Skocz do zawartości

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przypomniał mi się kabaret Tey:

 

Schubert: - Towaru nie będzie, traktor się zepsuł
Laskowik: - Nie traktor się zepsuł, tylko koło się zepsuło.
S: - Jak koło jest zepsute, to cały traktor jest...
L.: - Bolek, przestań szerzyć defetyzm. Ile traktor ma kół?
S.: - Cztery.
L.: - Ile jest zepsutych?
S.: - Jedno.
L.: - To ile jest dobrych?
S.: - Trzy.
L.: - To nie można powiedzieć, że trzy są dobre?!
S.: - Przecież to to samo.
L.: - Ale jak brzmi! TRZY DOBRE.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

miałem GR07 i GR07BE i... znowu kupiłem GR07BE - w tej cenie to nie mają konkurencji - mówię o cenach importowanych, czyli ok. 350 zł

 

mykupyku z jakiego sklepu kupowałeś ? jaką dostawą nie wskoczył ci vat ?

tym razem kupiłem tu na forum

2x kupowałem na lendmeurears, ale w jakiś promocjach -20%, albo w zestawach z innymi słuchawkami - i tam jest gwarancja jakby coś, i nie ma vatu

 

no i są na alliexpress za 85-95$, też bez vatu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

miałem GR07 i GR07BE i... znowu kupiłem GR07BE - w tej cenie to nie mają konkurencji - mówię o cenach importowanych, czyli ok. 350 zł

mykupyku z jakiego sklepu kupowałeś ? jaką dostawą nie wskoczył ci vat ?

tym razem kupiłem tu na forum

2x kupowałem na lendmeurears, ale w jakiś promocjach -20%, albo w zestawach z innymi słuchawkami - i tam jest gwarancja jakby coś, i nie ma vatu

 

no i są na alliexpress za 85-95$, też bez vatu...

 

 

Dzięki, mam VSD5 i bardzo mi leżą dźwiękowo a z alixpress i lendmeurears można nabyć NEW VSD5S i myślałem własnie o takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest i nowa wersja naszych ukochanych GR07

 

GR07X

 

Na razie nikt ich nie słyszał, więc zachęcam do zakupów. Wymienny jack, w zestawie dwa wtyki, w tym zbalansowany. Niestety na razie 200$.

 

http://www.lendmeurears.com/vsonic-gr07x/

Edytowane przez all999
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Te z promocji z wysyłką do Szkocji to i tak mi wyjdą za jakieś 600 zł. Na Amazon UK są, ale to bass :| szkoda, miałbym i gwarancję i szybką dostawę

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

za mocno nie chcę naciskać, bo zwyczajnie boję się, że pękną, więc uznaję, że tulejki w moich są nieruchome. miałem model Janusza i tam tulejka chodziła bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mocno nie chcę naciskać, bo zwyczajnie boję się, że pękną, więc uznaję, że tulejki w moich są nieruchome. miałem model Janusza i tam tulejka chodziła bez problemu

Raczej ruchome. Też mi się wydawało że miałem na sztywno, tylko one tak sztywno siedzą przed pierwszym ruszeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mocno nie chcę naciskać, bo zwyczajnie boję się, że pękną, więc uznaję, że tulejki w moich są nieruchome. miałem model Janusza i tam tulejka chodziła bez problemu

Raczej ruchome. Też mi się wydawało że miałem na sztywno, tylko one tak sztywno siedzą przed pierwszym ruszeniem.

Lepiej nie ruszać... jeszcze się rozpadną ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

za mocno nie chcę naciskać, bo zwyczajnie boję się, że pękną, więc uznaję, że tulejki w moich są nieruchome. miałem model Janusza i tam tulejka chodziła bez problemu

Raczej ruchome. Też mi się wydawało że miałem na sztywno, tylko one tak sztywno siedzą przed pierwszym ruszeniem.
Lepiej nie ruszać... jeszcze się rozpadną ;)
Boli że mogą grać słuchawki za 90$ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stockowe silikony nie dawały seala z GR07. Dzięki uprzejmości @jd1210 stałem się posiadaczem takich, z którymi gieerki brzmią wybornie:) Może ktoś z Was rozpozna cóż to za tipsy, bo zapas by się przydał. Nie są czarne, są przezroczyste, jednym kolorze.

 

https://goo.gl/photos/rCY5qT4ow72MLaCeA

 

Przepraszam za link, coś mi zdjęcie nie chce wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem od czego są te tipsy. Wszystkie doki które wcześniej miałem to sprzedałem ze stockowymi gumkami.

Potrzebowałem kiedyś gumki do złapania lepszego seala w RE-400, Maras podesłał mi różne kształty i wielkości, tak podejrzewam że to któreś od niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Side wypadł z fanklubu, bo odsprzedał mi swoje GR07c ;)

Teraz mam i Classic i Bass - o ile w tych pierwszych faktycznie są bardzo dobre, mają w sobie coś z Audeo, tak Bass są jakieś dziwne. Dzieje się w nich coś dziwnego z dźwiękiem, ale jeszcze za mało słuchałem, by się na tym skupić.

Ogólnie tak do 400 zł bardzo fajne słuchawki.

 

W starciu z MEE P1 wybrałbym jednak MEE - wygodniejsze, łatwiej o seala i grają pełniejszym dźwiękiem. Choć lekkość Classiców też mi odpowiada i są zaraz za P1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Side wypadł z fanklubu, bo odsprzedał mi swoje GR07c ;)

Teraz mam i Classic i Bass - o ile w tych pierwszych faktycznie są bardzo dobre, mają w sobie coś z Audeo, tak Bass są jakieś dziwne. Dzieje się w nich coś dziwnego z dźwiękiem, ale jeszcze za mało słuchałem, by się na tym skupić.

Ogólnie tak do 400 zł bardzo fajne słuchawki.

 

W starciu z MEE P1 wybrałbym jednak MEE - wygodniejsze, łatwiej o seala i grają pełniejszym dźwiękiem. Choć lekkość Classiców też mi odpowiada i są zaraz za P1.

 

Z wersją Bass trudniej o dobrą synergię - są bardziej wybredne niż Classic. Dlatego nie porównywałbym ich bezwzględnie na tych samych źródłach.

Przy złapaniu dobrej synergii Bass grają bardzo, bardzo podobnie do Classic, z lekkim podbiciem basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności