Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AudioQuest DF 1.2 vs Geek Out 450 - w otoczeniu innych sprzętów


FeX

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zgadza SlawekR. Jeszcze przed testem sprawdzałem różnice w graniu Geeka podpiętego pod PC i AIMa. Zasilacz mam dobry XFX Core 650W jest ponoć bardzo stabilny :) Jeśli tutaj jest coś, co mogło przekłamać różnice w jakości dźwięku to daj znać :)


No, ale podpinanie Geeka pod PC, gdzie jest już bardzo dobre źródło albo szukanie samej jakości dźwięku w takich urządzeniach mija się z celem, bo one nie temu służą. To właśnie chciałem ludziom pokazać, bo często tak te sprzęty są postrzegane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem geeka nie ze względu na mobilność bo korzystam tylko z PC ale na synergie jaką tworzy z fidelio x2.

Sławek dzięki za rozszerzenie moich wiadomości co do usb :) , czyli dobrze robię podpinając go bezpośrednio do tylniego portu usb 3.0 w moim blaszaku.

Jego największym minusem moim zdaniem jest sterowanie głośnością i to ze na start daje maxa.

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egzemplarz Hakuriego był i u mnie, z X2 i z K551 dobrze się zgrywał. Chociaż to rożne sonicznie brzmienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haruki powiedz coś więcej o tej synergii ;)

Nie mam tak osłuchanego ucha i dużego doświadczenia audio także ciężko mi opisywać to co słyszę.

Ale w stosunku do mojego poprzedniego zestawu UAE23 + O2 jest muzykalniej i przyjemniej, góra nie za ostra, niskie może minimalnie wzmocnione ale dobrze kontrolowane tam gdzie trzeba tam bass czuć :) nie męczy mnie ten zestaw jak to czasem bywało po dłuższych odsłuchach.

Te słuchawki sporo mocy nie potrzebują a Geek najwidoczniej im wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geek ma bardzo spójne brzmienie, tu nic się nie wyrywa do przodu.

Basu nie brakuje i ma dobre zejście i kontrolę, jest lepszy jak w O2. Średnica jest w nim najlepsza, błyszczy. Jest przyjemna w odbiorze, czysta i muzykalna, namacalna i szczegółowa.

Wysokich jest trochę mniej niż w O2, ale są precyzyjne i nie wylewają się niepotrzebnie. W X2 ich nie brakuje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

@Play

 

Geek 450 wersja bateryjna (special edition)

 

Dobudowana bateria 10000 mAh (-:

 

 

 

Jeszcze tylko dodam odnośnie pierwszego postu, tam przeczytałem, że Geek Out to dźwięk przynajmniej klasę niżej niż X5ii.

Tu chciałbym tylko wyrazić sprzeciw, mianowicie wg mnie Geek Out to dźwięk przynajmniej klasę wyżej niż X5ii. Pewnie jak zwykle wiele zależy od gustu czy też synergii (ze sprzętem towarzyszącym).

IMG_20160410_134401.jpg

Edytowane przez touok
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności