Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z powodu wykonania kupiłem je z polskiej dystrybucji. Teraz wiem, że dobrze zrobiłem. ;)

 

Bi flange najlepiej mi pasują do GR07.

No ja niestety nie :(

Trzeba się będzie rozglądać za czymś lepiej wykonanym i grającym podobnie do Gr07

Od jakiegoś czasu myślę nad customami, albo flc8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wpływ na pękanie tych kopułek może mieć zakładanie ciasnych tipsów lub pianek. Trzeba być bardzo ostrożnym przy tej czynności.

Przy łapaniu seala w uchu to raczej mało prawdopodobne, aby ten plastik pękł.

Ja skończyłem eksperymentowanie z tipsami do GR07, słucham na dużych stockowych silikonach i jest super, z wygodą i dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy wpływ ma raczej sama konstrukcja i ruszanie tulejka.

 

W obu moich egzemplarzach tulejki nie działały tak jak powinny. Jedna chodziła lżej na przegubie, druga znacznie ciężej. Czasem nawet się zacinając.

 

Pierwsza para wytrzymała mi dwa tygodnie. Bi flange założyłem pierwszego dnia i nie zmieniłem już. Nosiłem zawsze w twardym etui i wyjmowałem jedynie do słuchania. Pęknięcie zobaczyłem dopiero jak chciałem sprawdzić wczoraj pianki.

Pękła oczywiście ta, która chodziła ciężej.

 

Teraz na samym początku rozruszałem trochę przegub i dałem minimalna ilość smaru/silikonu.

Edytowane przez scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to u mnie ruszają się podobnie, nie zacinają się.

scooby jeśli jest tak jak piszesz to bez dwóch zdań wina zacinającej się tulejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W vsd1 też pękają tulejki. Ja już raz oddawałem z tego powodu do serwisu. Wymienili na nowe. Swoją drogą serwis twierdził, że te metalowe końcówki można bez problemu sobie wyjmować. Podobno takie było założenie producenta. Szkoda tylko, że to pęka od naprężeń podczas aplikowania słuchawki do ucha.

 

Wysłane z mojego HTC One M9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja moje trzy grosze dorzucę, bo przy moich GR07 BE tulejki chodzą raczej bardzo ciężko (przez to ustawiłem je na początku i teraz nie ruszam, bo nie ma potrzeby) i ciągle są całe, a w zasadzie są chyba jednymi z starszych wśród forumowiczów (sprowadzałem je chyba rok przed dystrybucją w Polsce).

Więc może problem polega na zbyt luźnych tulejkach, ewentualnie zbyt częste ruszanie tulejkami tak na to wpływa, bo w sumie uszy się co chwila nie zmieniają ;)

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początku chciałbym się przywitać, na forum jestem od niedawna, jednak tematyką słuchawek interesuję się już od dłuższego czasu.

 

Koledzy, mam pytanie, jakiego grajka polecicie do VSD3S? Chciałbym nieco je "wygładzić" i aby nabrały nieco więcej muzykalności. Nada się Fiio X3 albo może nawet X5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Po 4 miesiącach wróciły moje 07 z chińskiej reklamacji. Przy okazji zmieniły kolor z srebrnego na niebieski. Zapomniałem już jak dobrze one grają... ale boje się używać. Dziwna sprawa, obie tulejki się nie ruszają, tak jakby były na sztywno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 miesiącach wróciły moje 07 z chińskiej reklamacji. Przy okazji zmieniły kolor z srebrnego na niebieski. Zapomniałem już jak dobrze one grają... ale boje się używać. Dziwna sprawa, obie tulejki się nie ruszają, tak jakby były na sztywno.

 

Dostałeś podróbki :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności