie tu nie ma co zmieniać.

Czy naprawdę nie drażnią Cię wysokie tony i przełom średnica-góra w DX200?
Nie, a słucham głównie na raczej jasnych iemach. Jestem wrażliwy na ostrości i agresywną wyższą średnicę. Tu niczego takiego nie doświadczam.

Możliwe, że Layle II się nie zgrały z DX200.

Ale dziwi mnie to, bo to generalnie mięsiście brzmiące słuchawki na średnicy z bardzo różnorodną, ale gładką górą pasma, kolorową barwą i kapitalnie różnicowanym basem - znacznie inne, niż Layle I.

A w połączeniu z DX200 generalnie wyszedł trochę jazgotnik :unsure:

Imo to moze byc wina Layli. Moje doswiadczenie bylo takie ze ich doki (tylko pierwsze rewizje slyszalem) graly jako tako tylko z dapami AK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ja mam nadzieję, że jeśli chodzi o brzmienie, nic nie będą zmieniać w DX200, bo jak dla mnie tu nie ma co zmieniać.

Czy naprawdę nie drażnią Cię wysokie tony i przełom średnica-góra w DX200?
Nie, a słucham głównie na raczej jasnych iemach. Jestem wrażliwy na ostrości i agresywną wyższą średnicę. Tu niczego takiego nie doświadczam.

Możliwe, że Layle II się nie zgrały z DX200.

Ale dziwi mnie to, bo to generalnie mięsiście brzmiące słuchawki na średnicy z bardzo różnorodną, ale gładką górą pasma, kolorową barwą i kapitalnie różnicowanym basem - znacznie inne, niż Layle I.

A w połączeniu z DX200 generalnie wyszedł trochę jazgotnik :unsure:

Imo to moze byc wina Layli. Moje doswiadczenie bylo takie ze ich doki (tylko pierwsze rewizje slyszalem) graly jako tako tylko z dapami AK.

 

Layla II jest znacznie inna brzmieniowo, niż Layla I.

Layla I na tle Layli II miała bas trochę jednej nuty, była zmulona na górze i średnicy. Wysokie tony nie były różnicowane, bo były matowe i szare.

Layla II jest z kolei złotym środkiem pomiędzy nasyceniem i wypełnieniem, a wyrysowaniem. Pomiędzy twardością a miękkością, ciepłem a jasnością. Przy tym świetnie różnicuje bas na nagraniach. Ale trzeba ją dobrze wygrzać, bo wyjęta z pudełka brzmi nie do końca czysto na wysokich tonach i ubogo na basie.

Szalenie synergicznie Layla II zagrała na X5 III. W mojej opinii lepiej, niż z firmowym modelem AK300, więc jest bardziej uniwersalna, jeśli chodzi o dobór DAP-ów, niż "Jedynka", bo generalnie z DX200 tragedii też nie było. Po prostu FiiO X5 III zawyżył poziom.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... jak wyjdzie leyla3 pewnie ctrl c ctrl v bedzie ;))))

Niemniej wlasnie podejrzewam ze to specyficzne strojenie produktow ak tu dziala. Uwazam ze ich sluchawki nie sa neutralne i nie nadaja sie do testowania zrodel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze ich sluchawki nie sa neutralne i nie nadaja sie do testowania zrodel.

Jak będziesz miał okazję, weź na "warsztat" (lub przynajmniej przez chwilę posłuchaj) Laylę II.

Gwarantuję, że tym razem będziesz pozytywnie zaskoczony, a slogan, że IEM-y AK grają tylko z DAP-ami AK, akurat drugiej wersji Layli nie dotyczy.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwazam ze ich sluchawki nie sa neutralne i nie nadaja sie do testowania zrodel.

Jak będziesz miał okazję, weź na "warsztat" (lub przynajmniej przez chwilę posłuchaj) Laylę II.

Gwarantuję, że tym razem będziesz pozytywnie zaskoczony, a slogan, że IEM-y AK grają tylko z DAP-ami AK, akurat drugiej wersji Layli nie dotyczy.

Z ciekawosci chetnie... tylko z ciekawosci bo od pm3 to doki jakos odstawilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwazam ze ich sluchawki nie sa neutralne i nie nadaja sie do testowania zrodel.

Jak będziesz miał okazję, weź na "warsztat" (lub przynajmniej przez chwilę posłuchaj) Laylę II.

Gwarantuję, że tym razem będziesz pozytywnie zaskoczony, a slogan, że IEM-y AK grają tylko z DAP-ami AK, akurat drugiej wersji Layli nie dotyczy.

Pamiętaj, że w iemach nie ma "gwarantuję". Za dużo zmiennych, a anatomia jest równie ważna jak samo strojenie sluchawek. Jeśli nie ważniejsza. Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uwazam ze ich sluchawki nie sa neutralne i nie nadaja sie do testowania zrodel.

Jak będziesz miał okazję, weź na "warsztat" (lub przynajmniej przez chwilę posłuchaj) Laylę II.

Gwarantuję, że tym razem będziesz pozytywnie zaskoczony, a slogan, że IEM-y AK grają tylko z DAP-ami AK, akurat drugiej wersji Layli nie dotyczy.

Pamiętaj, że w iemach nie ma "gwarantuję". Za dużo zmiennych, a anatomia jest równie ważna jak samo strojenie sluchawek. Jeśli nie ważniejsza.
Dokladnie... dla mnie przykladem najlepszym t8ie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Uwazam ze ich sluchawki nie sa neutralne i nie nadaja sie do testowania zrodel.

Jak będziesz miał okazję, weź na "warsztat" (lub przynajmniej przez chwilę posłuchaj) Laylę II.

Gwarantuję, że tym razem będziesz pozytywnie zaskoczony, a slogan, że IEM-y AK grają tylko z DAP-ami AK, akurat drugiej wersji Layli nie dotyczy.

Pamiętaj, że w iemach nie ma "gwarantuję". Za dużo zmiennych, a anatomia jest równie ważna jak samo strojenie sluchawek. Jeśli nie ważniejsza.
Dokladnie... dla mnie przykladem najlepszym t8ie.

 

OK, rozumiem.

Drobna tylko moja uwaga - T8iE w pierwszej wersji (drugiej nie słuchałem) to nie klasa nawet Layli I (bezpośrednio porównywałem T8iE do Layli I i Layli II na AK380/AMP380).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja dziś słuchałem ETHER FLOW C - DX się nie wyrabiał. Brakowało szczegółów i sceny nie miał siły ich napędzić. QP1R znacznie lepiej sobie radził. Za to DX plus T1 zgrały się idealnie.

Z moimi HD600 Dx poradził sobie dopiero na zbalnsowanym kablu. Gdzie jest moc Dxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś słuchałem ETHER FLOW C - DX się nie wyrabiał. Brakowało szczegółów i sceny nie miał siły ich napędzić. QP1R znacznie lepiej sobie radził. Za to DX plus T1 zgrały się idealnie.

Z moimi HD600 Dx poradził sobie dopiero na zbalnsowanym kablu. Gdzie jest moc Dxa?

 

a ethery też po balansie? na HG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kabla pod ethery odpowiedniego, ale HG

bez bal. mi się nie podobało, po bal. i na srebrnym kablu jest już fajnie, nie ma mega sceny, ale szybkość dobra i barwa fajna, już to gra, a srebro nie zgubi szczegółów, no chyba że nie ma prądu prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności