Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Czy teraz każde grajki będą wyglądać jak kopie A&K?
Ja wolę "kuchenkowy" wygląd Fiio szczerze...

A takie coś jak nr 2, czyli bryła niebedąca prostopadłościanem - trochę porażka ergonomiczna.

AK240 i AK380 dla mnie są wybitnie nieporęczne, tam jeszcze ostre krawędzie dochdozą - masakra. Ja rozumiem, że Apple ma patent na zaokrąglony prostokąt, ale no bez przesady :P

Nr 3 wydaje się najsensowniejszy - ochronka potencjonemtru rozwiązana zgrabniej niż rogi w TEACu :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetycznie dwójka, a jeśli idzie o użytkowanie trójeczka. Głos na #3.

 

Ciekawe posunięcie producenta - jak dla mnie duży plus za otwartość na klientów.

 

Jeśli przebije DX100 dźwiękowo, a obsługa będzie ludzka i do tego bateria potrzyma te 10-12 godzin to będzie perfect DAP jak dla mnie.

 

Let's the hype begin! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, iBasso nie zawyża specjalnie cen, a na rynku DAPów Hi-Res zwiększa się ciągle konkurencja, dołączyli ostatnio tacy producenci jak Onkyo i Pioneer (właściwie tylko ten pierwszy bo Pioneer raczej tylko branduje). Prawdopodobnie wkrótce każdy liczący się producent sprzętu AV będzie miał takiego DAPa w ofercie, efektem będzie większa konkurencja cenowa.

 

 

żaden, bo pewnie słono sobie za design policzą.
to już wolę DX80 + zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, iBasso nie zawyża specjalnie cen, a na rynku DAPów Hi-Res zwiększa się ciągle konkurencja, dołączyli ostatnio tacy producenci jak Onkyo i Pioneer (właściwie tylko ten pierwszy bo Pioneer raczej tylko branduje). Prawdopodobnie wkrótce każdy liczący się producent sprzętu AV będzie miał takiego DAPa w ofercie, efektem będzie większa konkurencja cenowa.

nie widzę tutaj żadnej konkurencji ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz kupić AK, Sony, Pioneera lub Fiio - wszystkie o zblizonych parametrach, jest to jednak jakaś konkurencja, może nie wymarzona, ale jednak.

Widzę, że nr 2 zaczyna zwyciężać chyba z powodów psychologicznych, no bo widac na nim menu androida i jest taki bezramkowy - i chyba ludzie dostają zaciemnienia umysłu, że te "kamienie szlachetne" po bokach nie będą im kaleczyć rączek... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów wielki dotykowy ekran :(

ciekawe co pod tą klapką, wymienne układy wzmacniacza czy dostęp do baterii.

 

Wolałbym coś wielkości walkmana zasilanego zwykłymi bateriami 2 x 9V, + dwie dziury słuchawkowe (duża i mała) o rożnej impedancji (i mocy wzmacniacza) wbudowane na stałe (żadnych wymiennych wymiennych kart wzmacniaczy ) z dużą pamięcią wbudowaną i mniej nowoczesnym wzornictwem, nie za duży ekran i fizyczne przyciski.

I tak z pół kilo wagi, by było co do ręki wziąć.

Edytowane przez wdehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym wyborem, ale faktycznie pierwsza myśl po zobaczeniu pierwszego zdjęcia iBasso&Kern.

 

Ogólnie, jak chyba większość osób tutaj, zagłosowałem na #3 - moim zdaniem najlepiej się prezentuje, a i użytkowo pewnie będzie najsensowniejszy.

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności