Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, vonBaron napisał:

Dzięki uprzejmości jednego z forumowych weteranów udało mi się posłuchać na swoim sprzęcie HE-6. Od razu zaznaczam że to moja opinia i nie będzie obiektywna.

Miały się teraz posypać ochy i achy na temat HE-6 ale ich nie będzie. Ba, czuje nawet lekkie rozczarowanie. Nie wiem może to wina toru czy za słabego wzmacniacza.

Ale jednak wróciłem do HE-4 bez poczucia że coś tracę. Z Heglem HE-6 zagrały ok, fajny mocny basik, szczegółowa góra ale średnica była jakaś taka sucha o ile damskie wokale jeszcze ok to męskie zaczęły syczeć. Z Matrixem już było gorzej głownie przez zapiaszczoną górę rodem ze słuchawek za 100zł.

Cóż są to na pewno słuchawki wymagające co do sprzętu. Odesłałem je bez żadnego sentymentu i wróciłem do HE-4:D

Jeśli słuchałeś na firmowym warkoczu miedzianym, to mogło tak być. Głupi Conducfil Sonolene daje z nimi znacznie lepszy środek pasma i odblokowuje głębię sceny, a zapewne można i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę odkładać kasę, w tym momencie można wyrwać momencie za 999 na amazonie. ;) Dodałem emotkę, ale za 999 rwałbym jak reksio szynkę.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z planarów (w tym hifiman) maja najbardziej dynamiczny i głęboki bas? Powiedzmy do 999$

Miałem 400i oraz jeden dzień czy dwa Oppo PM3 i brakowało tego zejścia i dynamiki

Chociaż jakość i faktura wspaniała.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KaszaWspraju napisał:

Chyba zacznę odkładać kasę, w tym momencie można wyrwać momencie za 999 na amazonie. ;) Dodałem emotkę, ale za 999 rwałbym jak reksio szynkę.

Ale chodzi o 999 USD, a nie PLN?

 

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Które z planarów (w tym hifiman) maja najbardziej dynamiczny i głęboki bas? Powiedzmy do 999$

Miałem 400i oraz jeden dzień czy dwa Oppo PM3 i brakowało tego zejścia i dynamiki

Chociaż jakość i faktura wspaniała.

Mi pod tym względem podobały się HE-5LE - ogólnie fajny driver, zwłaszcza jak się mu trochę warunki pracy zmieni ;).

Co do 400i i innych ortosów z magnesami jednostronnymi, to imo nie mają szans dogonić dynamiką tych dwustronnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy model - Sundara - zdjęcie można powiększyć

10001978.jpg

"Newly designed headband"
"The headphone is made completely in metal"
"Diaphragm thickness is 20% of HE400i"
"Price will be around 500USD"
"More info upcoming in October"

źródło : https://www.head-fi.org/threads/canjam-rmaf-2017-october-6-8-2017-impressions.862096/page-2#post-13767822

Edytowane przez oblivion
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafko

HiFiMAN HE-1000 v1 - 9999 zł
HiFiMAN HE-1000 v2 - 12 995 zł
HiFiMAN Edition X v1 - 4999 zł
HiFiMAN Edition X v2 - 5995 zł
HiFiMAN HE-560 - 3495 zł
HiFiMAN HE-400i - 1869 zł
HiFiMAN HE-400S - 1595 zł
HiFiMAN EF6 - 7999 zł
HiFiMAN Dock-1 - 2395 zł
HiFiMAN SuperMini - 2145 zł
HiFiMAN EF100 - 2195 zł
HiFiMAN MegaMini - 1345 zł
HiFiMAN EF-2A - 895 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności