Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Soundman1200 napisał:

Chodziło oczywiście o T1rev1,już poprawiłem.:P

Ja Cię chyba uduszę kiedyś - chodziło mi o pomyłkę he500 z he5le, albo w ogóle czymś innym, co jest naprawdę jasne!!!!!

 

12 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ooo,to dobrze, to mówisz ,ze u Ciebie HE-4 grają jaśniej od HE500?

Taaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kuźwaaaaaaa!!!!!!!!! I nie tylko u niegooooooo!!!!!!!!!!!!!

U mnie teeeeeeeeeeeeeeeeeeżżżżżżżżż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

image.png

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze co dla kogo jest jasne a co ciemne...he,he.

Pamiętam jak znajomy mi te HE500 przysłał i chciał sprzedać bo narzekał że za jasne i wyższa średnica ostra i sybiluje.

A napędzał je Perłą ...

Ja odebrałem podobnie co znajomy,jasne że hej, jaśniejsze od HD800...widać tak mój tor wtedy grał albo miał za mało mocy,

by odpowiednio napędzić te HE500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Jaki AMP poskromi tą sybilizującą wyższą średnicę w Hifimanach? Albo dać sobie spokój i przejść na Audeze :unsure:

Ja słucham z lyr'a na ruskich lampach I dla mnie bomba. 

Te welury to masz seryjne? Ja czaję się na kątowe audeze, ponoć troszkę ocieplają/wypełniają dźwięk bez dużej straty w scenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, misiekkb napisał:

Dlaczego poniosło z ceną, chociaż w przypadku ostatnich działań HifiMana to normalka z ceną, ale mówię że są iemy za 2000$ jak Noble Audio ma dwa modele w takiej cenie, Westone W80, czy tam wiele innych flagowców.

 

Oczywiście, że jest wiele flagowców w podobnej cenie, które prezentują wysoki poziom. Pytanie czy RE2000 z jednym  przetwornikiem dynamicznym będą w stanie w nimi konkurować. Odrębnym tematem jest ustalanie cen przez HiFiMan'a. RE1000 - 1000$, RE2000 - 2000$. Ciekawe czy nazwa jest dopasowywana do ceny czy odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lolomanolo napisał:

Ja słucham z lyr'a na ruskich lampach I dla mnie bomba. 

Te welury to masz seryjne? Ja czaję się na kątowe audeze, ponoć troszkę ocieplają/wypełniają dźwięk bez dużej straty w scenie. 

Ciągle słyszę że ten Lyr jest świetny z Hifimanami ale kupować w ciemno nie zamierzam. Jak ktoś będzie taki miły i zgodzi się na wypożyczenie za kaucją lub coś z moich sprzętów to niech pisze na pw.

Czekam na opinie w sprawie tych padów Audeze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam He-400i - sa jeszcze niewygrzane (jakies 20-30 godzin sluchania) - duuuzo gory w nich jest - tak bedzie czy z uplywem czasu to sie jakos zbalansuje? Jak jest z szerokoscia sceny w tym modelu po wygrzaniu ?

Edytowane przez PioPia
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, PioPia napisał:

Mam He-400i - sa jeszcze niewygrzane (jakies 20-30 godzin sluchania) - duuuzo gory w nich jest - tak bedzie czy z uplywem czasu to sie jakos zbalansuje? Jak jest z szerokoscia sceny w tym modelu po wygrzaniu ?

Dużo góry?

Z jakiego wzmaka je pędzisz?

Wygrzewanie niewiele wniesie, jeżeli w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności