Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

"...o klasę lepiej..." O co z tym "kaman"


brunnerius

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, miałem już myśli, żeby zostać z SC8000 i jakimiś słuchawkami w granicach 500-600zł i jak widać nadal nie ma poprawy.

 

@ortega, chłopyniu wyluzuj, alkohol dobrze wpływa na ukrwienie :P


Jestem na zjeździe, skończyłem zajęcia parę h temu. Jestem sam w mieszkaniu, mam cały mój sprzęt (zawsze to 90% wypełnienia mojej podróżnej torby) reset niesamowity. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasus Krystus Budda i Pankracy :D otega, durne, nie durne, mądre niemądre... W Twojej ocenie a jednak nam tu odpisujesz, jest więc "fidbek" czyli nie takie głupie :D


Mi gra Rysiek, kurcze, że ja dopiero teraz go odkryłem, jest o klasę lepszy od Nalepy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wcale nie taki glupi w kontekscie "2 czy 3 klas lepiej". Jeden pisze: "sprzet o klase lepszy", na co drugi odpowiada: "lepszy o co najmniej 2klasy!". Wiec tez myslalem, ze jednak da sie jakos te klasy okreslic, a dzieki tematowi wiem juz, ze wszystkie 2, 3, 4 klasy wiecej sa okresleniami bezsensownymi, w znaczeniu: raczej fizoloficznymi. Bo skoro "o klase lepiej" jest niedefiniowalne, to wiecej klas po prostu nie istnieje, nie ma sensu. I dzieki temu tematowi przynajmniej tyle bede wiedzial, czytajac opinie o 5klasach lepszosci, ze to takie tam pitolenie;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się temat też podoba bo zawsze ciekawiło mnie i śmieszyło nieco używanie tego stwierdzenia. O klasę lepsze? Słabo. O trzy klasy po wymianie kabelka, to już coś

 

To określenie jest przez część osób chętnie używane w porównaniach, a teraz nagle wszyscy twierdzą, że jest bez sensu. To po co w ogóle tak pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wcale nie taki glupi w kontekscie "2 czy 3 klas lepiej". Jeden pisze: "sprzet o klase lepszy", na co drugi odpowiada: "lepszy o co najmniej 2klasy!". Wiec tez myslalem, ze jednak da sie jakos te klasy okreslic, a dzieki tematowi wiem juz, ze wszystkie 2, 3, 4 klasy wiecej sa okresleniami bezsensownymi, w znaczeniu: raczej fizoloficznymi. Bo skoro "o klase lepiej" jest niedefiniowalne, to wiecej klas po prostu nie istnieje, nie ma sensu. I dzieki temu tematowi przynajmniej tyle bede wiedzial, czytajac opinie o 5klasach lepszosci, ze to takie tam pitolenie;-)

No właśnie, pomimo tego, że zostaem posądzony o "zdupową bezsensowność" to jednak temat się przydał i nieco wyklarował ;) wychodzi na to, że nie tylko mi :) a pitolenie z reguły buduje chęć do abstrakcyjnego myślenia co z kolei uruchamia obszary mózgu wcześniej nieruchome więc pojawiają się wnioski, które normalnie by się nie nasunęły :)

 

ortega - a jak ocenisz klasę swojego wina w porównaniu to wina z poprzedniego weekendu? Klasę lepsze? ;)

Myślę, że Kolega ortega zachowa to jako słodką tajemnicę :)

 

Mi się temat też podoba bo zawsze ciekawiło mnie i śmieszyło nieco używanie tego stwierdzenia. O klasę lepsze? Słabo. O trzy klasy po wymianie kabelka, to już coś

 

To określenie jest przez część osób chętnie używane w porównaniach, a teraz nagle wszyscy twierdzą, że jest bez sensu. To po co w ogóle tak pisać?

touche ;)

 

Zamknij ktoś tę klasę, bo się robią rozmowy o wszystkim.

 

dwóm się nie podoba i już mamy zamykać ? ej, jak bibka nie pasi to się można przenieść do innego lokalu, tam też wesoło ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykać? Kasować ? Temat w Hyde Parku ??? Kogoś pogięło ? :D

Ja mam pomysł na tę klasę, ale teraz jest podnoszenie ciężarów.

 

Może jutro coś dopiszę jeśli się do tego czasu nie pozabijacie Koledzy :P

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, szeryfowie, jak tak mocno obecność wątku i to, że jednak większości sprawia radochę, Wam przeszkadza to zamknijcie... Płakać nie będziemy, wniosek został wyciągnięty odpowiedź na pytanie padła, zdanie zostało wyrobione.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

 

edit: o sensowności dyskusji decydują osoby biorące w niej udział i wypowiadające się w temacie a nie Ci co wpadają i piszą "bez sensu"

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności