Skocz do zawartości

Massdrop


Kodziak

Opłaty celne przy zakupie na Massdrop  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy płaciłeś cło i/lub VAT przy zakupie na Massdrop ?



Rekomendowane odpowiedzi

Pendragon - nie skoczyła! Massdrop polga na tym że im więcej osób kupi tym taniej - tam masz odpowiednie znaczki ile osób na jaką cenę.

 

Zamawiając możesz wybrać że bierzesz w takiej cenie jak jest teraz (a jak spadnie to zapłacisz taką do jakiej spadła) albo że bierzesz tylko i wyłącznie jeśli zleci do najniższej :)


Dlatego tam masz "o purchased" czyli nikt nie zamówił na chwilę obecną (w takiej cenie jak jest) i "4 committed" czyli 4 osoby zaklepały że jak spadnie cena do najniższej to biorą.

 

Myślę że przy tych akg cena spokojnie zejdzie do najniższej, a myślę cczy nie brać teraz żeby czarnych nie zabrakło...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm znalazłem w sieci, że watu do 150 Ojro się nie płaci. Doliczyłem sam vat i wyszło ok. 610.

do 150 euro nie jest naliczane cło z tego o czytałem w dyrektywie z 2008, VAT i tak będzie naliczony.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm znalazłem w sieci, że watu do 150 Ojro się nie płaci. Doliczyłem sam vat i wyszło ok. 610.

sam ostatnio bylem tym zaintersowany, jezeli pojedziesz do danego kraju i bedziesz chcial przywiesc towar nowy to vatu Ci nie policza na towar do 150Euro, w przypadku przesylek kwota ta wynosi 45Euro,

komiczne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, niedługo najprawdopodobniej zamówię q701, ale nie jestem ogarnięty w płatnościach za granicą, powiedzcie mi proszę, czy płacąc Visą wyjdzie mi drożej (i ile) niż jakbym płacił przelew-> Paypal-> Massdrop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie polecam massdropa. Co prawda zwrócili pieniądze, ale 2 miesiące czekania...

 

Nie polecam rolek. Raz się przewróciłem. Co prawda wszystko się zagoiło, ale 2 miesiące zdrapywania strupów ;)

 

A na poważnie: napisz co konkretnego zawinił Massdrop? Niech Forumowicze wiedzą, w razie co.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.massdrop.com/buy/aune-t1-mk2?s=aune%20t1

Aune T1 MK2 na Massdropie ponownie. Przy minimalnej cenie wychodzi jakieś 193$ z przesyłką. 627,25zł patrząc na dzisiejszy kurs dolara.

 

Jest jakaś sensowna szansa, że przyjdzie bez VAT/cła?
Bo na alledrogo jest za 799zł z krajowego sklepu z gwarancją w tym sklepie, a po doliczeniu samego VATu się przestaje opłacać zamówienie z Massdrop.

 

Z kolei wersję pierwszą (ale już z ruską, nie chińską lampą) można wyłowić od czasu do czasu na Aliexpress z przesyłką za 135$, czyli niecałe 450zł.

Z tego co ludzie piszą, różnice pomiędzy pierwszym, a MKII są marginalne.

Czaić się na Aliexpress, czy dopłacać do MKII?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności