Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.09.2017 o 00:40, Inszy napisał:

Ja bym postawił na Ostry KC08T. Pierwsza wersja (bez T, ponoć nieco gorsza), to jedyne pchełki, za którymi czasami mi tęskno. Cała reszta, to co najwyżej "fajnie grało, ale bym nie kupił".

 

Dziękuje za odpowiedź.  Jeśli miałbyś chęć i chwilę czasu, mógłbyś podpowiedzieć mi gdzie je nabyć tak aby głupio nie przepłacić lub zostać o szukanym...

Na -=== aliexpressie ===-  są dostępne, tylko nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy to są te z "T" na końcu czy starsza wersja? Jest jeszcze -=== allegro ===- ale sprzedawca ma urlop :)

 

Pozdrawiam

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie pchlarze :lol: 
Ostatnio poszukuję czegoś więcej niż podstawowe monki i jestem już zdecydowany na Ostry KC08T lub Tomahawki.
I tutaj mam do was pytanie Co się dobrze z ni mi zgrywa? Chodzi mi tylko o telefony i combo dac/amp.

Myślę nad fiio E18 lub cayin C5DAC. Posiadam jak na razie tylko xiaomi redmi S3, którego mógłbym zmienić w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zainteresują cię MS 16. Nieźle grają i kosztują tylko ok 8 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o tym co mam i znam a nie o tym co się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchalem kc ale mam tomahawki i polecam kazdemu. Jednak to jest inne granie niz monki, wiecej powietrza, jasniejsze, szersza scena, mniej basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady, do Tomahawków bardziej polecacie cayina czy fiio? 
A pro po rozwinięcia Ve monk, to raczej zostawię to na później, ale przykłady możecie podać. :)

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rekablowane srebrem Asura 2.0. Pomijając VE Zen oraz OSTRY KC08 i KC08T czy są w polskiej dystrybucji (albo czy ma ktoś z forumowiczów) pchełki, który spowodowałyby zauważalny skok jakości dźwięku względem Asura 2.0 i przesunięte bardziej w stronę analityczności niż ciepełka ? Zródło to Xduoo X3 i smartfon. Repertuar – wszystko prócz hip-hopu i disco polo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pepis napisał:

Dopisuje sie do fanklubu z ms16 i Ve monk. Nie wiem, która wersja monków, ale kupiona gdy jeszcze monki dopiły w małych partiach.  

 

Ms16 z dac80 i Lycanem potrafią mnie tydzień zniechęcać do ubrania "dużych" słuchawek. Jestem z nich bardzo zadowolony. 

Nie nie kupuję ! :P

 

U mnie prowadzą na Xduoo x3 ostatnio Quian39. Są bardziej detaliczne niż Monk+ co fajniej sprawdza się w gęstych kawałkach pomimo tego że lubię klimat Monków. Mają też lepszy bas od K'S64 i bardziej mi się podobają do "poduchy", poza tym K'S są ogólnie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MS 16 poniżej 7 $ 11 listopada. Lepiej grają od Monków i lepiej wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

MS 16 poniżej 7 $ 11 listopada. Lepiej grają od Monków i lepiej wykonane


mówisz o tych?

 

1 godzinę temu, nsk napisał:

link

 

tylko jeszcze napisz jaki dźwięk szukasz


czegoś pod rap/rock
odpowiadała mi dźwięk doków vjjb k4
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nsk napisał:

to nie kupuj tych co poleciłem ci. kup sobie to albo to, a jak nie chcesz czekać do nowego roku to mogę sprzedać swoje :D.

Znajomy posłuchał dziś przez moment Quian39 i stwierdził że słabe ma lepsze, potem dałem mu Shurki 840 i wcale basu tam nie było;) potrzeby są różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności