Skocz do zawartości

Portfel - mam i ja...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale malutkie portfele pokazujecie. Ja ostatnio zmieniłem swój i długo szukałem zmiennika, bo muszę mieć min. 10 miejsc na "karty kredytowe", 2 bardzo duże przegródki (na książeczkę wojskową i przepustkę) + 2 na pieniądze papierkowe i na jedną na drobne...
Mam takie coś teraz:
5.jpg
Jak za portfel za 70zł - bardzo daje radę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusz, bardzo fajny portfelik :) Chyba się na taki przerzucę, bo w moim zaczyna brakować miejsca na karty.

A dziękuję :) Polecam, wystarczy wpisać w allegro "portfel biznesowy" i znajdziesz na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co wy potrzebujecie aż tyle miejsca w portfelach? U mnie to głównie karty i kilka banknotów, jakieś pojedyncze monety trzymam luzem w kieszeni.

Używam zawsze tylko jakiegoś etui na karty, w którym trzymam też zwinięte banknoty.

Edytowane przez Ceylon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co wy potrzebujecie aż tyle miejsca w portfelach? U mnie to głównie karty i kilka banknotów, jakieś pojedyncze monety trzymam luzem w kieszeni.

Używam zawsze tylko jakiegoś etui na karty, w którym trzymam też zwinięte banknoty.

Aż Ci wymienię...

1. gotówka "gruba".

2. Drobne.

3. legitymacja studencka.

4. karta do bankomatu.

5. karta do bankomatu.

6. karta do bankomatu. (tak, wszystkich używam)

7. książeczka wojskowa.

8. przepustka wojskowa.

9. karta na punkty na stację benzynową.

10. prawo jazdy.

11. dowód osobisty.

12. karta do aeroklubu (używam co tydzień).

13. karta do innego aeroklubu (w sumie nie używam).

Mam jeszcze słonika - mikrusa na szczęście i tekst przysięgi wojskowej. Gdzieś to muszę trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zdjęcie ukochanej?

C4 :D dobra dobra kobiety?

Najpierw praca, później przyjemności :ph34r:

 

@Arkusz to się niezła cegiełka robi. Nosisz go w kieszeni spodni?

Tak, noszę w spodniach, najczęściej jeszcze dokumentu od auta, kluczyki i Z2 - a mam zwykłe jeans'y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak naprawdę potrzebuje miejsca na karty, nie wiem jak duża jest np. książeczka wojskowa. Dowód rejestracyjny i coś większego nosze rzadko, autem jeżdżę głównie w weekendy. Karte na stacje paliw trzymam w aucie (używana raz na miesiąc, więc to bez sensu nosić je codziennie). Karty lojalnościowe do sklepów nawet jeśli mam to zostają w domu, zwykle podaje imię i nazwisko i mnie znajdują.

Mam te 2 rzeczy:

- http://milerszyje.pl/portfelbezpodszewki.html

- http://milerszyje.pl/jak-wyglada-dobry-wizytownik.html

 

Do wizytownika mieści się przynajmniej kilkanaście kart i złożone/zwinięte banknoty. Monety wolę nosić luzem, jeśli w ogóle mam jakiś przy sobie - tak mi wygodniej.

Bardzo nie lubię portfeli, które u ludzi często puchną do kilku cm grubości, nigdy nie rozumiałem jak to wytrzymują ;) Im więcej przegródek tym portfel grubszy bo kolejne warstwy skóry dodają swoje i ciężko to ominąć.

I po prostu nie podoba mi się styl większości portfeli, wolę te nieduże, proste, płaskie, ładne i dość trwałe portfele od Millera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milera znam o obserwuję już od dość dawna, robi dobre rzeczy, wstrzelił się w rynek. Jednak jego portfel bardziej pasowałby mi do garnituru jako zupełnie niewidoczny w stroju. Jego patent z oddzielną bilonówką nie odpowiada mi za bardzo, jednak pieniądze wolę mieć w jednym miejscu, a nie w kilku, czy po kieszeniach.

 

No i mimo wszystko cena jest dość spora jak za zszyte, proste kawałki skóry.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności