Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xbox One


Undertaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na Xboxone pobrać gry z Golda'a, te na "360" , w zapowiedziach na portalach o grach piszą, że użytkownicy Xone dzięki wstecznej kompatybilności dostaną ąż 4 gry.

Możliwe jest zainstalowanie na Xone gier z gold'a bez posiadania X360? Jak to się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi :( Ja na Ps4 też boje się podawać danych swojej karty (jakoś nie ufam) i żyje na zdrapkach. O tyle dobrze, że są zróżnicowane nominały więc zawsze idzie kupić odpowiednią kwotę.

Podajesz raz potem usuwasz. Ja dodaje tylko przy zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Xboxone pobrać gry z Golda'a, te na "360" , w zapowiedziach na portalach o grach piszą, że użytkownicy Xone dzięki wstecznej kompatybilności dostaną ąż 4 gry.

Możliwe jest zainstalowanie na Xone gier z gold'a bez posiadania X360? Jak to się robi?

 

Jeśli nie masz x360, wystarczy że wejdziesz na ten link: http://www.xbox.com/pl-PL/live/games-with-gold?xr=shellnav i zalogujesz się na swoje konto. Potem wszystko wyklikasz i tyle z roboty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tylko raz udalo dodac cos z konta przez strone xbox.com, jakims cudem zawsze prosi mnie o platnosc polska karta mimo ze nigdzie nie mam podanego regionu PL.

Ogolnie jedyne zastrzezenie ktore mam do klocka.

Edytowane przez OldTomFrost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tylko raz udalo dodac cos z konta przz strone xbox.com, jakims cudem zawsze prosi mnie o platnosc polska karta mimo ze nigdzie nie mam podanego regionu PL.

Ogolnie jedyne zastrzezenie ktore mam do klocka.

 

Sprawdza po IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie sie tylko raz udalo dodac cos z konta przz strone xbox.com, jakims cudem zawsze prosi mnie o platnosc polska karta mimo ze nigdzie nie mam podanego regionu PL.

Ogolnie jedyne zastrzezenie ktore mam do klocka.

 

Sprawdza po IP.

 

 

Nie mam polskiego IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ustawienia regionalne konsoli, jaki język masz ustawiony, gadasz do kinecta po polsku? Podobno 'baza" cały czas nasłu****e i opracowuje to co mikrofon zbiera, podobno w celu poprawy jakości.

 

z komórki pod schodami

Edytowane przez wdehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ustawienia regionalne konsoli, jaki język masz ustawiony, gadasz do kinecta po polsku? Podobno 'baza" cały czas nasłu****e i opracowuje to co mikrofon zbiera, podobno w celu poprawy jakości.

 

z komórki pod schodami

 

Ja mam kinecta podpiętego cały czas, regionalnie polski... I lata mi to... Bo co ja przy nim mówię? A nie przepraszam jak się Wk**** przy jakiejś grze albo innych graczy wyzywam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przymierzam się do kupna konsoli dla syna. Wiem, że ta dyskusja jest podobna do dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi, ale która Waszym zdaniem konsola (i dlaczego) będzie lepsze? Xbox One czy PS4? Z założenia będzie to do grania przez syna, który ma 7 lat (interesuje się jak to dzieci takimi grami jak koledzy czyli jakieś star wars czy coś)oraz ew. dla żony do jakiś takich gier ala tańce, trening etc. czyli gdzie jest ruch.

Ani ja ani żona nie jesteśmy fanami gier.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syn ma xone i chwali sobie a to jaki system wybrac chyba bardziej od tego zalezy co maja kumple zeby pograc eventualnie w sieci ze znajomymi, oprocz kilku tytulow ktore sa na wylacznosc dla jednej i drugiej to gry sie pokrywaja .Najlepiej sprawdzic gdzies w sklepie jak sie gra.

Slyszalem ze pad pd ps4 kiepskiej jakosci jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w większości przypadków powiedzmy gra A będzie i na jedną i na druga konsolę, tak? Rozumiem jednak, że jak kolega będzie miał tę grę A na Xboxa to jeżeli syn będzie miał ps4 to mu nie pójdzie, tak?

 

Jeżeli tak to rzeczywiście trzeba się zorientować jakie konsole koledzy mają, żeby syn mógł się wymieniać i ew. grać online.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinect to kamera rozpoznajaca ruch(sa interaktywne gry gdzie zeby grac trzeba sie ruszac podskakiwac rekami ruszac itp) dodatkowo mikrofon wbudowany rozpoznajacy dzwiek (moj syn z lozka mowi zeby sie xbox wlaczyl:)

 

tylko trzeba sprawdzic przed zakupem ba sa wersje z kinectem i tansze bez kinecta

Edytowane przez marcins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PS4 też jest coś podobnego tylko się nazywa po prostu kamera, sterowanie ruchem głosem i ma to jeszcze jakiś związek z tym świecącym panelem w padzie ale o co w tym chodzi to nigdy się jakoś w to nie zagłębiałem. Do XONE jest chyba więcej gier z wykorzystaniem kamerki.

 

 

...

Slyszalem ze pad pd ps4 kiepskiej jakosci jest.

 

Nie zauważyłem, nie odbiega jakością od poprzednich wersji dualshock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety DS4 odbiega jakością i to bardzo. Ps4 mam od premiery, i już musiałem gałki wymieniać bo guma się starła po jakimś roku i palec się ześlizgiwał (wsadziłem wygodniejsze zamienniki od Xbox one controller), jeden z silniczków od wibry jest głośny (przynajmniej w moim padzie tak jakby terkocze) i generalnie cała konstrukcja jest zbudowana tak że niby nie skrzypi ale ma się wrażenie że jest na granicy. Bateria starcza na jakieś 6-8 godzin i pad wiecznie świeci idiotycznym światełkiem. Przeszkadzało mi to na tyle że je zakleiłem...... Dual shock 3 którego mam od 2008 roku, który ma za sobą wiele tysiący godzin i wiele upadków nie ma startej gumy, wibra jest bezgłośna, nic nie skrzypi a bateria trzyma 20-25 godzin. DS4 jest generalnie lepiej przemyślany i wygodniejszy (dużo lepsze triggery i bardziej precyzyjnie działające analogi) oraz ma wyjście mini jack dla słuchawek, natomiast DS3 bije go na głowę pod względem solidności i baterii.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności