Skocz do zawartości

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Lordzie czy to klony jakie ;) nie zagłębiam się aż tak, jak się nacieszę to podrzucę Ci do posłuchania, razem z rzeczonym onegdaj kabelkiem ;) , a Ty @hibi byś tak nie brechtał jakbyś posłuchał ;) pirat brunnerius z niejednego burdelu dziewki miał i te tanie i te nietanie ;) 

8 godzin temu, Play napisał:

A konkretniej? Jakiś szerszy opis poproszę

Z pamięci ciężko ale spróbuję, urbany mają bliższą i bardziej melodyjną średnicę, mają gładszą ale nie obciętą górę, mają bas o którym (jakość) gr07x mogą pomarzyć i szerszą na boki i trochę w górę dół scenę, no dobra, trochę niezbyt głęboką, ty gr07x wygrywają, ale nieznacznie

Edytowane przez brunnerius
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czy się wpisałem w ogóle do fanklubu w przeszłości, nie pamietam… przejrzę może…

Teraz jestem jedynym starym i nowym fanem gr07x pewnie…

Jeszcze chyba 3 sztuki w mp3store są do wyjęcia… Na alliexpress już nie ma…

Zatem moje trzy groszę wnoszę, proszę :D 

 

Aha, miałem też gr07. Podobały mi się z wyjątkiem sybilantów i pękajacych kopułek. Moje gr07x z 2017,  które sprzedałem, ani używki które mam, nie wiem, ilu letnie nie cierpią na takie przypadłości. Ale by były jaja, jakby się okazało, że kupiłem swoje gr07x, sprzedane w 2017… to jest przecież możliwe… :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem GR07X, GR09 i VS7 metalowe. Te ostanie to brzmienie jakiego poszukuję i jeśli mam je zamienić na jakieś inne doki to myślę, że będę potrzebował nie tylko sonicznie trafić w to samo strojenie, ale też finansowo przeznaczyć przynajmniej ponad 500$. W efekcie jestem więc z VS7 już ponad 1,5 roku i jak dla mnie sztos słuchawki (tyko kabel zmieniony na od custom art). 

Edytowane przez PeepingTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzięki uprzejmości kolegi @manuelvetro miałem okazję przetestować VSONIC GR07X i skonfrontować je z GR07 (chyba tzw. classic). Z racji braku czasu nie porównywałem ich z innymi IEM-ami. Ogólnie GR07X mają nieco mniej basu (szczególnie subbasu), średnica jest bardziej oddalona, mniej namacalna, scena jest większa, zauważalnie czy w zasadzie słyszalnie szersza i góry jest więcej, choć ogólna detaliczność stoi na podobnym poziomie. Oba modele są dość uniwersalne, wygodne i jedynie dobranie tipsów sprawia nieco kłopotów, bo tulejki są wyjątkowo wąskie. Zadziwia mnie zastosowanie stałego okablowania, a wymienny odcinek poniżej splittera w modelu GR07X jest co najmniej unikalnym rozwiązaniem. Na szczęście przewody nie mikrofonują i całkiem dobrze się układają. Ciekawą cechą są też ruchome tulejki - w modelu GR07X zakres jest dość niski, a w GR07 już dość znaczny.

vsonic.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk to mówią, w tipsach jest pies pogrzebany. Dla mnie gr07x basu mają pod dostatkiem, mniej niż ex800st, wybitne pod tym względem, ale wciąż w obfitości. Ten bas jest też bdb jakości. Co do średnicy, uważam ją za mocną stronę tych IEM, a za jeszcze mocniejszą tą, że są IMO zbalansowane, żadne pasmo się nie wybija. I tam jest bdb bas, bdb średnica i bdb góra, co stanowi o sile tych IEM. W gr07 classic góra jakościowo odstawała, sybilanci atakowali. Więcej grzechów nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności