Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, saudio napisał:

Co tam Sundara, co tam X i to V2, teraz jest ANANDA, no i aby było łatwiej pokazać kim jest kilent dla hihimana, zmieniono wtyki z 2,5 na 3,5:)

https://hifiman.com/products/detail/290

Władowali ten tragiczny pałąk od Sundara do HE-X ? LOL

 

Chyba pójdę na skróty i oleję to całe "tanie high end".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, sFormatowany napisał:

Zakupiłem HE-X V1.

Czym je najlepiej napędzić aby zyskały trochę agresywności ?

Burson Soloist SL będzie dla nich dobry?

One takie są, relaksacyjne, jak żywiołowy Cayin ich nie rozrusza, to ciężko będzie w tym temacie ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sFormatowany napisał:

Cayina mam w pracy razem z HD600, HEXy kupiłem do domu. Najwyżej będę musiał kupić drugiego Cayina :)

Serio, HA3 to "wariat", każde słuchawki dostawały odpowiednią dawkę energii, więc i z HEX-ami powinien się dobrze zgrać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 13:13, saudio napisał:

Co tam Sundara, co tam X i to V2, teraz jest ANANDA, no i aby było łatwiej pokazać kim jest kilent dla hihimana, zmieniono wtyki z 2,5 na 3,5:)

https://hifiman.com/products/detail/290

 

@Superata będzie pre-order?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sFormatowany napisał:

Cayina mam w pracy razem z HD600, HEXy kupiłem do domu. Najwyżej będę musiał kupić drugiego Cayina :)

Jeszcze możesz im srebrnym kablem dodać blasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.06.2018 o 18:34, Karmazynowy napisał:

 

@Superata będzie pre-order?

Nie liczyłbym na to, Rafko ma je już oficjalnie w cenie 4 295 pln (bezpośrednio w HiFiMAN 999$ + 50$ wysyłka + cło + VAT) więc jest nieźle,  Hex V2 można wyrwać w promocji u producenta o 100$ taniej http://store.hifiman.com/index.php/edition-x-v2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 13:13, saudio napisał:

Co tam Sundara, co tam X i to V2, teraz jest ANANDA, no i aby było łatwiej pokazać kim jest kilent dla hihimana, zmieniono wtyki z 2,5 na 3,5:)

https://hifiman.com/products/detail/290

Trzeba pewnie poczekać na rev 2 bo jedynki za małe pewnie...he,he.

To takie słabsze HE Xv2 jak rozumiem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Soundman1200 napisał:

Trzeba pewnie poczekać na rev 2 bo jedynki za małe pewnie...he,he.

To takie słabsze HE Xv2 jak rozumiem?!

Skąd taka konstatacja? Nie widziałem jeszcze żadnej oficjalnej recenzji, może warto poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena 1000$ to chyba trudno by pokonały H X na chłopski rozum!

Chyba by sobie Hifiman w stopę nie strzelił?!

Zapełnią lukę miedzy He -X a Sundara...wszystko przemyślane.

A że pałąk za mały to strzelam w ciemno.

Pokrewieństwo z rodziną HE1000, wskazuje specyficzny wygląd muszli tak charakterystyczny dla niej...ten grill od razu nasuwa na myśl wyższe modele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ananda to następca Xv2. Z wstępnych opinii na head-fi wynika, że są ciut lepsze, ale też jednak minimalnie inne, bliższe w brzmieniu do HEKów. Na stronie hifimana jest już wyprzedaż Xv2, można je kupić taniej niż Anandy, za $899. Szkoda, że nie u nas, bo to świetne słuchawki.

 

Ananda, Edition X and HE1000

 

image.png

 

Sundara versus Ananda.

 

Ananda vs Sundara

 

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/hifiman/ananda/

 

 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2018 o 15:25, Karmazynowy napisał:

można je kupić taniej niż Anandy, za $899.

 

No tak. Człowiek kupuje za 5,5 k a tu pół roku później taka niespodzianka. Nie to, że żałuję ;) x v2 są świetne pod mój gust. A

 

update: może macie jakieś doświadczenie w takim temacie: na co warto zmienić aune s16 przy x v2? 

Edytowane przez s1ayto
mam pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

IMG_20180727_150347 (Duży).jpg

 

Dzięki @Firegon i @Compton

 

Cóż posłuchałem jednych i drugich z godzinkę i powiem że nie powaliły mnie :P

 

HE5LE grają trochę za jasno jak dla mnie, o ile góra mi nawet nie przeszkadza a nawet uważam ją za ciekawą to największe zarzuty mam do średnicy, brakuje mi dociążenia, wokale wydają mi się wypranie z emocji (szczególnie damskie), suche. Muszę pochwalić bas i ogólną szybkość, to chyba jedne z najszybszych planarów jakie słyszałem.

 

W LFF Code 6 nie podoba mi się głównie oddalona scena, HE5LE rzuca wszystko na twarz i nie przeszkadza mi to a tutaj scena jest dosyć daleko mimo że wokale są mocno z przodu w porównaniu do reszty i daje to nieprzyjemny efekt gdzie wokale mi syczą a reszta dźwięków jest zbyt cicho. Grają taką odwróconą "V". SQ wydaje się lepsze niż w HE5LE ale to właśnie ich słucha mi się przyjemniej.

 

HE5LE bardziej szeleszczą na górze a Code 6 na średnicy. Myślę że HE5LE fajnie zgrałyby się z HD20 ale nie mam go teraz pod ręką, choć z odpowiednią płytą grają naprawdę dobrze.

 

Ogólne mogę stwierdzić że HE-X są niezagrożone :D

Edytowane przez vonBaron
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle na ile słuchałem HE-5LE i HEX to w pełni się zgadzam, zwłaszcza z

12 godzin temu, vonBaron napisał:

... największe zarzuty mam do średnicy, brakuje mi dociążenia, wokale wydają mi się wypranie z emocji (szczególnie damskie), suche. Muszę pochwalić bas i ogólną szybkość, to chyba jedne z najszybszych planarów jakie słyszałem.

...

Ogólne mogę stwierdzić że HE-X są niezagrożone :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności