Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnosisz? Bo wyglądają zupełnie inaczej.

 

@brunnerius absolutnie nic o nich nie wiem, choć faktycznie wyglądają na OTE (to może się sprawdzić jeśli chodzi o stabilność słuchawek w uchu). Ale na grafikach prezentują się ciekawie pod względem budowy, a taka wentylacja może dać ciekawe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy no właśnie konstrukcja, wygląda mi to na jakiś eksperyment, jeżeli to nie jest zabieg czysto kosmetyczny to może być ciekawie ;) i na pewno ote, kabelek, zresztą solidnie wygląda, podobny do tego z KC08, ewidentnie ma odcinki pamięciowe

 

edit:

i na końcu oferty na ali jest fota ;) lenistwo robi z ludzia idiotę :)

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nsk napisał:

Kształt mają inny, ale mają podobną tą część od strony ucha. Do tego wtyki MMCX, które są rzadko stosowane, parametry i rodzaj użytych driverów. Podwójny driver jest bardzo rzadko stosowany w pchełkach i głównie właśnie przez Rose.

Taką część blisko ucha, to ja miałem w pchełkach za kilka dolarów kupionych kilka lat temu - absolutnie nic nowego. MMCX są stosowane w pchełkach choćby przez Senfera, na parametry, to ja bym nie patrzył nawet jak przetwornik jest ten sam, bo różnie może się zachowywać, a podwójny driver, to w dokach niedawno był rzadkością, a jakoś nikt nie podejrzewał, że to jedna firma klepie ;)

Choć oczywiście może i ma to związek z Rose, jednak osobiście wątpię. Zupełnie się nie trzyma ich stylistyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎20 o 22:22, Sound John napisał:

4s i tak jest dosyć jasny.

K"s 64 bierz. Takie monkowate ale jaśniejsze i bez zamulania.

 

Ojej a ja myślałem ż ejest odwrotnie.

To w końcu które grają jaśniej, V-ką, a może któreś L-ką, które bardziej sieją górą, które bardziej do wokalu??

 

Pytanie dotyczące K'S64 vs Monki Plus.

 

Ed, nsk Monki napisałeś że grają nudno dlatego że równo, technicznie? Nie mają V-ki, słabsza góra?

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłych Monków nie słyszałem, ale Plusy idą w taką nudną neutralność dla mnie. Taniej, trochę lepiej i w podobnym stylu grają k64 i Qian25. Ja wolę Qian39 i potem Philips SHE3800 (w tej kolejności), bo jest więcej basu i ciekawiej, żywiej dla mnie. Wszystko zależy jaką sygnaturę chcesz. Najlepsze wokale słyszałem na tych Bloxach co mam teraz, ale koszt jest na tyle spory, że sam mam problem siebie przekonać, że było warto :D. Z drugiej strony te tanie pchełki wydają się za tanie no i jednak te kabelki i brak wytłumienia w środku ogranicza je jednak. Większe różnicę słyszę w słuchawkach, ale tutaj też są i jak się bezpośrednio przesiada to też słychać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nic nie mam. Pofonowych nie liczę. Ostatnie SP18 i ksc75 padły i przepadły :(

Stacjonarka będzie K701, uzupełnieniem Memt X5 lub re400 ze względu na wymaganą sygnaturę L.

I do tego 1-2 pary pchełek ze względu na wygodę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o wycofanie na najwyższych, re400 i memty to mają. Memt dodatkowo silny subbass a więc dobrze się zgra z chłodnym i analitycznym graniem mojego dac/ampa.

O dobrej i ciepłej średnicy w dousznikach nie marzę.

A, hfm polecił mi Inszy ;)

 

Ed. patrze łakomym okiem na Zen/Asure od Biga tylko trochę cena chłodzi.

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ilov3 napisał:

potwierdzi ktoś, że espresso to to samo co candy? a candy to zwykłe monk+ tylko na innym kabelku?

 

Poczytaj w temacie o nich napewno się wszystkie różnią. Naawet Monk od Monk z plusem i to znacznie!

 

Mnie ostatnio zaciekawiło ZEN vs Asura o podobnej sygnaturze ale jakże odmiennym brzmieniu. Ciekawe czy zenki są naprawdę takie ofensywne a asurki takie jedwabne na górze :) ?

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności