Skocz do zawartości

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam klubowiczów,

aktualnie interesuje się VSD5S i czy moze ktos polecic zaufany sklep na alixpres albo inne opcje ?

 

Czy kupował ktoś z Bright Audio store na alixpress ?

https://pl.aliexpress.com/item/New-Original-VSONIC-VSD5-Professional-Noise-isolation-HIFI-Earphones-Earbuds-Headphone/32353172635.html?scm=1007.13339.33317.0&pvid=8baf9d1d-2986-484b-9f72-9458ee9b15ae&tpp=1

tutaj mają Piątke w kolorach czerowno niebieskich :) - choć takich nie widzę na stronie producenta....

tylko czy to nie są podróbki ?

 

ewentualnie

Lend Me UR ears tutaj tylko oryginalny kolor.

http://www.lendmeurears.com/new-vsd5s/?setCurrencyId=3

 

albo penonaudio - tez tylko oryginalny kolor

http://penonaudio.com/VSONIC-VSD5S

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisuję się do klubu :)

 

dostalem piątki z wystawy.

VSD5 - kapitalne !!!!

ależ to zaj...cie gra

 

Szukałem upgrejdu z Brainwavez Delta// Beyer DTX102ie , coś znacznie lepszej jakości/szczegółowości z w miarę równym graniem ale nie pozbawionym fanu i nie powiem trochę słuchawek odsłuchałem.

Najbardziej napalony po bardzo chwalebnych recenzjach byłem na Shury SE215 - niestey mocny bas i brak góry daje efekt braku muzykalnośći.

Heaven II - po prostu równo grające słuchawki, Soundmagic E10 - tak samo, E80 - mocno ciemnawe i w miarę równe,

Bardzo dobre wrażenie robią Fiio EX1 - świetnie kontrolowany bas i żywa góra - nawet zbyt metaliczna, ale odpadły ze względu na to iż dźwięk wycieka na zewnątrz.

No i VSDS3 - cholernie podobne to Piątek - troszkę bardziej rozlany bas. Góra - ciężko stwierdzić różnicę. Piątki natomiast mają jakby więcej powietrza/sceny/rozdzielczości.

Natomiast GR07 - dobrej jakości bas dobra rozdzielczość ale Piątki bardziej muzykalne dla mnie.

 

Teraz pozostaje pytanie o SEAL, czytałem wątek o tipsach na GR07. Czy VSD5 i GR07 mają ten sam rozmiar tulejek T200 ?

rozumiem że poza comply możemy założyć WEstony(bez tulejki) i Shury ? a Ostry by pasowały ?

czy ktos może próbował silikownów od Meelectronics ?

 

Może by tak Spinfity spróbować ?

https://youtu.be/QiXkePHN1pI?t=472

http://penonaudio.com/SpinFit-CP100-Silicone-Eartips?search=spinfit

Edytowane przez kuman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzezeń odnośnie VSD5:

 

Na SMSL M3 słuchawki nabierają rozdzielczości i są zdecydowanie mniej basowe, porównują do Xperi SP gdzie grają basowo i z mniejszą sceną.

Czy w takim razie jesteśmy skazani na słabszą rozdzielczość i "V" słuchając ze smartfonów ??

 

Coś z tymi załączonymi piankami jest nie tak jeśli chodzi o mocowanie tulejki. Dziś rano jedna została w moim uchu !!!

Pianki mają ewidentie mocowanie pod T-200 ale załączone biflange już znacznie są znacznie węzsze - zakłądam iż T100 i te trzymają sie idealnie.

 

Na stronie Comply VSDSy pokazuje jako T200 a GR07 jako T400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki, po kilku dniach słuchania ucho w ucho VIVO XE800 i VSONIC GR07 Classic jednak potwierdzam, to to samo, więc Panowie i Panie jak Wam pasuje takie granie jak oferują classic to polujcie na VIVO XE800. Moje classic niedługo jadą do Radomia, może VIVO trafią do komisu bo ja jednak kocham GR07BE, to dla mnie doki nomber łan

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki, po kilku dniach słuchania ucho w ucho VIVO XE800 i VSONIC GR07 Classic jednak potwierdzam, to to samo, więc Panowie i Panie jak Wam pasuje takie granie jak oferują classic to polujcie na VIVO XE800. Moje classic niedługo jadą do Radomia, może VIVO trafią do komisu bo ja jednak kocham GR07BE, to dla mnie doki nomber łan

Odłączany kabelek i lepszy materiał kopułek, i byłyby najlepsze doki na świecie. Tak w sumie myślę, że chyba przestanę się pitolić i jak dwa zbliżające się projekty z dokami nie wypalą, to skończę z GR07BE :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie słyszałem tych GR07BE.

 

Idealne doki na rower :)

 

Serio. Poza tym, to nadal niekwestionowany król iemów do 500 pln. BE i wersja CL.

 

CL mam i jestem zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie słyszałem tych GR07BE.

 

Idealne doki na rower :)

 

Serio. Poza tym, to nadal niekwestionowany król iemów do 500 pln. BE i wersja CL.

 

IMO mogą spokojnie stawać w szranki z IEMami do 1k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności