Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Massdrop


Kodziak

Opłaty celne przy zakupie na Massdrop  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy płaciłeś cło i/lub VAT przy zakupie na Massdrop ?



Rekomendowane odpowiedzi

 

Na massdropie im wiecznie brakuje basu. To się powtarza przy każdej parze słuchawek. Po pewnym czasie nie ma sensu tego nawet czytać.

Massdrop dzieli sporą część społeczności z redditem, dla którego referencja to HD598. W sumie zarówno forum jak i komentarze pod dropami to zazwyczaj stek bzdur.

 

Ktoś już z Massdropa ściągał Ostry KC06A? Od cholery tam opinii na temat maksymalnej żywotności jednego roku. W sumie już po fakcie, ale ciekawi mnie ile w tym prawdy.

 

 

HD598 to nie, ale oni mają strasznego hopla na punkcie HD600 i HD650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD598 to nie, ale oni mają strasznego hopla na punkcie HD600 i HD650.

 

Mówię jedynie o punkcie odniesienia w sensie sposobu grania. 600tki i 650tki swoją drogą, praktycznie co trzecia nitka to ich fotografia. Mają też hopla na punkcie O2 i ogromną awersję do AKG, ale to już temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dek napisz coś więcej. Jak średnica i scena? Czy są tak jasne jak piszą na MD?

No i tu mnie masz.

Niestety jeżeli chodzi o wiarygodne opinie to musisz poczekać na głos zaawansowanych forumowiczów, bo ja nie radzę sobie z opisywaniem swoich wrażeń odsłuchowych. Gdybym spróbował porównać je do posiadanych k550 to:

- scena zdecydowanie szersza w he350 (+ dla he350)

- tak są jaśniejsze niż k550 i mi to odpowiada (+ dla he350)

- średnica, bas - trudno mi się zdecydować, które słuchawki bardziej mi odpowiadają, powiedzmy remis

Generalnie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Podkreślam, iż mówimy o słuchawkach dopiero wyjętych z pudełka, a pisze o nich osoba niezbyt obeznana w świecie audio.

PS słucham na DX80.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sens ściągać KC06A z Massdropa, kiedy u nas na miejscu są w zawalistej cenie? :)

Niebotyczne 15% taniej, zupełnie mi się z tym zakupem nie spieszyło, więc uznałem, że zrobię sobie prezent z miesięcznym wyprzedzeniem. Kończę OT :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostry miałem z massdropa za 52$ już z wysyłką, wydawały się solidne, chociaż kolejny właściciel zaliczył przerywający kabel, a ja używałem je niewiele...

 

he350 - posłuchałem z godzinę - one mają 19 omów, ale nie szumią ani z mojego OTLa, ani z mocnego wzmaka, ani z DAPa, mają dobrą rozdzielczość i są niskoomowe to mogą łapać szum z toru, ale u mnie jest cisza

 

pierwsze wrażenie - dobrze wykonane, wygodne i lekkie, identyczne jak he400i,

 

grają fajnie, dość jasne, góra wyraźna, potrafi czasem zaszeleścić wokal, ale nie są przesadnie jasne, bas jest nieprzesadzony, akurat, i brzmi całkiem dobrze, dość zwarty, niezła faktura i jest też subbas, ogólnie grają żywo i z energią

 

dobra przestrzeń i kolejne plusy to dość analogowe brzmienie i dobra rozdzielczość

 

trzeba dać im pograć, bo wyjęte prosto z pudełka

 

kabel im zmieniłem na kawał solidnego sznura z miedzi i srebra, ale chyba najlepsza byłaby tylko miedź, orginalny jest taki sobie

 

z wad - nie mają wygaru potężnego, dynamiki i szybkości i mikrodetali, no ale halo - to słuchawki za około 100$, warte swojej ceny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

M220 przyszły.

Bez vat, choć niby od powyżej 50 euro mogą naliczyć. Zapłaciłem na polskie ~250, od 200 niby mogą naliczać.

 

Było nieciekawie z doręczeniem, bo albo nikogo nie było, albo nikt nie słyszał, ale awizo nikt nie zostawił, mimo że na śledzeniu DHL DE było wyraźnie że ktoś próbował doręczyć. Dzwonię na infolinię DHL na paczki międzynarodowe (bez czekania), i trzeba było im podać ten drugi numer trackingowy z maila, zaczynal sie od GM, czyli Global Mail, DHL eCommerce. Na infolinii mi podali numer trackingowy na pocztę polską, i tak dowiedziałem się że niby moja paczka jest nie w tym urzędzie pocztowym co ja, ale po telefonie tam, w końcu poszedłem drugi raz na swoją pocztę, i tym razem jednak po podaniu numeru trackingowego z polskiej poczty, jednak otrzymałem paczkę, choć wcześniej mówili że z DHLem to oni nie mają nic wspólnego, i wyszedłem wtedy z niczym.

 

@hibi

Na stronie ipko to jest.

Na pewno na starej stacjonarnej wersji się da ustawić, niekoniecznie mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

massdrop sporo razy oferował różne bayery...

 

stawiam na premiumy od bayera w odnowionej budzie, reklamowane jako grające lepiej od dotychczasowych i w atrakcyjnej cenie jak za stare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem coś wyciągnąć w PS ale jest ewidentnie zamazane. Stawiam na HD600 :) można poznać po mocowaniu muszli w połowie jest zawias widać go nawet na Massdropowej fotce

 

111222.jpg

2211.jpg

Edytowane przez Teti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności