Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie k's64. Kapitalna separacja, dobra srednica, jedyne co moze przeszkadzac to wokal nieco wysuniety do przodu. Ale calosciowo sa swietnie ulozone, zestrojone. Tylko trzeba wygrzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są? Bo na pewno nie jasne ani zimne. Jak na moje ucho to coś pomiędzy monkami v1 a tomahawkami. Nie tak gęste jak monki ale wciąż odbieram je jako ciepłe. Może od źródła zależy.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny kup se MS16. Lepsze granie od Monków. @Weird_O napisz z czym MS16 są zamulone bo chyba jesteś jedynym lub jednym z niewielu którzy tak je odbierają. Po prostu masz brak synergii z twoim sprzętem. Gdybym miał Aigo z6 to moje Klipsch Reference On-ear też nazwałbym zamulonymi bo akurat ta para się nie polubiła. Napisz z jakim grajkiem zamulają to właściciele tych grajków nie kupią MS16. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS16 to już w ogóle nie są ciepłe. Są jasne, zamulają w tym sensie, że brakuje im szczegółów. Mam wrażenie jakby średnica zlewała się z innymi pasmami. Do tego są krzykliwe, za dużo góry zdecydowanie. Może faktycznie mam jakieś uszkodzone, w końcu to chinole, a u nich z kontrolą jakości różnie. Słuchałem na meizu mx4 pro z Powerampem (dość ciepły odtwarzacz) no i z Alienem+. Wiadomo, to chińskie tanie pchełki ale już np. takie ks'64 czy nawet Quian39, grające funowo jednak z płytkim basem i cieniutkim dołem ogólnie, nie męczyły tak jak MS16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich słucham na X5 III Gen, M1 i Galaxy Note 4 i w żadnym przypadku nie brakuje im szczegółowości. I spora przestrzeń. Raczej nazwałbym je neutralnymi a nie jasnymi. Jeśli zagrają się z DAP-em to bas jest bardzo fajny dobrze kontrolowany i punktowy 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się że MS16 raczej są neutralne. Szczegółowe też są całkiem całkiem, jednakże trochę brakuje im głębii instrumentów, ciężko np. odróżnić odmienne zestrojenie gitar. Co do krzykliwośći, to powiedziałbym, że są tak na granicy. Coś tam iskrzą ale jeszcze nie na tyle, żeby denerwować. Bez gąbek dźwięk ma trochę metaliczny pogłos, więc może o to koledze chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od piątku, kiedy to przyszły, nie wyciągam z uszu takich pchelek: 

 

RY4S original in-ear Earphone  15mm music  quality sound HIFI Earphone (MX500 style earphone) 3.5mm L Bending hifi cable
http://s.aliexpress.com/aYR7rmyY

 

Wersja RY4S z lepszym plecionym kabelkiem, ze standardowym sa za pół ceny. Grają w sposób zrównoważony, przejrzyście z dobrą separacją instrumentów, bas ładnie podkreślony bez zamulania reszty pasm, czyste wokale, wyraźna góra, dużo szczegółów.  Mogę tylko polecić! 

 

-1291432484186440502.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany w niedalekim czasie nabędę  FENGRU DIY EMX500 

https://www.aliexpress.com/item/100-New-Arrival-In-ear-Earphones-Flat-Head-Plug-DIY-Earphone-HiFi-Bass-Earbuds-DJ-Earbuds/32759573651.html

 

Na facebooku polecanym u nas na forum (anglojęzycznym) sporo dobrego o nich piszą i wygrywają każde zestawienie.  Ktoś może miał lub ma z nimi styczność i może to potwierdzić? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też wersja EMXs-500 w cenie $17, czasem przeceniana na 13. Mają ponoć ciut więcej góry i super kabelek.

 

Tymczasem VE robi nowe monki. Nazywają się Monk Lite. Mają mieć wygodniejsze obudowy wspólne z Qian. Zapowiadają więcej ciała w dźwięku i lepszy kabel. Wszystko za $6 :)


Zdjęcie: Mark Kenneth Dominguez

24312672_10155853993192158_3407083013720017898_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasztory otwieracie,że tylu Mnichów Wam potrzeba ? ;) . No u mnie też klasztorek bo to i zwykłe Monki i Espresso x2 i gdzieś u Mamy Monki Plus. Lite kojarzy mi się z okrojoną wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności