Skocz do zawartości

O wątku MUZYCZNE ZAKUPY [Ankieta]


paratykus

Rozmowy w Muzycznych zakupach  

107 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym żeby w Muzycznych Zakupach można było swobodnie rozmawiać

    • TAK
      86
    • NIE
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, po prostu lubimy jak jest porządek. Jak chcę zobaczyć co tam ludzie kupują na forum to wchodzę w muzyczne zakupy a jak chcę poczytać o bzdetach to do tematu o wszystkim i o niczym, nie odwrotnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, paratykus napisał:

Nie polaryzuję, nie ironizuję, nie obrażam :):):), Pokój Panie Kamracie !

I więcej reggae ;)

Widzisz dziadku @paratykus młodzież dzisiejsza to chce udawać ponurych dziadków :) My też tacy byliśmy? :) Przynajmniej na starość ; wesołe jest życie staruszka, tu biuścik zachwyci tam; tam nóżka :) To napisałem ja dziadek Jarek  bądźmy wyluzowani

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najważniejsze byśmy zrozumieli, że nikt tu nie jest po to, by robić komuś na złość. Ważne też jest zrozumienie, że nie da się wszystkim dogodzić. Jeśli dojdziemy podczas tej dyskusji do odpowiedniego kompromisu, za którym będzie większość, jasnym jest, że wejdzie on w życie. Musimy tylko jasno sprecyzować do jakich granic ten offtop ma być w tymże temacie, by potem nie było nieścisłości.

 

Być może jestem ponurym dziadkiem, ale jak widać niektórzy podzielają zdanie co do przeprowadzonej akcji, zatem to nie było zwykłe widzimisię. Tak jak pisałem - jeśli opracujemy dokładnie granice offtopu (bądź ich brak...) i będzie za tym większość osób, tak się stanie. Moje zdanie jest takie, jakie wyraziłem w wątku Muzyczne zakupy, odpowiadając saudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wszystko jedno, dostosuję się do każdej sytuacji ...

Jednak przychylam się do zasad demokratycznych ;) --> patrz : wyniki ankiety :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ponurych dziadków, ogólnie to wydaje mi się że jako członkowie tego forum jesteśmy

kolegami a nie Panami, to tak jakoś dziwnie urzędowo brzmi;)

No i to przecież hydepark także wydaje mi się więcej luzu, albo może przenieśmy tam gdzie komis

i sztywniejsze reguły/regulamin, bo i tak w końcu wszystko trafi do komisu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, paratykus napisał:

Mnie tam wszystko jedno, dostosuję się do każdej sytuacji ...

Jednak przychylam się do zasad demokratycznych ;) --> patrz : wyniki ankiety :)

 

Myślę, że jest to trochę niejasna sprawa, bo postawione zostało wszystko zero-jedynkowo. Tak jak pisałem - wypadałoby dokładnie ustalić w jakich ramach możemy sobie pozwolić na dyskusję.

 

4 minuty temu, saudio napisał:

Nie chodzi o ponurych dziadków, ogólnie to wydaje mi się że jako członkowie tego forum jesteśmy

kolegami a nie Panami, to tak jakoś dziwnie urzędowo brzmi;)

No i to przecież hydepark także wydaje mi się więcej luzu, albo może przenieśmy tam gdzie komis

i sztywniejsze reguły/regulamin, bo i tak w końcu wszystko trafi do komisu:)

 

Nigdy nie wiadomo kto jakie ma podejście po drugiej stronie. Niektórzy za "kolegę" mogliby być oburzeni, bo i takie sytuacje już spotkałem. ;) Zresztą wszystko zależy też od ludzi - dla mnie "Panowie" jest w miarę luźne - to w końcu nie urzędowe "Szanowny Panie..." itd. Ze znajomymi w końcu tyle razy było "Panowie, lecimy na piwo!". :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, saudio napisał:

Spoko luz, dzisiaj we Wocku  na rynku popijam Paulanera:)

Pfff... olej paulanera i idz na jakas dobra lokalna pszenice :p Np. Browar stu mostow czy do dr brew sa przy rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności