Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tak myślałem, ale dzięki za upewnienie :)

W odwrotną stronę domyślam się, że pójdzie z 2,5 balans na 3,5...

Dokładnie tak sam kiedyś miałem w fostexach th00 kabel zbalansowany i adapter 3,5mm i było ok

Co do DX-a to polecam go posłuchać właśnie po balansie moje przerobione fostexy th900 z kablem zbalansowanym grają z nim świetnie nie sądziłem że będę w stanie usłyszeć w moich nagraniach jeszcze tyle szczegółów no i dynamika też jest lepsza a DX ma na razie jakieś 15h przebiegu z czego ok 10 wygrzewałem tym kabelkiem z zestawu;)

Edytowane przez MarcusFenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy txt na HF:

 

http://www.head-fi.org/products/ibasso-audio-dx200-reference-dap/reviews/18044

 

 

przy okazji DX200 choć referencyjny, to nie ze wszystkim łapie synergię - z er4xr, gr07x jest świetnie, ale z flare r2s brzmi duszno, nie ma szybkości i... trzeba relatywnie więcej mocy im podać, choć z innymi sprzętami wcale tyle nie potrzebowały, dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy txt na HF:

 

http://www.head-fi.org/products/ibasso-audio-dx200-reference-dap/reviews/18044

 

 

przy okazji DX200 choć referencyjny, to nie ze wszystkim łapie synergię - z er4xr, gr07x jest świetnie, ale z flare r2s brzmi duszno, nie ma szybkości i... trzeba relatywnie więcej mocy im podać, choć z innymi sprzętami wcale tyle nie potrzebowały, dziwne...

 

Flare tak mają... Z S7 edge często jest dużo lepiej niż z dobrymi DAPami :)

Ale jak już znajdzie się DAPa z którym Flare złapią synergię to łzy zaczynają spływać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pierwszy txt na HF:

 

http://www.head-fi.org/products/ibasso-audio-dx200-reference-dap/reviews/18044

 

 

przy okazji DX200 choć referencyjny, to nie ze wszystkim łapie synergię - z er4xr, gr07x jest świetnie, ale z flare r2s brzmi duszno, nie ma szybkości i... trzeba relatywnie więcej mocy im podać, choć z innymi sprzętami wcale tyle nie potrzebowały, dziwne...

Flare tak mają... Z S7 edge często jest dużo lepiej niż z dobrymi DAPami :)

Ale jak już znajdzie się DAPa z którym Flare złapią synergię to łzy zaczynają spływać ;)

Tears of joy:) Jak go miałem na testach od myku, tak się zawiesiłem na świetnej synergii z Dita, że nie zdążyłem sprawdzić jak grają R2S.

 

Wczoraj wieczorem próbowałem zaktualizować firmware. Poległem, ale dziś doczytałem, że w pliku .zip jest kolejny plik .zip, który to dopiero wrzucamy na kartę pamięci. iBasso o. Tym nigdzie nie wspomina. Jeszcze dziś spróbuję znowu. OTA nie działa, co?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po krótkim odsłuchu DX200 bardzo się spodobał. Z Triple Fi 10 i Listen zagrał tak jak nic do tej pory nie zagrało. Ma w sobie "to coś".

Dla mnie dużo lepszy od DX90 (z pamięci), najbardziej uderzyła mnie chyba jego dynamika, świetny fakturowo bas, naturalne i takie spójne brzmienie. Rewelacyjna rozdzielczość i separacja.

Gdybym wiedział wcześniej jak gra, to nie wiem czy nie zapisałbym się na preorder DX200 zamiast X5III, chociaż nie jestem zwolennikiem drogich DAPów. A tak, to teraz pocieszam się Aune B1 z X5, ale to nie to i ciężka kanapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze OTA nie działa

 

no już pisałem, że podwójny ZIP uniemożliwia update i trzeba jeden wypakować :)

 

nowe softy to tylko poprawki, jeszcze nie zaczęli po swojemu majstrować z SQ :)

 

flare r2s najlepiej grają mi teraz... z telefonu i to bez dodatkowego wbudowanego daca/ampa - z Mi Max grają świetnie - z X7/AM3 grały lepiej niż z DX200...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, przyszedł mi dx200 z amp3, ale niestety poleciał z powrotem. W środku cosik latało luzem przy ruchu, brzmiało to jak śrubka. Niestety kolejna dostawa na amp3 ma być dopiero 24-go. Na razie zwrot kasy, a potem zobaczę. Gra oczywiście lepiej od mojego dx90...

Miałeś z amp3? Ja swojego DX-a dostałem z amp1

Czyli są już dostępne wymienne moduły do DX200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ech, przyszedł mi dx200 z amp3, ale niestety poleciał z powrotem. W środku cosik latało luzem przy ruchu, brzmiało to jak śrubka. Niestety kolejna dostawa na amp3 ma być dopiero 24-go. Na razie zwrot kasy, a potem zobaczę. Gra oczywiście lepiej od mojego dx90...

Miałeś z amp3? Ja swojego DX-a dostałem z amp1

Czyli są już dostępne wymienne moduły do DX200?

AdvancedMp3Players.co.uk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ech, przyszedł mi dx200 z amp3, ale niestety poleciał z powrotem. W środku cosik latało luzem przy ruchu, brzmiało to jak śrubka. Niestety kolejna dostawa na amp3 ma być dopiero 24-go. Na razie zwrot kasy, a potem zobaczę. Gra oczywiście lepiej od mojego dx90...

Miałeś z amp3? Ja swojego DX-a dostałem z amp1

Czyli są już dostępne wymienne moduły do DX200?

Sorki, chodziło jak wyżej o advancedmp3players.co.uk/ Edytowane przez pietro77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kursie podanym w PayPal i z kodem wyszło mi nawet mniej ok. 3267 PLN.

Tylko chyba DX200 jest teraz out of stock: http://www.advancedmp3players.co.uk/shop/GBP/MP3_Players.1/iBasso.629/DX200/iBasso_DX200_64GB_Portable_Audio_High_Resolution_Digital_Music_Player.15040.html?language=en

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, do tego działający kod -10% i możliwy cashback 4%.

Da się?

Pamiętajcie tylko, że iBasso nie ma gwarancji międzynarodowej i egzemplarz kupiony w UK, w razie problemów, odsyłasz do UK.

Przynajmniej nie ma problemów z serwisem mipu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w pierwszym poście. Moje zamówienie przeszło, cena 674.10(w quidco.com dokładnie mialem dostać jeszcze 33.36 funtów zwrotu). Co najśmieszniejsze zamawiałem jak było out of stock, a mimo to kilka godzin później przesyłka była w drodze, zastanawiam się teraz, czy nie była to jakaś sztuka ze zwrotu. W każdym razie zwróciłem ją ze względu na hałas dobiegający ze środka i mam dostać zwrot pieniędzy. Mają mieć na stanie 24 lutego, a zaczynam się zastanawiać czy ja potrzebuję tak drogiego dapa. Póki co mój dx90 działa i strasznie się przyzwyczaiłem do rockboxa.

 

Tak dla jasności, jestem w uk.

Edytowane przez pietro77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności