Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.08.2017 o 21:41, kartonik napisał:

Ostatnio dochodzę do wniosku, że słuchanie muzyki z kolumn coraz bardziej mnie irytuje, zwłaszcza jak posłuchałem systemów u innych pasjonatów dobrego brzmienia. Głównym powodem niezadowalającego mnie brzmienia jest niesprzyjająca akustyka pomieszczenia, z którą raczej nic nie da się zrobić nie przeistaczając pokoju dziennego w audiofilską jaskinię. 

Powyższy problem nie występuje słuchając muzyki na zestawie słuchawkowym.

Tak trochę rozmarzyłem, że jak bym tak się szarpnął na te he1000 to bym miał w domu Hi-End słuchawkowy, bez względu gdzie bym ich słuchał :rolleyes:.

 

Tylko jak to wytłumaczyć mojej kobiecie :(

 

Ja mam podobnie. Nie ważne czy się odwrócę czy metr odejdę na bok. Scena idzie ze mną, choć dobrze ustawione stereo z super akustyką to moim zdaniem to nawet Staxy mogą cmoknąć w pompkę takiemu zestawieniu. U mnie słuchawki odgrywają ważną rolę, bo nie zawsze mogę słuchać stereo ale kupując stereo w tym samym dniu wywaliłem wszystkie meble z pokoju i montowałem regały z książkami. 

 

No i nie potrafię słuchać na słuchawkach nie siedząc przy komputerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, dajcie posłuchać! Przy takich gigantach wolę sobie dać trochę czasu... a czy Staxy lepsze, no kurde właśnie niekoniecznie...

Hifimany to pierwsze słuchawki, które postawiłbym na równi z Lambdowymi kwadraciakami, choć są oczywiście inne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kazałeś mi tydzień słuchać tylko Hifimanów to jak mam porównać bez punktu odniesienia :D A tak serio to dopiero w weekend przysiądę na dłużej i skrobnę kilka zdań wniosków.

 

@Spawn nie pękaj, technicznie Staxy nadal górą (zwłaszcza górą), ale Hifimany mają pewne unikalne cechy, które chciałbym mieć w Lambdach.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tego nie rozumiem,jak coś jest lepszego to od razu to widać...słyszeć...to jak spojrzeć na 18 letnią dziewczynę po wcześniejszym patrzeniu na 50 letnią babcie...efekt wiadomy....ale by nie było i tak będę preferował 50 letnią + Belindę Carlise od 20 letnich napalonych dziewczyn...ha,ha...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że HE1000 to najlepsze słuchawki które słyszałem niedowiarku SPAWN , to usłyszałem nawet na jednej muszli,gdy druga była zepsuta w nowych HE1000 które dostałem,to tak gwoli jakości wykonania ich słuchawek ....zgroza....

Wystarczy pół minuty by być rozjechanym i wniebowziętym przekazem HE1000...bo co by nie mówić ,90% słuchawek przy HE1000 scenowo i w kategorii rozmachu przekazu, to dno totalne i lipa jak nie wiem...na śmietnik się nadają...ale czemu nie mam nadal HE1000,myślę  Karmazynowy wytłumaczy....he,he...

"Dlatego że za szybko sprzedajesz słuchawki a potem poruwnujesz z pamięci"

Do różnych rzeczy nie mam pamięci , jakem alkoholik...ale do brzmień dźwiękowych danych słuchawek o północy obudzony odpowiem jak należy...he,he....

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności