Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon Plenue D


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Mi został w Łodzi ostatni komplet folii do Cowona Plenue D - na sklepie. 


Po jakiej cenie? Jest opcja wysyłki do sklepu w Warszawie? Podskoczyłbym na Działdowską po odbiór :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nikt chyba o tym nie pisał, a ja nie widzę takowej opcji - czy można wyświetlać pliki folderami, a nie wg tagów? Bywa, że czasami mam jakieś koncertówki i tradycyjne albumy, a nie daj boże jak w tagach nazwa albumu będzie taka sama i robi mi mixa. Ja mam wszystko posegregowane folderami i żaden dotychczasowy odtwarzacz mi tego nie ograniczał. Generalnie baza plików z 10 możliwościami posortowania mogłaby dla mnie nie istnieć, bo to jest przy moich plikach nieużywalne. Jakiś pomysł? Bo jeśli się nie da, to mimo niewątpliwych walorów dźwiękowych odtwarzacz nie nadaje się dla mnie do używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to się popisałem. Widok folderu jest dostępny z pierwszego menu wyboru plików ;)

 

Co do moich odczuć, to wydaje się mieć więcej mocy niż DX50, chociaż wpływ na takie wrażenie ma pewnie też sygnatura dźwięku - neutralne i chłodne słuchawki są lepiej dociążone. Brakuje mi wsparcia dla CUE do albumów w jednym pliku, brak też wsparcia dla WV (wavepack), który jest wspierany we wszystkich Plenue oprócz tego. Świetnie zgrywają się z ER4S jak pisano wcześniej, z moimi JVC też jest dobrze, chociaż momentami za mocno wala basem. Innych połączeń jeszcze nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, Panowie jak u was jest z długością działania baterii na jednym ładowaniu?

U mnie na flac-ach wytrzymał tylko niecałe 22 godziny, trochę zaczynam się niepokoić ponieważ sprzęt ma niecałe 2 miesiące.
Miał ktoś z was taką sytuację jak ja?

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, od niedzieli jestem szczęśliwym posiadaczem Plenue D

Przy pierwszym uruchomieniu wybrałem UE zapominając jak bezmyślnie jesteśmy traktowani przez Brukselę. Czy ktoś z Was wie jak zresetować region?

Może próbował ktoś tego:
"I read at Cowon that maybe if i remove the system folder and disconect cowon player
when turning on i can choose non-Eu region but not sure if it work for Plenue D" ? Nie chciałbym zbrickowac DAPa zanim się wygrzeje

Próbowałem "updatowac" system z 1.17 na 1.17 i niestety przy ponownym uruchomieniu nie pojawił się ekran wyboru regionu. Może downgrade i potem update?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po resecie ustawień po ponownym uruchomieniu nie przechodzę przez wybieranie regionu. To resetuje tylko ustawienia typu "jasnosc ekranu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) w głównym katalogu pamięci urządzenia masz plik, kuna nie pamiętam dokładnie, konfiguracyjny, podrzuć zrzut ekranu zawartości pamięci urządzenia a na 100% powiem Ci który plik wywalić, po skasowaniu restart cowona i masz od nowa wybór regionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 10.10.2017 o 21:51, macio232 napisał:

image.png.11f383459c5b652741e8943d4b4d09be.png To jest root

image.png.17f3b84a481e64ea075898ee3ca4924d.png To jest folder "System"

Zgodnie z tym co macio232 napisałem n PW wrzucam i tu, może się komuś przyda, trzeba skasować param.cfg wtedy mamy ponowny "fresh" start

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak wrażenie, że w regionie UE nie było ograniczenia. Jedynie przekraczając poziom głośności 60 należało kliknąć, że jest świadomym konsekwencji (na sofcie 1.17), inaczej nie pozwalał dalej podglasniac. Oczywiście jest to na tyle wkurzające, że warto wybrać non-EU

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Tak, ale wg mnie oprócz wizualnej zmiany, która niczego nie wnosi system działa tak samo wolno, jak nie wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

 

Od powyższych postów mineły już 2 lata. Czy jest ktoś, kto z takiej perspektywy mógłby napisać update recenzji. Czy producent poprawił w tzw. międzyczasie zgłoszone powyżej sprawy jak np. lagi w pracy wyświetlacza i pozostale.

 

Chciałbym kupić swój pierwszy odtwarzacz. Przede wszystkim do odtwarzania FLACów i WMA. No i patrze na Cowon Plenue D. Recenzje ma dobre, ale nie ma to jak kilka zdań od użytkownika, który pracował na danym sprzęcie kilka-kilkanaście miesięcy.

 

Pozdrowienia,

Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie!

 

Jestem tu nowy.

 

Niemam dobrych wieści na temat tego urządzenia.

Dlaczego?

Ponieważ wczoraj mój plenue d przestał funkcjonować . Mruga tylko biała dioda przy przycisku "power" i zero reakcji. W komputerze nie widać urządzenia a tylko świeci dioda na czerwono czyli tryb ładowania funkcjonuje. Wyświetlacz jest ciemny i żadnej reakcji na wduszane przyciski. 

Nadałem temat do obsługi klienta i czekam na reakcję.

To tak po krótce co mialem do  napisania o cowon plenue d.

 

PS.

Dobrze że miałem w zapasie xDuoo nano D3.

 

Pozdrawiam!

Teraz mam dobre wieści .

 

Informacja na przyszłość. 

 

W sytuacji która jest opisana przeze mnie wcześniej należy wcisnąć jednocześnie przyciski +/- od pozimu dźwięku na min. 6sekund.

Odtwarzacz został zresetowany i działa dalej!

 

Pozdrawiam!

 

PS.

"Nie sztuką jest coś zepsuć, sztuką jest to naprawić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności