Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.10.2017 o 19:28, paratykus napisał:

Szakovsky kupuje ode mnie SWS-y ;)

To miło się dowiedzieć jako ostatni xD

Fajne są te nowe Sunrejsy, przynajmniej nie wygląda się w nich jak debil jak to ma miejsce w 400i,400s,560, hekach i edx'ach xD 
Mam nadzieję, że zagrają jak 400s tylko z jakąkolwiek sceną dźwiękowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szakovsky napisał:

To miło się dowiedzieć jako ostatni xD

Fajne są te nowe Sunrejsy, przynajmniej nie wygląda się w nich jak debil jak to ma miejsce w 400i,400s,560, hekach i edx'ach xD 
Mam nadzieję, że zagrają jak 400s tylko z jakąkolwiek sceną dźwięko

 

Żarcik taki ;)

Pisałem w kontekście jakiejś Twojej wypowiedzi w statusach, ale teraz to już nie pamiętam o co szło.

Pozdrówki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co tu tak cicho ostatnio? :P

 

Ciekawe ofery związane z Black Friday się pojawiły:

 

https://store.hifiman.com/index.php/black-friday-sale-2017

Przede wszystkim ciekawe HE5+EF100 za 599$

 

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he4xx-planar-magnetic-headphones

HE4xx

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz wujka/cioci w urzędzie celnym to nieprzewidywalna :P Można się oczywiście łudzić, że dojdzie w okresie świątecznym, jak będą zawaleni robotą, wtedy szanse na vat/cło spadają w jakimś stopniu.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Kurde kusi ta cena na HE4XX, jaka jest szansa że dowalą mi cło na granicy?

 

Z Massdropa? Szansy nie ma, jest pewność. Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś, coś, gdziekolwiek i kiedykolwiek puścili z Massdropa bez "dodatków". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wątku massdropowego jak pamiętam, jednak niektórym się udało, ale oczywiście nie ma co się zbytnio łudzić, bo massdrop wysyła wszystko ładnie zadeklarowane na pełną kwotę bez ukrywania kosztów, więc celnicy łatwiej wyłapują, że paczka jest wartościowa i z chęcią ją vatują.

Nawet jest ankieta (już zamknięta), czy "płaciłeś vat" i 55,56% forumowiczy dało 'TAK', a reszta dała 'NIE'. Oczywiście jest możliwość, że część osób co nie dostała vatu miała mniejsze, mniej wartościowe paczki. Ja osobieście vat+cło dostałem za jedną paczkę, a za inną nie, ale może przez to, że była mniejsza i kwota zadeklarowana była stosunkowa niska (~50$), więc może na vat/cło się nie łapała...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SlawekR napisał:

 

Z Massdropa? Szansy nie ma, jest pewność. Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś, coś, gdziekolwiek i kiedykolwiek puścili z Massdropa bez "dodatków". 

 

Mi puścili AKG K7XX za $199 bez. Znajomemu zresztą też... pisałem o tym ze 3 razy już na forum. Więc szansa jak najbardziej jest, choć pewnie niewielka. IMO największa w okresie świątecznym jak paczek jest dużo i część puszczają bez.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysyłają to informują mejlem o tym fakcie, no i już nie pamiętam, ale raczej jeszcze dają numer listu przewozowego, by sobie móc sprawdzać, na jakim etapie jest.

Jak jeszcze jakiś "offtop" to lepiej w tym temacie http://forum.mp3store.pl/topic/134735-massdrop/ ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2017 o 13:56, MPM napisał:

Mnie ostatnio puścili bez opłat Senki 6XX.....

....a teraz zupełnie niespodziewanie dotarły HE-4XX i (nie zgadniecie) też bez opłat.....niesamowite. 

Napiszesz coś jak graja te he4xx??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie czuje się na siłach na opisywanie sposobu grania, zwłaszcza że brakuje mi punktu odniesienia, to moje pierwsze tego rodzaju słuchawki. Mogę podrzucić komuś z 3miasta na szybki jednodniowy odsłuch jak są chętni do krótkiej recenzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MPM napisał:

Sorry, nie czuje się na siłach na opisywanie sposobu grania, zwłaszcza że brakuje mi punktu odniesienia, to moje pierwsze tego rodzaju słuchawki. Mogę podrzucić komuś z 3miasta na szybki jednodniowy odsłuch jak są chętni do krótkiej recenzji

To chociaż krótki werdykt, czy po przesiadce z D7200 da się słuchać?;) Bo też myślałem, czy nie skorzystać z promocji Massdropa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, słuchać da się, zdecydowanie więcej przestrzeni, większa scena i póki co inaczej chodzi bas niż w Denonach, Jest mocniejszy, ale wydaje mi się że się nie rozlewa na inne pasma. Powiem też tak, póki co podobają mi się bardziej niż 6XX, są bardziej "żywe", więcej w nich energii. Zresztą niedawno wyjęte z pudełka także kto wie co czas pokaże. Alien+ daje radę..... a i są wygodne od razu z pudełka....

Edytowane przez MPM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MPM napisał:

Ok, słuchać da się, zdecydowanie więcej przestrzeni, większa scena i póki co inaczej chodzi bas niż w Denonach, Jest mocniejszy, ale wydaje mi się że się nie rozlewa na inne pasma. Powiem też tak, póki co podobają mi się bardziej niż 6XX, są bardziej "żywe", więcej w nich energii. Zresztą niedawno wyjęte z pudełka także kto wie co czas pokaże. Alien+ daje radę.....

Popędzasz planary he4xx DAPem?

Immo ciekawi mnie jak mają się do he400i/s ale mocno mnie ciekawią. Tylko ja mam za dużo tych słuchawek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, retter napisał:

Immo ciekawi mnie jak mają się do he400i/s ale mocno mnie ciekawią. Tylko ja mam za dużo tych słuchawek ...

 

Prawdopodobnie tak jak he400i po założeniu Focus-A (czyli chyba wyrównują/wygładzają nieco wysokie). Nie kojarzę by coś innego było zmienione. Chodzi mi o to, że to raczej przetworniki z 400i - przynajmniej mierzone na założonych tych samych padach (Focus normalne) wykresy są niemal identyczne:

https://www.innerfidelity.com/images/MassdropHiFiMANHE4XX.pdf 

https://www.innerfidelity.com/images/HiFiMANHE4002014.pdf

Edytowane przez oblivion
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wad dorzuciłbym jeszcze lekkie "dzwonienie" na ok 5khz.

Ta chropowatość i brak wygładzenia, to w przypadku instrumentów strunowych(szczególnie smyczkowych) raczej zaleta niż wada.

Twardość na  "highmids" niwelujemy gówienkiem lub inną hybrydą i jest cacy.

Ja tam oceniam je wyżej  niż AF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności