Skocz do zawartości

Sandiski a karty 128 GB


micbud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakladam nowy temat, bo troche info niby w tym dziale jest, ale niekompletnych, w roznych watkach i malo szczegolowych. Temat wg mnie o tyle istotny, ze Sandiski+karta 128 GB to z tego, co widze, jedyna zblizona cenowo alternatywa dla iPoda 120/160 GB (oczywiscie pisze o uzywkach). Jesli ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie, prosze o wpisywanie: modelu Sandiska, firmy karty oraz oprogramowania, na ktorym karta dzialala (stockowe czy RB). Dzieki uprzejmosci podzielenia sie swoim doswiadczeniem przez forumowicza @Mihu, moge zaczac wypisywac, mam nadzieje, ze nie przekrecilem informacji:

 

1. Clip+, karta Sandisk, rockbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W necie jak się poszpera, to się znajdzie potwierdzenia działania 128 GB Sandiskowych na Clipie+. Kartę sformatować do FAT32 i Rockbox sobie poradzi.
http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Clip-Sansa-Clip/A-128Gb-SanDisk-Ultra-microSDXC-UHS-1-card-30-mb-s-Works-with-my/td-p/331277

 

Inna sprawa to cierpiąca bateria. Mój Clip+ na RB z 64-gigową kartą zapełnioną flakami +/- 9h trzyma. Dla 128 GB to może jeszcze ciężej być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to forum, aczkolwiek liczylem na doswiadczenia z innymi sansami niz clip+ i nie na RB. Ale z ta bateria to lipa, wiec chyba trzeba bedzie sie rozejrzec za jakims innym grajkiem do karty 128GB niz ze stajni Sandiska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inna sprawa to cierpiąca bateria. Mój Clip+ na RB z 64-gigową kartą zapełnioną flakami +/- 9h trzyma. Dla 128 GB to może jeszcze ciężej być.

Oj tak, bateria w Clipie+/Zip z kartą 128GB znikała w oczach, już nawet myślałem że mam felernego grajka.

U mnie clip+ rb z 64gb gra 18h lekka reka

 

Aż mi się nie chce wierzyć, na clipach i zipach chyba nie zdarzyło mi się przekroczyć bariery 12 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie clip+ rb z 64gb gra 18h lekka reka

clip+ rb w wersji 8gb, nie-refurb ( 8gb ponoc nieco wiesze aku posiada )

Na mp3 jak rozumiem? Wtedy nowy Clip na RB przy cichym odtwarzaniu ma jakieś szanse tyle wyciągnąć.

 

Mój 4 letni na flakach wyciąga połowę tego

 

Wysłane z mojego XT1032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wlaśnie przymierzam się do zakupu karty 64gb,sport podobno z nią sobie radzi (nie wiem jeszcze,który class wybrac-prawdopodobnie 10),ale z tego co tu czytam,to zaczynam się zastanawiać,czy warto...

 

Większa pojemność karty = krótszy czas działania mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności