Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sny audio


mykupyku

Rekomendowane odpowiedzi

ja to praktycznie co noc słucham audiooboków

biorę sobie do wyrka parę kabanosów albo z 2 jabłka, chrupie i słucham, dodatkowo grając np w jakiś zryty pasjans na telefonie :D

i tak sobie kiedyś słucham jakiegoś audiobooka, i tak sobie chrupię jabłko i nagle nie słyszę nic w jednym kanale, bo nadgryzłem dość poważnie kabel od doków haha :D

 

innym razem - nie za bardzo czaję co mi się śniło - ale budzę się w nocy, spocony, ciężko przełknąć ślinę...

kabelek od doków elegancko owinięty wokół szyi...

pierwsza myśl - Boże, jeszcze nie teraz! mam jeszcze kilka rzeczy to załatwienia, zabierz mnie jutro!

wstałem, zapaliłem światło i przez kilka ładnych chwil patrzyłem na łóżko czy aby mnie tam nie ma, uduszonego przez kuźwa jakieś tanie stockowe doki Samsunga!

czaicie nagłówki "Zabity we własnym łóżku przez słuchawki za 30 pln" ? Co za obciach! :D

 

a tak poważniej - wcale nie było mi wtedy do śmiechu ;) od tamtej pory gdy tylko oko zacznie się "kleić" od razu pauzuję i kładę słuchafony na stoliku ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to praktycznie co noc słucham audiooboków

biorę sobie do wyrka parę kabanosów albo z 2 jabłka, chrupie i słucham, dodatkowo grając np w jakiś zryty pasjans na telefonie :D

i tak sobie kiedyś słucham jakiegoś audiobooka, i tak sobie chrupię jabłko i nagle nie słyszę nic w jednym kanale, bo nadgryzłem dość poważnie kabel od doków haha :D

 

innym razem - nie za bardzo czaję co mi się śniło - ale budzę się w nocy, spocony, ciężko przełknąć ślinę...

kabelek od doków elegancko owinięty wokół szyi...

pierwsza myśl - Boże, jeszcze nie teraz! mam jeszcze kilka rzeczy to załatwienia, zabierz mnie jutro!

wstałem, zapaliłem światło i przez kilka ładnych chwil patrzyłem na łóżko czy aby mnie tam nie ma, uduszonego przez kuźwa jakieś tanie stockowe doki Samsunga!

czaicie nagłówki "Zabity we własnym łóżku przez słuchawki za 30 pln" ? Co za obciach! :D

 

a tak poważniej - wcale nie było mi wtedy do śmiechu ;) od tamtej pory gdy tylko oko zacznie się "kleić" od razu pauzuję i kładę słuchafony na stoliku ;)

Żeby chociaż Staxy Cię dusiły.... A tu Samsungi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czaicie nagłówki "Zabity we własnym łóżku przez słuchawki za 30 pln" ? Co za obciach! :D

Raczej "Znany toruński zbok kolejną ofiarą autoasfiksji" :P

 

 

po oczkach w avku mniemam, że Tobie już mało brakowało haha :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Było lato, jak przypuszczam, w każdym razie słonecznie i ciepło. Siedzieliśmy/leżeliśmy z grupką znajomych na trawce w jakimś parku, obcy ludzie też się zatrzymywali i przyłączali do imprezy, a ja ze swojego jbl-a puściłem:

 

 

ależ to brzmiało..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen z dzisiejszej nocy.

Jestem gdzieś (?), znaczy siedzę sobie i z niewielkiego oddalenia widzę gościa jak gmera coś przy fortepianie.

Stroi, kładzie coś na struny, sprawdza dźwięki. Zachowuje się bardzo swobodnie jakby był sam.

Rozglądam się, ale jestem jeszcze tylko ja.Chyba mnie nie widzi (?) myślę sobie.

Potem gość siada wygodnie i zaczyna plumkać po klawiszach.Przebiega po nich dosyć szybko, taka niby bezładność dźwięków.

Rozgrzewa się. Z bezładności dźwięków zaczynają rodzić się pasaże, a z nich linie melodyczne.

Kurczę, co jest ? Styl grania znany mi ... Ta lekkość trącania klawiszy, melodia wyłaniająca się z niby przypadkowych dźwięków.

Możdżer ? Nastrajam porządnie ostrość gałek ocznych. Patrzę ... Możdżer.

I tak grał mi do rana.

Obudziłem się dziś zrelaksowany i wypoczęty ...

 

Cały dzień za mną ten Możdżer "chodził", ale wiecie jak to jest w Święta : odwiedziny, wizyty, posiaduchy itp.

Właśnie udało mi się zapaść samotnie w mojej dziupli odsłuchowej.

 

Wrzuciłem na kolumny "Kaczmarek by Możdżer" - to co w ten deseń jak z mojego snu.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A numer do Twojego dilera poproszę na PW. Bo też chcę takie sny! :D

Serio, tak mi się śniło jakem paratykus. Przy czym muszę zaznaczyć, że cierpię na zaburzenia snu i budzę się średnio 4-5 razy w nocy.

Jest to dosyć upierdliwe, bo mam problem żeby wystrugać odpowiednią ilość fazy REM więc chodzę wiecznie niedospany i taki cały "pomięty".

Dziś w nocy położyłem się o 1:30 i obudziłem się ok.10:15 - sen ciągły (!)

 

Możdżer na Morfeusza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jak śpię w słuchawkach to budzę się tylko raz po 1,5h/3h od uśnięcia, wyjmuje słuchawki i śpię dalej...

 

Jak kolega ma zaburzenia snu to wysypia się tak jak normalny człowiek... przy zapalonym świetle :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie spisz w sluchawkach?

Nie, nie śpię już w słuchawkach, bo jak spałem to najczęściej audiobook leciał i w 8 przypadkach na 10 po zaśnięciu lądowałem w akcji audiobooka.

Budziłem się zupełnie wykończony bo słucham głównie s-f i fantasy ...

Ja nawet jak śpię w słuchawkach to budzę się tylko raz po 1,5h/3h od uśnięcia, wyjmuje słuchawki i śpię dalej...

 

Jak kolega ma zaburzenia snu to wysypia się tak jak normalny człowiek... przy zapalonym świetle :\

Ja śpię w opasce na oczy :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności