Skocz do zawartości

Cayin C5 - rozbierane fotki


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że lubię sobie popatrzeć co jest w środku sprzętów z którymi obcuje, a nie znalazłem jak dotąd fotek wnętrza C5, poniżej zamieszczam małą sesję:

 

DSCF8183.JPGDSCF8184.JPGDSCF8185.JPGDSCF8186.JPGDSCF8189.JPGDSCF8190.JPGDSCF8192.JPG

 

Fotogram ze mnie żaden, ale lepiej takie niż żadne :)

 

Ze specyfikacji Cayin:

Cayin_C5_large4.jpg

Cayin_C5_large5.jpg

 

 

No i co? No i wygląda mi na Fiio E12. Tylko zamiast OPA1611 mamy OPA134.

Aż z ciekawości poszukam który wcześniej wszedł na rynek.

 

 

Kusi mnie wymiana LME i zwiększenie Wimy do 4,7u, bo po wstępnych przymiarkach wejdzie to na styk. Ewentualnie jakiś fajny bipolar.

Niestety po pierwszych odsłuchach nie jestem w pełni przekonany czy to krok do przodu w stosunku do D10. Mocowo na pewno.

 

Mam nadzieję, że fotki się przydadzą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był 134 i jego klon 2134.

 

Ja bym zrobił moda na LME47910 albo AD797 i BUF634 :) ale to ja...Wimy bym na nichicon muses sprawdził.

Wiem, żeby BUF643 jest starszy, ale daje bardzo dobre wypełnienie na samym dole. Świetny basowy pomruk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był 134 i jego klon 2134.

 

Ja bym zrobił moda na LME47910 albo AD797 i BUF634 :) ale to ja...Wimy bym na nichicon muses sprawdził.

Wiem, żeby BUF643 jest starszy, ale daje bardzo dobre wypełnienie na samym dole. Świetny basowy pomruk.

Wiem. Chodziło mi o E12 i C5.

I wygląda na to, że Fiio wypuścił swój produkt wcześniej.

 

Myślałem właśnie o wstawieniu BUF. Mam chyba jeszcze ze dwie sztuki. Tylko czy akurat w TO-220? Zobaczymy.

 

797 mi trochę szkoda, ale muszę sprawdzić jakie napięcia daje C5.

Na razie zwlekam z decyzją, czy zostanie ze mną na dłużej czy leci w komis.

Szukałem jakiegoś typowego ampa zamiast kombo do iModa, ale po przesiadce z D10, wcale nie odczułem zmiany na lepsze.

Do tego wymiary Cayina średnio mi leżą na kanapce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam się do niego przekonywać, więc pewnie w weekend w nim pogrzebię. Jest BUF, jest kilka kondów i są jakieś pojedyncze opki.

I taka ciekawostka. W środku mamy baterię 11.1V, natomiast w E12 jest coś koło 7V. Wygląda na to, że jest większe pole do popisu dla opampów.

Niestety rozjazd między gałęziami zasilania jest spory i mamy około +11V i -13V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności