Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

@pierotero Nie odbieram grania Zenów jako ofensywne. Asury mają górę dość słabej jakości, ale jest jej na tyle mało, że nie jest w stanie przeszkadzać, np perkusja jest nienaturalnie "ugrzeczniona". Bardzo ciepłe, po recablingu srebrzoną miedzią bardzo relaksacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znam tylko z opisów, nazywają się Vido, ale nie mogą używać tej nazwy na aliexpress więc są jako noname. Teraz jest hype na head-fi, podobno najlepszy bas w tanich pchełkach. Z opisów grają chyba podobnie do pierwszych Monków. To raczej nie mój kierunek więc nie zamawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapisuję się do Fanklubu pchełek z:

 

_DSC0238.jpg

_DSC0245.jpg

 

QianYun Qian39 Bass W Ucho na szybko prosto z pudełka: Bas jak z 18 calowej bejmy na odgrodzie, wokal ciepły jak ze starego, dobrego szerokopasmowca i totalny brak sopranów, stop są ale zaokrąglone i totalnie bezbolesne. Właśnie szukałem takiej L w brzmieniu.

nsk miałeś racje! Qkz W1Pro (tez doszły) Kujanom nie podskoczyły :)

 

ps. jak one tak grają to nie chcę wiedzieć jak Ve Zen/Assure na które m.in. zbieram :)

 

 

 

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mają, otwierają się - jechane z Mayi usb, nawet średnica się ożywiła. Ogólnie czuć wielkość przetwornika.

Pierwsze wrażenie ciemne, duszne i czarne jak cienie mordoru.

 

ps. coś mi klon szwankuje, bzyczy, buczy, kanały uciekają, jak ogarne to na nim pogrzeje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nsk napisał:

Sprawdź czy to nie opamp.

 

Jeszcze raz napiszę. Quiany ciemne były prosto z pudełka ale ta ciemność i tak odbierałem jako zaletę ;) Teraz już ładnie sopranują .

Co do klona to i tak muszę się za niego wsiąść. Jak dotknę kabelki sygnałowe z plytki do potka to potrafią kanały przerywać a jak gniazdo jack lub mocniej rusze potkiem to się dziwne mono robi i przeważnie brak regulacji głośności.

Jakieś jaja z masą pewnie. Kuna nie mogłem na nim potestować :(

A opamp - też sprawdzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 20:36, Sir Nick napisał:

Ok! Na razie z tego co czytalem to raczej na pewno mają więcej dołu od Monków+. 

No mają ale jaki to dół:)

Dziś przyszły do mnie te Vido i jestem zachwycony. Qrcze nie spodziewałem się tego po pchłach...

Lekko ocieplone i ciemniejsze ze świetnym wypełnieniem i dobrym basem - nie żadną bułą. Na początku jak tylko je podłączyłem to "Ciemne!" ale słucham... słucham i coraz bardziej mnie bawią, średnica wydawała się lekko wycofana ale to tylko efekt tego że, są ciemniejsze. Przesłuchałem kilka kawałków Metaliki, Sungarden i słuchawki dalej mnie wciągają... pomyślałem że ciemniejsze to w klasycznym rocku będzie nędza - odpalam Aerosmith i LOL! wszystko jak być powinno, grają trochę cieplej ale dalej rewelacja:).

Pogrzałem je do południa i mam wrażenie że się odrobinę rozjaśniły ale pozostają lekko ocieplone co mnie wcale nie martwi:)

Ze wszystkiego grają przyzwoicie, nawet z mojego starego cieplejszego Discmana gdzie spodziewałem się braku synergii zagrały świetnie.

Bas świetny, średnica dobra, wokal bardzo ok, góra też dobra, nic nie kłuje - wszystkie dzwoneczki brzmią jak powinny:)... ale najważniejsze wypełnienie te słuchawki żyją!

Scena wydaje się odrobinę mniejsza niż w Monk+ i chyba płytsza.

Słucham je z założonymi gąbkami - bez nich grają nudniej, chłodniej.

 

Jedyny minus to asymetryczny kabel - nie wiem kto na to wpadł w pchełkach. Zbudowane są b.dobrze jak na słuchawki za 3.9$:)

 

 

Zawsze unikałem ciemniejszych słuchawek ale te... wezmę jeszcze jedne na zapas;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oxygen22 napisał:

Witam

Można prosić o jakiś namiar na te słuchawki " Vido "

Dzięki

Tylko pamiętaj, że ja głuchy jestem a tak w ogóle to się nie znam:D

 

Trzeci dzień je męczę i trochę zmieniły sygnaturę ale żadna rewolucja. Wcześniej mi to nie przyszło do głowy, że one grają "klubowo" jeśli ktoś wie o co chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności