Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

I już z nowymi padami na HE-500. Początkowo myślałem że jest gorzej niż ze stockowymi padami ale im dłużej słucham tym jest lepiej. Już teraz wiem że SQ wzrosło o nawet jedną półkę, tak samo jak wygoda. Cała gorycz średnicy poszła na spacer. Ale chyba największe wrażenie robią teraz na mnie wokale, są takie żywe i intymne, bomba!:wub:

Czuje że te pady mogą zrobić cuda z HE-4.

Pragnę dodać że słucham na razie tylko z S16 bo Matrix pożyczony.

 

Porównanie

gNT7w.jpg

A tu już oba założone
pHi7X.jpg

2 godziny temu, Chcheckitout napisał:

Ja też bym wziął ringi.

2 godziny temu, saudio napisał:

Jak byście brali z hifimana to mogę się dopisać z padami.

35 minut temu, blackromek napisał:

Ringi z chęcią też wezmę

6 godzin temu, grubbby napisał:

Jakby byla zbiorowka na ringi do he500 to chetnie sie dolacze :)

 

To kto robi zamówienie?;)

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chcheckitout napisał:

 

Miałem jakiś czas Lyr 1 z masą lamp i jakoś mnie nie przekonał do siebie. Słuchawki wtedy to LCD-2. Brak związku z lampowym graniem. Może taki nalot lampowy. Nie miałem przyjemności z drugą edycją ale Mjolnir ani 1, ani 2 też mnie nie urzekł. 

Z lcd2 mi też lyr nie grał, podobnie jak z wieloma innymi; on służy do pędzenia he4:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

I już z nowymi padami na HE-500. Początkowo myślałem że jest gorzej niż ze stockowymi padami ale im dłużej słucham tym jest lepiej. Już teraz wiem że SQ wzrosło o nawet jedną półkę, tak samo jak wygoda. Cała gorycz średnicy poszła na spacer. Ale chyba największe wrażenie robią teraz na mnie wokale, są takie żywe i intymne, bomba!:wub:

Czuje że te pady mogą zrobić cuda z HE-4.

Pragnę dodać że słucham na razie tylko z S16 bo Matrix pożyczony.

 

Porównanie

gNT7w.jpg

A tu już oba założone
pHi7X.jpg

 

To kto robi zamówienie?;)

 

Hmmm a kto rzucił pomysł zbiorowego ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się. Piszecie wszyscy o HE-400i i HE-500, a ja jestem ciekaw jak zmiana padów wpływa na HE-400s? Poprawiają może dynamikę i rozdzielczość dołu? Bo mam je od dwóch tygodni, pewnie się jeszcze nie do końca wygrzały, ale mam cały kalejdoskop uczuć z nimi związany, a dzisiaj mi minął termin, żeby je zwrócić xD Scena też mogłaby troszkę dostać po głowie, bo mam wrażenie, że zaczyna mi w nich brakować wypełnienia. Jeszcze chce je przesłuchać z osobnym wzmakiem(Aune B1) do mojego DACa i z Aune X1S dla porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, OswaldB napisał:

A ja wyskoczę pewnie z marnym postem ale.. widzieliście?

https://store.hifiman.com/index.php/back2school/?src=socialmedia20170821


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Widziałem, cena faktycznie fajna. Mnie zastanawia, jeśli wyjdą HE5xx, o których co raz częściej się ostatnio mówi, to w jakiej cenie będą, nieco taniej czy drożej niż te 499$. No i jeszcze, żeby 5xx nie miały oklein jak he560...

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Widziałem, cena faktycznie fajna. Mnie zastanawia, jeśli wyjdą HE5xx, o których co raz częściej się ostatnio mówi, to w jakiej cenie będą, nieco taniej czy drożej niż te 499$. No i jeszcze, żeby 5xx nie miały oklein jak he560...

Mnie akurat budżet na wszelkie zakupy audio na ten rok się skończył (i piszę z pełną świadomością kłamstwa w tym zdaniu). Może następnym razem.
A cena tak kusi, że aż mnie wywija na drugą stronę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He-560 z Vat i cłem wyjdą jakieś 2400 zł. W sumie świetna oferta. 

@Compton, @vonBaron mogę Ciebie prosić o porównanie He-400i do He-560? Wiem, że kiedyś pisałeś mi kilka słów ale wiele osób zna 400i, cena 560 jest jak marzenie, więc proszę o kilka zdań.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności