Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Konkurs na Nazwę Sekcji Słuchawek podczas Audioshow 6-8.11.2015r.


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

 

W ogóle na naszym forum jest czasem jakaś dziwna spina. Panowie, to tylko muzyka, słuchawki...

W ogóle na naszym forum jest na szczęście mało spin:)

 

Jest mało i z tego powodu bardzo się cieszę jak i wielu na tym forum. :)

Natomiast hejtrzy zawsze byli i będą i tu trzeba ich ostro kontrować a jak nie pomoże, to poprostu olewać ich posty i puścić bez odzewu.

Nie rozumiem ludzi tu udzielających się, którrzy nie mają nic wspólnego zarówno ze sprzętem jak i muzyką. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W ogóle na naszym forum jest czasem jakaś dziwna spina. Panowie, to tylko muzyka, słuchawki...

W ogóle na naszym forum jest na szczęście mało spin:)

 

Jest mało i z tego powodu bardzo się cieszę jak i wielu na tym forum. :)

Natomiast hejtrzy zawsze byli i będą i tu trzeba ich ostro kontrować a jak nie pomoże, to poprostu olewać ich posty i puścić bez odzewu.

Nie rozumiem ludzi tu udzielających się, którrzy nie mają nic wspólnego zarówno ze sprzętem jak i muzyką. :huh:

 

 

Chodzi może o to - cytat :

 

"Co się dzieje w głowie hejtera ?

Mowa nienawiści sprawia przyjemność niedojrzałym mózgom"

 

Przy czym, można mieć 100 lat i być niedojrzałym ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, dokładnie.

Ja, jak byłbym administratorem (nie mówąc o moderatorach), to parę sygnatur by poleciało, za hejt, spam i brak własnego wkładu w rozwój forum.

Zacytuję pewien fragment z "Rejsu"

"Gdybym był wróżką, to przewidziałbym waszą przyszłość. Ale że nie jestem, więc cóż..."

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W ogóle na naszym forum jest czasem jakaś dziwna spina. Panowie, to tylko muzyka, słuchawki...

W ogóle na naszym forum jest na szczęście mało spin:)

 

Jest mało i z tego powodu bardzo się cieszę jak i wielu na tym forum. :)

Natomiast hejtrzy zawsze byli i będą i tu trzeba ich ostro kontrować a jak nie pomoże, to poprostu olewać ich posty i puścić bez odzewu.

Nie rozumiem ludzi tu udzielających się, którrzy nie mają nic wspólnego zarówno ze sprzętem jak i muzyką. :huh:

 

 

Chodzi może o to - cytat :

 

"Co się dzieje w głowie hejtera ?

Mowa nienawiści sprawia przyjemność niedojrzałym mózgom"

 

Przy czym, można mieć 100 lat i być niedojrzałym ;)

 

 

Myślę, że posunąłeś się za daleko. Czy najpierw piszesz a potem myślisz ? A swój mózg badałeś na dojrzałość ?

Na odpowiedź nie czekam, bo wiem, że każdy o sobie myśli dobrze. Ale ja o tobie dobrze nie myślę. Możesz nie odpisywać, bo do tego wątku już nie zajrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, dokładnie.

Ja, jak byłbym administratorem (nie mówąc o moderatorach), to parę sygnatur by poleciało, za hejt, spam i brak własnego wkładu w rozwój forum.

Zacytuję pewien fragment z "Rejsu"

"Gdybym był wróżką, to przewidziałbym waszą przyszłość. Ale że nie jestem, więc cóż..."

 

O, zobacz UP:

 

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D

Edytowane przez hechlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zewin,

Moja rada byś dał sobie na wstrzymanie, bo póki co jedynie Ty posuwasz się za daleko.

 

 

Kuba, dokładnie.

Ja, jak byłbym administratorem (nie mówąc o moderatorach), to parę sygnatur by poleciało, za hejt, spam i brak własnego wkładu w rozwój forum.

Zacytuję pewien fragment z "Rejsu"

"Gdybym był wróżką, to przewidziałbym waszą przyszłość. Ale że nie jestem, więc cóż..."

 

Niestety nie kojarzę ostatnio żadnych raportów z Twojej strony na ten temat :). Piszę teraz z pracy, dostaję powiadomienia o raportach na maila, jedynie tak moderuję bo nie mam innej możliwości, ale staram się pomagać tutejszej ekipie jak tylko pozwalają mi możliwości. Jeśli sami nie będziecie też raportować różnych rzeczy przy tak wielkim forum jakim jest mp3store, to naprawdę nie liczcie na skuteczność że akurat gdzieś coś mi lub innemu moderatorowi rzuci się w oczy. A nawet jeśli rzuci, to nie jest powiedziane, że zinterpretujemy to w taki sposób jak dany użytkownik, który w raporcie może akurat zwróci uwagę na coś, czego nie widzimy.

 

A co do spamu to najlepszy przykład jest w Muzycznych zakupach. Także nie sądziłbym, aby przypadkiem samemu nie zostać osądzonym, jak mawia pismo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Evil,

wybacz, ale nie będę raportował postów, w kórych sam jesteś cytowany.

Jak wiesz, rzadko piszę na forum. Poza TAK lub NIE, dziś mam czas napisać trochę więcej. Jezeli mój post (lub dwa) raz na miesiąc, w dziale zakupów odbierasz jako SPAM, to jak ma się do tego regularne spamowanie w ilości kilku-kilunastu postów dziennie przez jednego osobnika?

Nie raportuję takich poczynań, bo poprostu nie ma na to czasu, ale widzac ingerencję w innych tematach, rozumiem, że pozostałe były również przeczytane przez moderatorstwo.

Poza tym, nigdzie nie uderzłem do pracy moderatorów, których uważam za spełniających swoje zadanie w 100%.

Jedynie napisałem, że jako administrator forum, kilka osób bym wykreslił z forum, które to de facto, nigdy nic do mnie personalnie nic nie miały.

 

Jak już urządzmy taka prywatę na publicznym forum, to jako stały Twój czytelnik, pragnę Ci pogratulować kolejnej rocznicy i życzyć dalszych, tak owocnych rezenzji.

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Compton

Czemu? Jestem przecież takim samym użytkownikiem jak każdy i jako że uczestniczę w dyskusjach, mi też potrafi się przekroczyć trochę linię i wciągnąć się w rozmowę mimo tego, że zaczynam zbaczać z tematu. Tak bodajże w kablach RCA się zdarzyło i mam tego pełną świadomość.

 

Jedynie chciałem przypomnieć o instytucji Raportowania postów, która jednak znacznie podnosi skuteczność oraz realizuje działania ad hoc - tak jak tutaj. Doszedł raport, widzę że jest kłótnia, wchodzę i uciszam. Jednakże nie mam możliwości często wejść na forum o tak o od siebie i działać aktywnie - brak czasu, brak możliwości. A i też jako czytelnik oraz dyskutant też mam swoje że tak powiem zainteresowania wewnętrzne, dlatego nie ma mnie w działach z Androidem czy DIY, ale za to w fanklubach, słuchawkach, często zakupowym. Teraz dochodzi mi jeszcze kolejne forum do opanowywania, toteż tak jak piszesz, że nie ma czasu na raportowanie wszystkich wykroczeń i spamu - a co najzupełniej rozumiem - tak również i ja często mam z tym problem w zakresie absolutnie całego forum mp3s. Pisząc ten post zaraz wyłączam forum i wracam do pracy.

 

W Muzycznych zakupach sytuacja jest trochę patowa. Z jednej strony wątek jest w Hyde Parku, a więc dziale właśnie OTopowym, z drugiej były już kilkakrotnie tam raporty, również wielokrotnie ignorowane prośby o zaprzestanie OT, wiele ukrytych postów użytkowników i wielu denerwujących się subskrybentów. Nie jest to w żaden sposób działanie wymierzone w Ciebie czy Paratykusa, także proszę nie odbieraj tego w taki sposób. Sam w wielu miejscach bym z chęcią porozmawiał o nowych nabytkach i tylko czekam wtedy aż wątek przeleje się np. do Fanklubu, gdzie ciągniemy dysputę na pewnie jeszcze stronę-dwie. Za spam ostatnio często ląduję w panelach, głównie u młodych stażem userów którzy myślą, że wszyscy jesteśmy ślepi i się nie połapiemy.

 

Gdybym był administratorem, zapewne też sam parę decyzji podjąłbym innych, może lepszych, może gorszych. Ale że nie jestem, to pozostaje nam tylko się zgodzić co do tego, że w obu naszych przypadkach jakieś zmiany na forum na pewno by zaszły :).

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa, jeśli starczy tylko sił i czasu :).

Również pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie PW do MP3store

Użytkownik MP3store nie może otrzymywać nowych wiadomości.

Zamykamy :) teraz obrady i wybór zwycięscy :)

WojtekC pw.


Ktoś chce wejściówkę pisać PW

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko! Zewin, ja tego nie pisałem personalnie, ale chodziło o etymologię hejterstwa jako taką.

Nigdy nie było i nie będzie moim celem obrazanie kogokolwiek.

 

Jeśli wypada przeprosić, Przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już do tego wątku nie zaglądać, ale kol.paratykus na PW napisał mi poniższe słowa:

 

"paratykus, on 06 Nov 2015 - 21:36, said:
Odnosiłem się do wypowiedzi Comptona, która była ostatnią jak wszedłem w wątek.Nawet nie patrzyłem co było wyżej. Compton pisał w sensie ogólnym ( tak to odebrałem ) i w podobnym tonie odpowiedziałem. Jadnak jeśli czujesz się urażony - przepraszam tu i tam :
wobec czego odpowiedziałem jak poniżej:
To, co piszesz, rzuca mi inne światło na Twoją wypowiedź. Jeśli intencja była czysta, to jesteś czysty, więc dlaczego miałbym nie przebaczyć ? Ze swojej strony proszę Ciebie, byś mi odpuścił za tę żółć, którą z siebie wylałem.
Zawsze się cieszę, kiedy dookoła panuje pokój i zgoda. Tym bardziej, że to okolice muzyki, która przecież łagodzi obyczaje. Pozdrawiam. Zenon.
Dlatego robię to i tam, i tu. Hevenu shalom alehem...
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności