Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking DAP by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Shozy jest porównywany do poziomu c10, a szufelka nawet była w dwudziestce Fatso. Ale są to dapy bez okienek i użytkowo maja więcej minusów niż plusów. Dlatego większość (strzelam) omija takie odtwarzacze.

Ciekaw jestem jaka byłaby kolejność takich odtwarzaczy, jak xduoo x10, x3, shanling, ipody, sony a15, fiio x3 itp.

Albo masz ekran, albo masz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony A15 daleko w tyle za Shanling M1, porównywaliśmy z kolegą (jest właścicielem A15) i nie chciał mi oddać mojego M1 :) siłą mu zabrałem bo jestem większy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rayfe - alien obsługuje foldery nie ma z tym problemu, co więcej można sobie między tymi folderami przeskakiwać. Niedługo będzie alien+ z wyświetlaczem.

co ja bym dał za obsługę folderów w pionku.

A co z iBasso DX200?

Edytowane przez artif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@rayfe - alien obsługuje foldery nie ma z tym problemu, co więcej można sobie między tymi folderami przeskakiwać. Niedługo będzie alien+ z wyświetlaczem.

co ja bym dał za obsługę folderów w pionku.

A co z iBasso DX200?

 

 

??? od kiedy do Pioneer nie ma obsługi folderów? Pomijając już to, że to DAP na Androidzie i możesz tam zainstalować pełno aplikacji muzycznych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Brak jakiś prostych guzików do przeskakiwania między folderami, tak jak między utworami. Faktycznie, źle to ująłem, bo Alien z kolei nie ma ekranu i musi mieć coś w zastępstwie. Ale właśnie w innych DAPach brakuje szybkiego przeskoku z foldera na następny lub poprzedni, bo takie klikanie i taptanie na ekranie w czasie marszu z zajętymi jeszcze rękoma to lekki horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jestem ciekawy jakby Fatso ustawił fiio x5 lll na sofcie 1.1.6 w porównaniu do pionka. Pionek był dla mnie lepszy od fiio na 1.1.1, ale teraz na 1.1.6 fiio jest lepsze od Pionka :)  Nie sądziłem, że może być aż taka zmiana na plus po aktualizacji fiio. Teraz fiio to mój ulubiony DAP, a do tego jest ładniejszy i bardziej poręczny od Pionka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vegetto87 napisał:

Jestem ciekawy jakby Fatso ustawił fiio x5 lll na sofcie 1.1.6 w porównaniu do pionka. Pionek był dla mnie lepszy od fiio na 1.1.1, ale teraz na 1.1.6 fiio jest lepsze od Pionka :)  Nie sądziłem, że może być aż taka zmiana na plus po aktualizacji fiio. Teraz fiio to mój ulubiony DAP, a do tego jest ładniejszy i bardziej poręczny od Pionka. 

 

Może gra lepiej pod Twoje słuchawki, ale ogólnie od X5-3 lepiej gra i Opus #1 i XDP-100R. Barwą może się podobać na nowym sofcie, bo w końcu jest sensowna góra i zyskała na tym dynamika, ale w ogólnym rozrachunku technicznie lepsze są oba te DAPy... A zresztą, będzie w recenzji xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra lepiej na 1more quad driver i HD600. Na reszcie nie robiłem porównań. HD 600 są najbardziej neutralnymi słuchawkami jakie mam i dźwięk na nich przyjemniejszy jest gdy płynie z wyjścia fiio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności