Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywał ktoś Aune B1 do Ibasso T5 najlepiej w połączeniu z taczką 4G? Jestem zadowolony z obecnego konfigu ale chciałoby się lepiej. A to lepiej to dla mnie bardziej namacalny dźwięk z trochę większym wykopem na basie. Trochę mi tego brakuje w obecnym połączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie b1 to wyzsza polka.

Swoboa grania, holografia, dynamika zdecydowanie na plis aune. To bezsprzecznie, mimo ze z pamieci porownuje.

Z wiekszym ryzykiem bledu aune ma lepsze wypelnienie, wiec bedzie bardziej namacalny, gleboki, nie tak szary.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@RymCmCym - na High Gain (Oppo PM-3) zarówno z T4G jak i z ZX1. Ale ZX na razie po WY słuchawkowym. L5 jeszcze nie mam. T4G po lineOut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to że z ZX-em to jasne bo to słabizna na wyjściu HO ale że z taczką też słuchasz na High Gain?? W takim razie może to oznaczać, że DX80 jest bardzo głośny po LO bo PM-3 na Low Gain przy potencjometrze B1 ustawionym na godz. 12 już zaczynają urywać głowę a z HD600 na High Gain nie przekraczam 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest tak wygodnie. Ustawiam na HG, natomiast nie słucham głośno i słabo odkręcam potencjometr. Czuję za to "podskórnie" zapas Mocy ;) . Fakt,że przy ZX-1 jest to bardziej potrzebne niż przy Taczce.

 

DX80 z B1 łączysz po lineOut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W stajni Aune przydałby się portable DAC/AMP z sekcją wzmacniaczami B1 i DACem może z Sabre . Współpracujący z Andkiem po usb. Z we coax...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o dzwiekowe :)

Czyli jak te zmiany parametrow wplywaja na sluchafony pelne... nie iem

 

Zwlaszcza ze jest jeszcze roznica w mocy z tego co widze... przy 300ohm jest to 25 do 100mW wiec spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz gościa, który miał obie wersje.Są w opisie linki do pierwszej wersji, którą testował.

Co prawda to head-fi, ale może tyle nie palił jak pisał ;)

 

http://www.head-fi.org/products/aune-b1-2016-version/reviews/14664

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o dzwiekowe :)

Czyli jak te zmiany parametrow wplywaja na sluchafony pelne... nie iem

 

Zwlaszcza ze jest jeszcze roznica w mocy z tego co widze... przy 300ohm jest to 25 do 100mW wiec spora

 

Wiem o co Ci chodzi, ale właśnie udzieliłem odpowiedzi - różnic dźwiękowych nie ma, jedynie te, które mogą wyniknąć z niższej impedancji wyjściowej jak już. Moc ta sama, podane dane są błędnie (odwrotnie) podane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszajace info :) dzieki :)

W stajni Aune przydałby się portable DAC/AMP z sekcją wzmacniaczami B1 i DACem może z Sabre . Współpracujący z Andkiem po usb. Z we coax...

Ktora Lordzie masz wersje? Zaczynam sie zastanawiac czy dx80 plus B1 pobije mi teaca...

Nervosa dopadla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być uproszczona, bo modul zajmuje cwierc części dapa. Czekam na M2 i mam jeszcze B1 to tez być może zdaze porownac. Z tym, ze ja kupuje tylko pod dokanalowki P1, co prawda nie najłatwiejsze, ale jednak doknalaowki. Aczkolwiek kto wie co tam się jeszcze nabędzie.

Evil ma bardzo ciekawe dapy pod reka to na prewno rzetelnie poinformuje o roznicy miedzy nimi jak i M2 z B1 i bez.

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Aune są fotki sugerujące,że warto połączyć M2 z B1 ;)

Każdy tak zrobiłby.

Daj boziu, że oni pomyśleli o takim połączeniu przed zdłubaniem M2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zabawach z ZX-1 a i używaniu AK100 i 120, trochę "odrzuca" mnie ta skromność "audiofilska" chińskich metalowych klocków. Te proste displaye...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności