Skocz do zawartości

rezystor


rezystor

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik nabył ode mnie Icona HDP, przy okazji przeprowadzając bardzo miłą i kulturalną rozmowę oraz dzieląc się wrażeniami po zakupie. Szybka wpłata i bezproblemowy kontakt, także absolutnie nie mam najmniejszych powodów do narzekania. Poza tym naprawdę miło jest widzieć, że sprzedawane urządzenie trafia w dobre ręce, bowiem prócz pieniędzy ma się też wtedy przeświadczenie, że takiej osobie służyć będzie wiernie i z taką samą przyjemnością, jak mi :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Rezystor kupił ode mnie słuchawki. Niezwykle miły, sympatyczny i kulturalny człowiek. Z całym przekonaniem mogę polecić kolegę Rezystora jako przyszłego kontrahenta innym użytkownikom naszego forum (zarówno sprzedającym jak i kupującym). Pomimo niewielkiego stażu i małej ilości postów mogę ręczyć za jego uczciwość i rzetelność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sprzedałem K518 - transakcja przeprowadzona w miłej atmosferze i szybko. POLECAM :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ponownie miałem przyjemność uczynienia użytkownikowi sprzedaży. Tym razem padło na moje owelurowiałe M220 PRO, które zostały zastąpione przez inne słuchawki w ramach kończących się już u mnie słuchawkowych wojaży. Jak zawsze bezproblemowa transakcja, błyskawiczny zakup bez żadnego licytowania, świetny i przyjemny kontakt, wpłata w zasadzie niemal natychmiastowa i to jeszcze w tak niespecjalnie sprzyjającym wszelakim zakupom okresie, jak końcówka roku, a także potwierdzenie otrzymania i szybki opis wrażeń z nowego nabytku. Tym samym mogę jeszcze raz z czystym sumieniem rekomendować Rezystora jako rzetelnego kontrahenta we wszelakich zakupach na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedałem koledze Sony X1050. Błyskawiczna wpłata, miła korespondencja - chciałbym samych takich transakcji na tym forum. I wszystkim takich życzę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wspominałem na forum że szukam jakiegoś dysku, rezystor napisał do mnie proponując nieodpłatne przekazanie swojego nieużywanego HDD. Dysk nowy, w świetnym stanie, przesyłka starannie zapakowana a kontakt z użytkownikiem to sama przyjemność. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić, kiedyś może będę mógł w jakiś sposób się jeszcze odwdzięczyć :)

Jeszcze raz wielkie dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem u użytkownika Rezystor Kossy Porta Pro. Konstrukcja słuchawek okazała się dla mnie zbyt delikatna - pewnie długo by u mnie nie pożyły :) Rezystor nie dość że przyjął zwrot (który sam zaproponował) to w dodatku zwrócił część kosztów odsyłki.

Jednym słowem: polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności