Skocz do zawartości

wzmacniacz sluchawkowy akg k550 z najlepszym stosunkiem jakosc-cena


mordekaiser1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Smsl m2. Zostawia integre daleko w tyle.

e07k również czyli e10 pewnie też xD

 

 

Z tym "daleko" byłbym ostrożny. Mam fiio e17k alpen i prawdę mówiąc nie widzę aż tak dużej różnicy podpinając go do akg k550. Sytuacja dopiero się zmienia gdy do gry wchodzi kombo z e09k qogir. Ale to już wyższe koszta. Z tym że

 

nawet w tej sytuacji na pewno znalazłoby się kilka osób,które miałoby inne zdanie na temat użycia komba za 900zł do słuchawek za 600zł. W sumie czasami sam się pukam. Ale to moje czoło i moja kasa.

 

Niemniej nie wykluczam sytuacji, że słoń nadepnął mi na ucho i Wasza racja jest większa ;) .

 

Ogólnie rzec biorąc lepiej jest mieć lepszego daca niż integra, ale akurat przy tych słuchawkach niech autor wątku nie wyobraża sobie że wymieniony tutaj sprzęt zmieni ich jakość brzmienia w dramatyczny sposób na plus.

 

Celem mojej wypowiedzi nie jest kwestionowanie wypowiedzi kolegów, którzy ze swojego punku widzenia i doświadczenia na pewno mają rację. Tylko czy autor wątku po kupnie jednego z wymienionych podzieli nasze rację?

 

Jeżeli nie ma się wolnych środków finansowych, jak zawsze lepiej pierwej przesłuchać dany sprzęt.

Edytowane przez rezystor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja dopiero się zmienia gdy do gry wchodzi kombo z e09k qogir.

To chyba tylko dlatego, że nie jest transparentny i barwi dźwięk. Bo wzmocnienie sygnału samo w sobie niewiele daje K550 imho.

 

Co do reszty wypowiedzi - niektóre integry grają na prawdę całkiem przyzwoicie. Śmiem nawet twierdzić, że coraz więcej jest takich, tak samo jak telefonów grających nieźle. Ale jednak duża część wciąż gra padakę i dac jest jednak wskazany. A żeby ocenić jak wielka jest zmiana i czy warta zapłaty, to już trzeba się przekonać na własne uszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sytuacja dopiero się zmienia gdy do gry wchodzi kombo z e09k qogir.

To chyba tylko dlatego, że nie jest transparentny i barwi dźwięk. Bo wzmocnienie sygnału samo w sobie niewiele daje K550 imho.

 

 

Zgadza się. Niewiele daje.W zasadzie to "wydaje mi się" że przybliża wokale i pozbywa się w pewnym stopniu tego cyfrowego nalotu który występuje na samym e17, dzięki czemu dźwięki wybrzmiewają naturalniej.Ale imo nie na tyle by uzasadnić kupno dodatkowych gratów do k550. I tu staram się przestrzec autora wątku na moim przykładzie przed hurraoptymizmem , że dodatkowy sprzęt w tym konkretnym przypadku przełoży się na jakość brzmienia.

 

 

 

Co do reszty wypowiedzi - niektóre integry grają na prawdę całkiem przyzwoicie. Śmiem nawet twierdzić, że coraz więcej jest takich, tak samo jak telefonów grających nieźle. Ale jednak duża część wciąż gra padakę i dac jest jednak wskazany.

 

 

Właśnie do tego dążę w swoich postach. Podpięcie k550 bezpośrednio do integry realteka dało mi jasny obraz, iż one w ten sposób grają równie dobrze. Pamiętać jedynie należy o dobrej jakości plikach muzycznych.

 

 

 

A żeby ocenić jak wielka jest zmiana i czy warta zapłaty, to już trzeba się przekonać na własne uszy.

 

Dokładnie tak. To jest złota zasada świata audio.

 

 

Edytowane przez rezystor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności