Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon Plenue D


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszło wspomniane przeze mnie powyżej etui. Wykonanie super - jest cieniutkie (wręcz szmaciane, ale z lepszych od szmaty materiałów rzec jasna), cowon wchodzi na ścisk, ale pewnie się jeszcze rozepchnie. Moim zdaniem można śmiało brać, no chyba, że chce się mieć dostęp do przycisków.

 

 

Ktoś słuchał tego kurdupla w połączeniue z K551, PFE012(szare filtry), ewentualnie z RE-400?

 

Z pfe przez chwilę, muszę się temu połączeniu przysłuchać - na pierwszy rzut ucha jest ok. Może skrobnę coś za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło wspomniane przeze mnie powyżej etui. Wykonanie super - jest cieniutkie (wręcz szmaciane, ale z lepszych od szmaty materiałów rzec jasna), cowon wchodzi na ścisk, ale pewnie się jeszcze rozepchnie. Moim zdaniem można śmiało brać, no chyba, że chce się mieć dostęp do przycisków.

 

 

Ktoś słuchał tego kurdupla w połączeniue z K551, PFE012(szare filtry), ewentualnie z RE-400?

 

Z pfe przez chwilę, muszę się temu połączeniu przysłuchać - na pierwszy rzut ucha jest ok. Może skrobnę coś za jakiś czas.

Też jestem ciekawy połączenia z Audeo. Jest lepiej niż z A15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem audeo z a15.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Ach, byłem pewien, że tak. Cóż, zatem pozostaje mi czekać na te kilka słów na temat połączenia Audeo z Cowonem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posłuchałem trochę wspomnianego powyżej połączenia i doszedłem do wniosku, że niby wszystko jest ok, ale Audeo wydają się w niektórych kawałkach lekko zamulone. W cięższych brzmieniach połączenie wypada średnio - bas (tak, tak - audeo nbawet na szarych dostają kopa w dolnych rejestrach) zaczyna dudnić i wyłazić na średnicę. Ogólnie są słuchawki tworzące lepszą parę z plenue d.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz, rozpakowujesz, ładujesz do 100%, wgrywasz od cowana, robi się samo. Tylko to jest nie odwracalne, może jeśli ktoś udostępni pierwszy soft.

 

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboard.php?id=A02&category=&no=407&bmenu=support&category=0

 

Mnie ten nowy bas sie nie podobał, ale ety są "jaśniejsze" od Audeo.

 

EDIT.

 

Mam taki zapierdziel w pracy, że nie ma czasu dokończyć recki. Mentalnie jestem wypruty. Może uda się w tym tygodniu.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem trochę wspomnianego powyżej połączenia i doszedłem do wniosku, że niby wszystko jest ok, ale Audeo wydają się w niektórych kawałkach lekko zamulone. W cięższych brzmieniach połączenie wypada średnio - bas (tak, tak - audeo nbawet na szarych dostają kopa w dolnych rejestrach) zaczyna dudnić i wyłazić na średnicę. Ogólnie są słuchawki tworzące lepszą parę z plenue d.

O których Phonakach mówicie? 012 lubią prąd. Podłącz je pod większego wzmaka to zobaczysz. Może Cowon za mało "szturu" im daje ?

Ogólnie to PFE 012 chyba najlepiej brzmią na silikonowych firmówkach, ale co uszy to opinia ...

 

No i tego ... eee ... One jadą na początkowej fascynacji i nieśmiertelnych hajpie jak CALe! :ph34r:

 

Można kamienować, włączyłem se pole ochronne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty ich kolego słuchałeś, że tak hejtujesz?!? :P Czy słuchałeś opinii kogoś, kto słuchał? A poważnie - ja tam phonaki lubiłem, lubię i pewnie już zawsze będę (ot taki afekt, jak w przypadku Etów). I jestem zdziwiony, że tak słabo wypadły z cowonem, bo uważałem je za dość uniwersalne słuchawki. Odnoszę też wrażenie, że to nie problem mocy, ale wzmaka żadnego nie mam, więc się nie przekonam... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam hejtujesz...

Fajne doki w swoim przedziale cenowym, "każden jeden ich słuchał", bo jak linkujesz to nagle objawiają się w lodówce ;). Tyle o nich jest w necie, że trzeba przez nie przejść jak dawniej przez odrę ( choroba, nie rzeka ;) ) w dzieciństwie.

No, ale jak miałbym im stawiać ołtarzyk to mocno zastanowiłbym się.

 

( czego jam nie słuchał jak zgwałciłem błędnik na doki i udowodniłem s****ielowi, że mnie nie przetrzyma )

To, że o czymś nie piszę, nie znaczy, że tego czegoś nie słuchałem.

 

Teraz to ja się już jednak skłaniam ku hybrydom jeśli miałbym stawiać w szranki doki z dużymi braćmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko to zmian w dźwięku nie wychwyciłem ale ostatnio słuchałem innych dapów i może mi się mieszać. UI rzeczywiście trochę szybsze, płynniej to wszystko działa ale muszę też zaznaczyć, że mam wgrane tylko kilka GB.

Najbardziej liczyłem, że z nową aktualizacją dadzą jakiś fajny pokrowiec, no ale niestety ani widu, ani słychu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności