Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, misiekkb napisał:


Gdzie PM-3 a YH100 nawet pod względem średnicy nie można powiedzieć że jest podobnie, gdyż pm-3 nie wciągają tak średnicą, zwłaszcza wokalami, nie ma tego słodzenia oraz tego attacku jak jest w yh100, pm-3 bardzo tutaj rozmywają dźwięki.

Piszę o stocku... wiem którą miałeś i po raz n-ty mówię, że niewiele ona miała wspólnego ze stockiem ;)

Cytuj

Jednym takie stock YH-100 pasują i ich nie ruszają innym jednak nie (np mi) i dopiero po modach mówią "ten driver to jednak ma potencjał" =)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oppo pm 3 nie wciągają średnicą i wokalami? mnie tak wciągnęły właśnie wokalami jak żadne inne słuchawki (w cenie często dwukrotnie wyższej niż pm3) i chociaż cały czas staram się je sobie obrzydzić (za ich bas i górę) to pewnie na końcu (jak posłucham th 610 oraz  ponownie amironków) i tak się z nimi przeproszę i na nich zakończę poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roger987 Rzeczywiście po pewnym czasie tych słuchawek na głowie wydawało mi się że zaczynają lepiej grać. Nie żeby przedtem grały źle... Po prostu później grają lepiej :) . Myślałem że zwyczajnie odlatuję po ciężkim dniu w pracy ale jak widać nie tylko ja mam takie odczucia.

Moim zdaniem odpowiedzialne za to zjawisko są pady, które po pewnym czasie się uszczelniają lub ugniatają.

Edytowane przez soulreaver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

O i to jest porównanie na które czekam :)

400i znam jak żadne inne słuchawki, a He4 chodzą mi po głowie od dawna. Tylko, że znowu zabawa w mocny stacjonarny tor niezbędna.

Coś sie przez weekend naskrobie.

Tak, HE-4 sa trudniejsze w napędzeniu niż HE-400i.

Obie pary graja u mnie po balansie i różnica w głośności na potku to 1h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem pady Focus A na Czwóreczki.

Tak jak przypuszczałem, przekaz imo znacznie sie poprawił wzlędem welurowych stocków.

Dźwięj jest teraz bardziej dociążony, zyskał na tym bas, szczególnie midbas, górka lekko sie przyciemniła (choć nadal HE-4 są jaśniejsze od HE-400i). Kątowe hybrydy zageszczają przekaz względem weluru HFM ale poprawiła lokalizacja i obrazowanie. Holografia jest świetna niczym na HE-1000.

Na welurach było jaśniej, bardziej płasko ale bardziej przestrzennie. Było więcej powietrza ale kontury bardziej rozmyte i źródła gorzej zlokalizowane.

20170408_115302.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności