Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki siłownia/bieganie do 1000zł


Aisi

Pytanie

Witam

Poszukuje słuchawek głównie z myślą o używaniu ich na siłowni oraz podczas biegania. Słuchawki będą także używane przy każdej możliwej okazji jak np spacer do pracy a więc będą narażone na wpływ warunków atmosferycznych. Nie zależy mi na mocnym basie a nawet takiego bym nie chciał. Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho zaczynając od Beethovena po przez ira, lady pank elie goulding coldplay , maroon v, nickelback, kończąc na metalice sabatonie linkin park czy tez BMTH.

Aktualnie używam słuchawek dousznych jabra pulse ale dzwiękiem nie powalają a pulsometr jest zbędną zabawką.

 

Fajnie by było gdyby słuchawki były bezprzewodowe choć jestem świadom że w takowych jakość dźwięku nie powala a do tego dochodzi jeszcze akumulator który przeważnie wystarczy na około 4-6 godzin odsłuchu.

Jeżeli chodzi opcje z kablem to takowy musi być wymienny bo znając życie szybko go zerwę. No i oczywiście muszą dobrze leżeć a w przypadku dokanałowych muszą mieć gumki dodatkowe aby nie wypadały.

 

Słuchawki będą używane z Iphone 6s

 

Myślałem o jaybird x2 lub sony mdr-10rbt

 

Co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szukałem większość tematów to pytania o propozycje do 200zł, a w tej cenie to raczej nie ma czegoś takiego jak dobre słuchawki.

Cena nie jest wyznacznikiem jakości , osobiście biegam z noontec zoro, grają całkiem fajnie są lekkie ale z głowy nie spadają, trzymają się już drugi rok więc wykonanie jak najbardziej ok jest też odpinany kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawdziwy audiofil - kieruję się ceną, nie jakością dźwięku...

Brawo potrafisz ironizować, Przecież najlepiej kupić Słuchawki za 50zł w których poza bassem nic innego nie słychać, ah ten czysty dźwięk :)

 

Jak koniecznie maja byc bezprzewodowe, to zainteresuje sie Samsung Over Ear BT, Parrot Zik 2.0, Momentum M2 Aebt.

Tylko bezprzewodowe ze względu na siłownie na której to kable mi strasznie przeszkadzają, i do tej pory kablówki douszne bardzo szybko lądowały w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mam high-endowych słuchawek, ale się założę, że superluxy + moje źródło, zamiata większość zestawów do 500-600 zł (karta + słuchawki).

A wyszło mnie to 235 zł.

"Wiekszosc" byc moze, ale nie "wszystkie", chyba, ze juz "wszystko" slyszales, to sorry.. za cienki jestem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mam high-endowych słuchawek, ale się założę, że superluxy + moje źródło, zamiata większość zestawów do 500-600 zł (karta + słuchawki).

A wyszło mnie to 235 zł.

A ja się założę że zestaw za 100zł (Maxell Retro DJ + SB0460) pozamiata twój. Nie można tak generalizować, zacznijmy od tego że każdy lubi co innego. Poza tym 668B iskrzą na wysokich, są słabo wykonane i wygoda też nie jest na jakimś bardzo wysokim poziomie.

 

Co do tematu to podane przez Ciebie Sony nie będą złe, oczywiście to jest w 90% płacenie za markę ale bawiłem się nimi w sklepie i jeśli mają być do biegania czyli gdzieś gdzie nie zwracasz szczególnie uwagi na jakość dźwięku będą dobre, mają niezły bas i izolację i są względnie wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak koniecznie maja byc bezprzewodowe, to zainteresuje sie Samsung Over Ear BT, Parrot Zik 2.0, Momentum M2 Aebt.

Dodalbym do tej listy przynajmniej VMODA wireless I B&O H8. Zwłaszcza te pierwsze sa IMHO lepsze od wszystkich wymienionych

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Nie mam high-endowych słuchawek, ale się założę, że superluxy + moje źródło, zamiata większość zestawów do 500-600 zł (karta + słuchawki).

A wyszło mnie to 235 zł.

"Wiekszosc" byc moze, ale nie "wszystkie", chyba, ze juz "wszystko" slyszales, to sorry.. za cienki jestem ;).

 

Czy pisałem wszystkie ? Widzę, że nie doczytałeś ;).

 

 

Nie mam high-endowych słuchawek, ale się założę, że superluxy + moje źródło, zamiata większość zestawów do 500-600 zł (karta + słuchawki).

A wyszło mnie to 235 zł.

A ja się założę że zestaw za 100zł (Maxell Retro DJ + SB0460) pozamiata twój. Nie można tak generalizować, zacznijmy od tego że każdy lubi co innego. Poza tym 668B iskrzą na wysokich, są słabo wykonane i wygoda też nie jest na jakimś bardzo wysokim poziomie.

 

Co do tematu to podane przez Ciebie Sony nie będą złe, oczywiście to jest w 90% płacenie za markę ale bawiłem się nimi w sklepie i jeśli mają być do biegania czyli gdzieś gdzie nie zwracasz szczególnie uwagi na jakość dźwięku będą dobre, mają niezły bas i izolację i są względnie wygodne

 

Ehh... Pisałem o "większości" i pod moje wymagania. Może iskrzą na wysokich - dla mnie to zaleta, bo nigdy nie słyszałem wysokich teraz mam okazje.

 

Możesz kupić AKG K912/915, powinny być lepsze od tych Sony. nie wiem jak wyższe modele, ale pewnie są jakieś do 1000 zł - te są do 250 zł.

 

Edit: może jednak lepiej nie te AKG, ale te powinny być dobre - SoundMagic WP10

AKG K845 BT też, ale są raczej gorsze od WP10

Edytowane przez muf18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Nie mam high-endowych słuchawek, ale się założę, że superluxy + moje źródło, zamiata większość zestawów do 500-600 zł (karta + słuchawki).

A wyszło mnie to 235 zł.

"Wiekszosc" byc moze, ale nie "wszystkie", chyba, ze juz "wszystko" slyszales, to sorry.. za cienki jestem ;).

 

Czy pisałem wszystkie ? Widzę, że niektórym czytanie ze zrozumieniem nie skończyli na poziomie gimnazjum ;).

 

 

Nie mam high-endowych słuchawek, ale się założę, że superluxy + moje źródło, zamiata większość zestawów do 500-600 zł (karta + słuchawki).

A wyszło mnie to 235 zł.

A ja się założę że zestaw za 100zł (Maxell Retro DJ + SB0460) pozamiata twój. Nie można tak generalizować, zacznijmy od tego że każdy lubi co innego. Poza tym 668B iskrzą na wysokich, są słabo wykonane i wygoda też nie jest na jakimś bardzo wysokim poziomie.

 

Co do tematu to podane przez Ciebie Sony nie będą złe, oczywiście to jest w 90% płacenie za markę ale bawiłem się nimi w sklepie i jeśli mają być do biegania czyli gdzieś gdzie nie zwracasz szczególnie uwagi na jakość dźwięku będą dobre, mają niezły bas i izolację i są względnie wygodne

 

Ehh... Pisałem o "większości" i pod moje wymagania. Może iskrzą na wysokich - dla mnie to zaleta, bo nigdy nie słyszałem wysokich teraz mam okazje.

 

Możesz kupić AKG K912/915, powinny być lepsze od tych Sony. nie wiem jak wyższe modele, ale pewnie są jakieś do 1000 zł - te są do 250 zł.

 

Edit: może jednak lepiej nie te AKG, ale te powinny być dobre - SoundMagic WP10

AKG K845 BT też, ale są raczej gorsze od WP10

 

Chlopie, ale nie tym tonem. Takie pyskowki to mozesz sobie pod sklepem monopolowym uskuteczniac, ale nie tutaj, troche kultury ;). Wyskoczyles z tymi Superlux-ami,

jakby to byl co najmniej 8 cud swiata, a moim zdaniem takie DT990, DT150, K550, czy M50x robia je jak chca pod wzgledem dzwieku i wykonania.

Prawdziwy audiofil - kieruję się ceną, nie jakością dźwięku...

I to stwierdza Ten, co chwali Superlux-y :D, faktycznie pozjadales rozumy, ochlon :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście, superlux to słuchawy za 100 zł, które mają poziom coś lepszy niż zwykłe słuchawki w tej cenie, wiem, że są lepsze - nie musisz mnie o tym uświadamiać.

Żadna pyskówka, jeśli znalazłeś coś co by Cię uraziło zmienie to.

 

Edit: zmieniłem - nadal obraża to @PENDRAGON ? Czy na co mam zmienić ?

Przyznaję się do błędu, jeśli Cię uraziłem, nie chcę by się czuł obrażony, nawet nie miałem takiego zamysłu.

Za to mówiąc, że "pozjadałem rozumy", nie zachowujesz się tak przyzwoicie, na jakiego się kreujesz.

Napisałem, że kierowanie się ceną jest głupotą - bo jest (co potwierdzili inni), a nie, że sprzęt dobry/bardzo dobry nie kosztuję swoje.

Widzę, że nie odróżniasz jednego od drugiego. Można kupić sprzęt (a w przypadku słuchawek to akurat jest łatwe), za te 1000 zł - który jakością nie odbiega za bardzo od tych "superluxów".

 

Nie wyskoczyłem z superluxami - chciałem podać przykład, ale widać, nie można.

To nie będę podawał. Mogłem napisać - AKG K612 PRO + AIM SC808 daję super zestaw za 1000-1200 zł, który "pozamiata" większość w tej lub większej cenie.

Edytowane przez muf18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli ma być bluetooth to philips actionfit SHQ8300WS/00 przewód z kevlaru. Bedziesz musiał sie solidnie napracować żeby je rozwalić. Ja próbuje od 4 lat inny model z tej serii i nie mogę ich rozwalić :) Co do dźwięku to musisz sam ocenić. Ewentualnie zwróć uwage na słuchawki od Bose ale tu już masz przewodowe do wyboru zwykłe, z mikrofonem i pilotem oraz najwyższy model z redakcją szumu, totalnie odcinają od otaczającej rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności