Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Massdrop


Kodziak

Opłaty celne przy zakupie na Massdrop  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy płaciłeś cło i/lub VAT przy zakupie na Massdrop ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ahhh... kocham zbawienny wpływ takich wątków. Od razu wyluzowałem się z genialnym pomysłem zakupu doków ponad stan na massdropie.

 

Dnia 14.03.2018 o 16:18, Vaiet napisał:

Zamawiał ktoś może EDC lub EDC3?

 

I co, kolega się zdecydował na EDC3? Bo trochę kuszą, cena jest atrakcyjna (nawet po doliczeniu tych paskudnych % w UC), a kolejny drop też ma być w przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
3 godziny temu, Bokrug napisał:

Zastanawialem sie nad nimi, ale jakos nie mam zaufania do tego modelu... poczekam na recenzje napisane przez wiarygodnych recenzentow i wtedy moze sprobuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2018 o 16:04, vonBaron napisał:

 

Przetworniki te same. Wg "internetów" bardziej basowe od CAL. Są pomiary na SBAF, a Tyll recenzował kiedyś je, ale z innym drewienkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na bazarku masz 

Cytat

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na audiohobby Mikołaj je wychwalał.

Jak się zapytałem jak grają, to dostałem elaborat na temat Audeze, jakie to beznadziejne słuchawki.

Więc się dokładnie nie dowiedziałem.

Ale z tego co zrozumiałem z jego wypowiedzi, to łączą zalety wszystkich najlepszych sluchawek, jednocześnie nie posiadając ich wad :D

Edytowane przez Compton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba @all999 je miał/słuchał czy źle pamiętam?

 

Tzn. te bazowe KOSSy, na których te Massdropowe są wzorowane. Wg wykresu grają jednak nieco inaczej.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, vonBaron napisał:

Coś mi mignęło na massdropie że często się psują.

Choć gwarancja dożywotnia niby więc ?

 

Dożywotnia, ale nie jest darmowa. Chyba, że w tym modelu jest jakoś inaczej, bo na te wszystkie ich dynamiki to dożywiotna owszem, ale Ty płacisz jakąś sumę za naprawę.

 

Poza tym dodakotwo kwestia czy gwarancja nie obowiązuje tylko w USA(bulenie na wysyłkę) to wtedy lipa podwójna :D

 

PS. Właśnie aukcję MD zerknąłem to jest napisane, gwarancja ograniczona dożywotnia, szczegóły w karcie gwarancyjnej :) Coś wygląda, że nie chcą się chwalić na czym ona dokładnie polega :P

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektrostatyczny zestaw Kossa na Massdropie: https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-koss-esp-95x-electrostatic-system

 

Nie spojrzałem wyżej, Massdrop mnie poinformował dopiero dzisiaj

 

Gwarancja jest ciekawa, jak dobrze pamiętam to w "oryginalnych" była ograniczona w ten sposób, że dotyczyła tylko pierwszego właściciela i chyba tylko w Stanach, tu może być podobnie (ale wysyłają do EU więc chyba nie będą przesadzać, że obowiązuje tylko na terenie USA).

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności