Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Onkyo DP-X1


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Słuchawki

T5p v2

.

Onkyo z Japonii.

 

U mnie to samo - wersja europejska (z vlo), słuchawki to Sine i FLC8s. Po wyjściu zbalansowanym mocujące jest mniej więcej tyle co na AK300 że wzmacniaczem

 

Jak Onkyo z Sine ? Jest prąd ? :)

 

Pozdrowienia balansie jest ok wystarczająco dużo nawet do cichej klasyki :)

 

A słuchałeś ich na torze stacjonarnym z jakimś lepszym wzmacniaczem ?

 

Owszem - i z wiekszoscia gra lepiej/duzo lepiej niz z DPX1 co nie znaczy ze z Onkyo nie gra dobrze. Przy takim podejsciu akceptowalne jako przenosne bylyby tylko sluchawki ktore sie nie skaluja a chyba nie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podejrzewam, ale wolę się upewnić, że w przypadku Onkyo, podobnie jak bliźniaczego Pioneera, nie ma perspektyw na uruchomienie w kolejnym sofcie funkcjonalności DACa USB dla Windowsa/Maca i Androida?

 

Na to pytanie nikt Ci tu nie odpowie. Możesz pisać do Onkyo.

 

Biorąc pod uwagę, że dawno nie było aktualizacji oprogramowania, a jest już na rynku następca DP-X1, wcale bym się nie zdziwił, jeśli by sie okazało, że Onkyo i Pioneer porzucili już pracę nad FW. Zresztą nie bardzo jest co poprawiać :)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś tam robią.

 

FW version: 0.1.37.8

 

 

The update contains the following changes:

 

 

 

1. Enhanced Android system security.

 

2. Enhanced read SD card stability.

 

3. Enhanced the LCD panel brightness adjustment.

 

4. Added the new item in “Gain setting”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zestawiał Onkyo z Hifimanami HE-400? Czy taki związek ma przyszłość? :D I czy nie lepiej od razu sprawić sobie kabelek zbalansowany?

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak się uprę kiedyś to wstąpię do salonu u siebie w mieście i sprawdzę, ale pewnie nie za prędko. Szkoda by było, jakby rzeczywiście nie dał rady. Ale zdążyłem poczytać, że inne grajki miały z tymi słuchawkami problem.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie etui właśnie kupiłem. Są jeszcze 4 sztuki.

 

http://allegro.pl/futeral-do-onkyo-dp-x1-naturalna-skora-i6638106971.html

Na ebayu też jest

 

http://www.ebay.pl/itm/142209489327

 

Mnie się to podoba tylko ta cena... Było troszkę taniej ale złotówka słabsza więc cena teraz wyższa

 

http://www.ebay.com/itm/162228203874

 

Chociaż... tu jest taniej

 

http://www.ebay.com/itm/112231054960

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed świętami dotarł pokrowiec. Jeśli potrzebujesz go do ochrony w plecaku w transporcie to ok, choć na pewno można taniej. Nie wiem jak oni to liczyli, ale otwory nie trafiają, a ten od kabelka USB jest za mały.

 

c21c7be8ddea3d53a70af74680e12ec7.jpg

d70376409f84b13ed70dd55500153a88.jpg

b14fd94ed6d58ee9cd913f7c8f0efc86.jpg

4f648ad7c90b44db8314959832c4911a.jpg

681dfcc47ab21a15844666b8ed8dbd65.jpg

 

Inaczej mówiąc 5/10 bo ogólnie wykonany jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie z rodzaju tych debilnych, ale jak głupota musi zostać zaspokojona, to trzeba zapytać. Jak to jest z mocą DP-X1? W Pionku wiadomo, musieli zrobić variable line-out, żeby pędził coś innego, niż mało wymagające doki. Czy w DP-X1 z racji podwójnego wzmacniacza tej mocy na wyjściu jest więcej, czy dopiero po balansie odpala się drugi zestaw dac+amp? Bo jeżeli opcja nr 2, to jakiś sens miałoby robienie przejściówki z 3,5mm na 2,5 po to, żeby podłączyć słuchawki pod wyjście z większą mocą? Bo że dźwiękowo nic to nie da, to mam świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z rodzaju tych debilnych, ale jak głupota musi zostać zaspokojona, to trzeba zapytać. Jak to jest z mocą DP-X1? W Pionku wiadomo, musieli zrobić variable line-out, żeby pędził coś innego, niż mało wymagające doki. Czy w DP-X1 z racji podwójnego wzmacniacza tej mocy na wyjściu jest więcej, czy dopiero po balansie odpala się drugi zestaw dac+amp? Bo jeżeli opcja nr 2, to jakiś sens miałoby robienie przejściówki z 3,5mm na 2,5 po to, żeby podłączyć słuchawki pod wyjście z większą mocą? Bo że dźwiękowo nic to nie da, to mam świadomość.

W wersji EU nie ma właściwie różnicy w głośności między wyjściem SE a BAL. Na stokowej apce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie z rodzaju tych debilnych, ale jak głupota musi zostać zaspokojona, to trzeba zapytać. Jak to jest z mocą DP-X1? W Pionku wiadomo, musieli zrobić variable line-out, żeby pędził coś innego, niż mało wymagające doki. Czy w DP-X1 z racji podwójnego wzmacniacza tej mocy na wyjściu jest więcej, czy dopiero po balansie odpala się drugi zestaw dac+amp? Bo jeżeli opcja nr 2, to jakiś sens miałoby robienie przejściówki z 3,5mm na 2,5 po to, żeby podłączyć słuchawki pod wyjście z większą mocą? Bo że dźwiękowo nic to nie da, to mam świadomość.

W wersji EU nie ma właściwie różnicy w głośności między wyjściem SE a BAL. Na stokowej apce.

 

Znaczy się, że BAL też wykastrowali z mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności