Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak dla mnie HD-600/650 są nieco słabszymi słuchawkami niż 400i, są jaśniejsze/ostrzejsze. W moim odczuciu prezentują tez odrobine chudsze granie. Z tej trójki 400i wygrywają, Moim zdaniem.

 

 

Pzdr

Dobrze zrozumiałem?....HD600/650 są jaśniejsze ,ostrzejsze od 400i....chyba tekst miesiąca?....HD650 ostre...koniec świata blisko jednak :woot:

 

 

 

Wikipedia...- Crysis94..- młodsza wersja Soundmana, miał niemal wszystkie słuchawki, jednak ciągle goni go wewnętrzny niepokój, zmieniać na inne...Skończy i tak na tanich,budżetowych słuchawkach....hasło aktualizowane na bieżąco...

 

Soundman, nie uciekaj więcej na banicje. :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... mam inne odczucia, ale łeb w łeb nie porównywałem... o ile góra w HD650 i PM-3 była dla mnie słaba o tyle HE-400i uszła... może jakiś bardzo jasny tor miałem? Trudno mi powiedzieć coś więcej :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 h z He-400i na głowie. Jest lepiej niż dobrze. Mam jedynie wrażenie, że AIM SC808 to delikatnie za mało do pełnego wysterowania słuchawek, prądu też dostają na styk. Wszystkie poprzednie dynamiczne słuchawki ciągnął bez problemu, a tu taka niespodzianka.

Karta jest neutralnie jasna słuchawki mają delikatnie cofnięte wysokie tony więc synergia idealna. Zakochałem się w basie, ilościowo mogłoby być ciut więcej ale jego jakość...miód malina. Wokale damskie fantastyczne, średnica idealna.

Przydałoby się jedynie więcej dociążenia i sceny, bo pozycjonowanie, powietrze wszystko jest jak lubię.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałeś z taobao? Jeśli tak to czy przeszła wersja z jackami 2,5mm i jak wyszedł koszt całkowity?

 

Tak z taobao. Wersja z jackami 2,5 mm.

Też uważam że HE400i są bardzo dobrymi słuchawkami, ba są jednymi z 2 moich ulubionych słuchawek do 2k PLN a może i nawet ciut dalej :ph34r:

 

Polecam między pady a słuchawki dać taśmę dwustronnie klejącą tak po za tym, przybędzie między innymi dołu ;)

Dość powiedzieć, że zmiotły R70X.

Jaki kabelek warto im sprawić aby dodać dociążenia i niskich?

W przyszłości pewnie dojdą pady HM5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamawiałeś z taobao? Jeśli tak to czy przeszła wersja z jackami 2,5mm i jak wyszedł koszt całkowity?

 

Tak z taobao. Wersja z jackami 2,5 mm.

Też uważam że HE400i są bardzo dobrymi słuchawkami, ba są jednymi z 2 moich ulubionych słuchawek do 2k PLN a może i nawet ciut dalej :ph34r:

 

Polecam między pady a słuchawki dać taśmę dwustronnie klejącą tak po za tym, przybędzie między innymi dołu ;)

Dość powiedzieć, że zmiotły R70X.

Jaki kabelek warto im sprawić aby dodać dociążenia i niskich?

W przyszłości pewnie dojdą pady HM5

 

 

Możesz porównać do R70X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekła jakość basu (nie ilość) jego dynamika i faktura, wokale żeńskie oraz jakby to powiedzieć...czystość dźwięku, jest jakieś określenie na to? ;)

R70X ma większą scenę ale nie są to jakieś kosmiczne różnice.

Fex a jakie były Twoje odczucia na X1S? AIM jest ewidentnie na styk z HE-400i, R70x potrzebowały mniej prądu. Na papierze 35ohm vs 470ohm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Aune x7s do HE-400i - on jest mocny, równy i zarazem dobrze dociążony, ale tylko po balansie.

Na moje powinieneś być zadowolony. Ja bym był :)

Będę polował na jakąś używkę. Jeśli przyjdzie dociążenia, basu i takiego zwykłego "powera" to będę miał słuchawki kompletne. Bo tylko tych aspektów mi delikatnie brakuje

 

No właśnie AIM i X1s jakoś do HE-400i mi nie pasowały. Jednak te słuchawki potrzebują więcej, bo słuchawki dla mnie miały niezły bas muszę przyznać, ale dociążenia lekko brakowało, noga nie chodziła przy elektronice, tak jak w R70x :)

Faktura i dynamika niskich to potężna zaleta tych słuchawek.

Moje odczucia są bardzo podobne. AIM daje im prądu tak na 90% ale jest w stanie je wysterować na jakieś 80%.

Dziwne, że producent je nawet stara się reklamować jako mobilne/łatwo napędzalne.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tego Hedfaja i widzę, że Feng coraz bardziej odpływa od brzegu zwanego "kontakt z rzeczywistością".

Jak coś się tam w Hifimanie nie zmieni, to słabo widzę ich przyszłość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się tam w Hifimanie nie zmieni, to słabo widzę ich przyszłość.

Niestety tak nie będzie...

Dopóki ludzie będa zarabiać niebotyczne pieniądze, dopóty będa kupować horrendalnie drogie słuchawki.

Ci kupujący w większości przypadku nie wiedzą co to HeadFi, a jak wiedzą to i tak tam nie napiszą, bo po co komuś wystawiać twarz do oplucia ,że sobie za dniówkę kupił słuchawki, które drugiego dnia może schować do szafy i kupić inne? :)

Fang o tym wie i będzie to skrupulatnie wykorzystywał.

Abyss, Audeze, Focal, FAD, Ultrasone zapewnie też.

A to, że to nie będzie już jakość tylko blichtr, to inna sprawa. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności