Skocz do zawartości

Odtwarzacz + słuchawki do 700-800 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno sprzedałem Nationite Nanite N2 + Brainwavz M2 i planuję zakupić jakiś playerek i słuchawki.
Słucham metalu, rocka, ale zdaża się również, posłuchać coś spokojniejszego na sen.

Szukam słuchawek dokanałowych (max 350 pln)
Odtwarzacz do 450 pln, ale to jest górna granica, nie znaczy to wcale, że nie chcę propozycji playerka powiedzmy za 200 pln.

Oglądałem sporo tematów, rzucił mi się w oczy duet Fiio X1+Shure SE215, ale opinie są strasznie różnorodne.
W Fiio podoba mi się jego wygląd i to, że jest solidnie wykonany.
Na pewno sporo osób poleci mi jakąś Sansę, ale od razu mówię, że te playerki to ostateczność, ze względu na jakość wykonania, wiem, że mój N2 nie był wzorcem dobrego wykonania, ale wbrew pozorom przez 4 lata go używałem i nic poważniejszego się z nim nie działo, gdzie niegdzie był zarysowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x1 i se215, dość popularne połączenie. Scena nie powala, jedyne co było fajne to nisko schodzący bas, subbas często słyszalny, dynamika jakoś też nie powalała, separacja taka sobie, lekko przymulone granie. Chociaż do rocka mi dość pasowało to połączenie, bo już z elektroniczną było ciezko...

Duży plus shurków, to moim zdaniem wygoda, oraz separacja od otoczenia na super poziomie(mowa o comply).

Poczytaj o xduoo x2, wart jest 200zł, a resztę może w rha 750? nie znam tego połączenia ale słuchawki niby robią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 to zdecydowanie trafny wybór w tej kategorii cenowej, zasadniczo to ciężko znaleźć coś lepszego.

Co do doków do sparowania z nim to jest też kilka innych opcji np Sennheiser Momentum In-Ear i Fiio EX1.

Te drugie polecam w szczególności jeśli lubiłeś dźwięk M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze Xduoo X3 byłby wart rozważenia? Tutaj na forum u bigmarasa jest w odpowiedniej cenie żeby zmieścić się w budżecie, ale fakt, Fiio x1 idzie taniej wyrwać tyle że używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, czekam na jeszcze więcej opinii.
Zapomniałe dodać, że słuchawki obowiązkowo nowe, odtwarzacz może być używany. Szukam sprawdzonej synergii, zauważyłem że szczurki z X1 są bardzo często łączone.
Co do moich M2-jek, to połączenie podobało mi sie tylko na początku, po przesiadce ze słuchawek powiedzmy mocno budżetowych, niestety dosyć szybko zacząłem odczywać sporo wad tego połączenia.

A powie mi ktoś coś o Hifiman HM-700, czy to udany produkt, jak z ergonomią, jakie słuchawki się dobrze zgrywają z tym playerkiem? JAk jest z jakością dźwięku i wykonania względem Fiio X1?

Edytowane przez krzysrg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, czekam na jeszcze więcej opinii.

Zapomniałe dodać, że słuchawki obowiązkowo nowe, odtwarzacz może być używany. Szukam sprawdzonej synergii, zauważyłem że szczurki z X1 są bardzo często łączone.

Co do moich M2-jek, to połączenie podobało mi sie tylko na początku, po przesiadce ze słuchawek powiedzmy mocno budżetowych, niestety dosyć szybko zacząłem odczywać sporo wad tego połączenia.

 

A powie mi ktoś coś o Hifiman HM-700, czy to udany produkt, jak z ergonomią, jakie słuchawki się dobrze zgrywają z tym playerkiem? JAk jest z jakością dźwięku i wykonania względem Fiio X1?

Cześć,

Mam Hifiman HM-700. Czaruje magicznym dźwiękiem z Audio Technica ATH- M40X. Wykonanie zupełnie ok, na poziomie. Niektórzy narzekają na nieco inną obsługę. Ja się szybko przyzwyczaiłem. Co do dźwięku: klarownie z detalami, świetny bas. Czego chcieć więcej? Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności